Garmin-Asus Nuvifone M20 - opinie
Telefony Garmin-Asus Garmin-Asus Nuvifone M20 Opinie o Garmin-Asus Nuvifone M20

Garmin-Asus Nuvifone M20

w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2009-09-22 16:25:56  host: 212.160.172.70

  zamiat telefonu z nawigacją mamy nawigacje z telefonem... ciekawe

 • 0

  2. ~ghost  2010-09-26 21:17:31  host: host-81-190-254-244.elk.mm.pl

  Bezpłatna aktualizacja do WM 6.5, bateria nie powala ale mozna wytrzymać, Nawigacja Garmin Mobile XT z citynawigator europe

 • 0

  3.  2010-10-15 16:00:37

  Witam, zaznaczę na wstępie iż mimo drobnych wad telefonu, jestem z niego bardzo zadowolony :) Mam pytanie do użytkowników, mianowicie czy da się wyłączyć automatyczną blokadę ekranu która włącza się po 30 sekundach. Chciałbym to zrobić ponieważ w trakcie połączenia przychodzącego, gdy jest włączona owa blokada, dźwięk dzwonka w moim Garminie uruchamia się dopiero po 3 sygnałach, jest to dość kłopotliwe ponieważ często nie zdążam odebrać połączenia. Problem jednak nie występuje gdy telefon jest odblokowany, wtedy dźwięk włącza się z pierwszym sygnałem. Kolejna sprawa to dzwonki, gdzie umieścić np. plik w formacie mp3 aby utwór widniał na liście dostępnych dźwięków dzwonka połączeń przychodzących i nie resetował się po każdorazowym uruchamianiu telefonu? Jeżeli ktoś będzie w stanie wyjaśnić moje spostrzeżenia, będę bardzo wdzięczny ponieważ chciałbym w pełni cieszyć się swoim smartphonem :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet