BlackBerry Keyone - wiadomości
Telefony BlackBerry BlackBerry Keyone Wiadomości dla BlackBerry Keyone

BlackBerry Keyone

BlackBerry Athena pojawia się na renderach

10 kwietnia 2018 21:12 7

O tym, że BlackBerry Mobile pracuje nad dwoma nowymi modelami już wiedzieliśmy. Jeden z nich - Athena - ma zostać zaprezentowany w maju. Teraz natomiast dowiedzieliśmy jak zapewne będzie wyglądał.

BlackBerry - kolejny kwartał z rekordowymi przychodami

28 marca 2018 21:51 8

BlackBerry postanowił zaprezentować swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał oraz rok podatkowy. Firmie pod kierownictwem Johna Chena po raz ósmy z rzedu udało się osiągnąć zysk. I to rekordowy.

BlackBerry Mobile tworzy "Ligę fanów smartfonów BlackBerry"

21 marca 2018 18:10 1

BlackBerry Mobile - największy z trzech producentów smartfonów z symbolem BlackBerry stwierdził, że najlepszą reklamą dla ich telefonów będą sami użytkownicy. Oczywiście tych użytkowników trzeba nieco zachęcić...

Luna oraz Athena - nazwy kodowe dwóch nowych modeli BlackBerry

17 lutego 2018 23:27 6

Zgodnie z zapowiedziami BlackBerry Mobile, w roku 2018 możemy spodziewać się dwóch modeli z symbolem jeżynki. W ostatnim czasie pojawiały się już pierwsze przecieki na temat specyfikacji. Teraz nadszedł czas na nazwy kodowe.

Czarny BlackBerry KeyOne trafi do Europy

03 września 2017 22:52 2

TCL jest bardzo zadowolony ze sprzedaży BlackBerry Keyone. Przedstawiciele firmy mówią, że ledwo nadążają z produkcją nowych urządzeń. W Indiach czarną wersję tego urządzenia pokazał za to Optiemus Infracom. Teraz wiemy, że czarny KeyOne trafi też do Europy.

BlackBerry KeyOne tym razem zdał test wyginania

19 sierpnia 2017 20:14 4

Znany youtuber JerryRigEverything po raz kolejny poddał testom wyginania smartfon BlackBerry KeyOne. Zapewnienia BlackBerrry Mobile o usunięciu wady okazały się prawdziwe.

BlackBerry Mobile szykuje dwa nowe smartfony

02 lipca 2017 15:01 3

Jeszcze nie opadł kurz po premierze ostatniego owocu współpracy między BlackBerry i TCL - BlackBerry KeyOne - a już mamy informacje o kolejnych dwóch (tym razem - w pełni dotykowych) urządzeniach. Noszą nazwy kodowe Juno oraz Krypton.

‹ Poprzednia | 1 | 2 | Następna ›

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Posiadasz aplikację Facebooka na swoim telefonie?

Około 20 milionów Amerykanów usunęło Facebooka

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet