Njumobile - porównywarka

Dziękujemy za prawidłowe wypełnienie formularza.
Niedługo skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.
Pozdrawiamy,
zespół Telepolis.pl

Dane aktualne na dzień 7.07.2016

1. Określ rodzaj umowy
2. Spersonalizuj ofertę
3. Wybierz telefon (opcjonalnie)
1. Określ rodzaj umowy
2. Wybierz telefon (opcjonalnie)
Umowa
Wysokość abonamentu Miesięczne zużycie zmień
239,98
Minut 0
SMS-ów 0
Internetu 0
Chcę telefon

Porównaj oferty bez telefonu w Njumobile

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, a do tego 2 GB Internetu za 39 zł miesięcznie?! Niemożliwe? Takie rzeczy znajdziesz w ofercie nju mobile! Tylko dzwonisz? Zapłacisz nie więcej niż 29 zł. Piszesz? Nie więcej niż 9zł. A jeśli 3 GB Internetu za 19 zł, to dla Ciebie za mało, to zawsze można go powiększyć nawet do 10 GB dzięki dodatkowym pakietom! Nie chcesz tego szukać nas stronach operatorów? Nie musisz! Uruchom porównywarkę GSM na TELEPOLIS.PL i ciesz się ofertami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie!
Sortuj wyniki
 • nju mobile: nju z rachunkiem, 9
  z kartą SIM
  bez telefonu
  0 mc
  Nielimitowane SMS-y/MMS-y po wykorzystaniu 9 zł
  Nielimitowane rozmowy po wykorzystaniu 29 zł
  0,19 zł/1 MB; bezpłatny Internet po wykorzystaniu 19 zł na transfer danych (do 3 GB na pełnej prędkości); usługa "więcej internetu" - zwiększenie pakietu danych z 3 GB do 10 GB za 10 zł/mies. lub usługa "jeden na wszystko" - koszt rozmów, SMS-ów, MMS-ów do wszystkich sieci oraz 13 GB transferu danych nie przekracza 39 zł/mies. lub usługa "wszystko komórkowe za 29 zł" - koszt połączeń, SMS-ów, MMS-ów do sieci komórkowych oraz 10 GB transferu danych nie przekracza 29 zł/mies., a maksymalny koszt rozmów do sieci stacjonarnych wynosi 10 zł/mies.; po wykorzystaniu pakietu internetowego (3, 5 lub 10 GB) transmisja danych jest bezpłatna z ograniczoną prędkością; pakiety internetowe: 350 MB za 5 zł, 700 MB za 7 zł, 1,5 GB za 14 zł, 3 GB za 19 zł, 8 GB za 29 zł (pakiety ważne do końca okresu rozliczeniowego, w którym zostały aktywowane)
  9 zł
 • nju mobile: jeden na wszystko, 39
  z kartą SIM
  bez telefonu
  0 mc
  bez limitu
  bez limitu
  13 GB
  39 zł
Oferty dodane do porównania
Powiązane artykuły
Zmiany w przenoszeniu numerów do nju mobile

nju mobile rezygnuje z planu nju tymczasowy przy przenoszeniu numerów z innej sieci.

Przenieś numer do nju z rachunkiem i zgarnij gadżet

Przenosząc numer do nju mobile z rachunkiem możemy zgarnąć jeden z trzech gadżetów - powerbank, słuchawki lub mini głośnik.

nju mobile ma 500 tys. klientów abonamentowych

Po 4,5 roku na rynku nju mobile dobił do liczby 500 tys. klientów abonamentowych. Razem z klientami na kartę jest ich prawie 800 tys.