DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #756792  autor: przemas4
 18 paź 2014, 19:53
Cześć,

pracuję w branży finansowej, dodatkowo mam mniejszy biznes w branży motoryzacyjnej.

Łącznie posiadam 3 telefony.
1. Prywatny nokia c7 - używany sporadycznie.
2. Do branży finansowej nokia 301 - najbardziej eksploatowany. Około 3-6 godzin czynnych rozmów dziennie.
3. Do branży motoryzacyjnej nokia 105 - używany sporadycznie.

Głównie zależy mi na dobrym smartfonie, dzięki któremu będę mógł w terenie sprawdzać skrzynkę mailową i na bieżąco odpisywać maile, dużo gadać.
Telefon ma wytrzymywać co najmniej jeden dzień roboczy bez ładowania.
Tu przychodzi mi na myśl HTC 8S - co o tym myślicie?

Dobrze by było też zredukować liczbę telefonów, może coś z dual sim?

PS. Zastanawiam się ewentualnie nad tabletem do mailowania.

Pomocy! :)

Pozdrawiam
PZ

 #756809  autor: Maniiiek
 18 paź 2014, 20:30
Podaj budżet najlepiej. Z Dual SIM jest ten problem, że jeśli rozmawiasz to druga karta staje się nieaktywna.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #756810  autor: przemas4
 18 paź 2014, 20:33
Budżet powiedzmy 800zł.

Skoro z dual sim wygląda tak sytuacja, to odpuśćmy telefony z tą opcją.

 #756811  autor: Maniiiek
 18 paź 2014, 20:45
Ciężka sprawa wbrew pozorom. Bateria tutaj dużo robi. Niestety przed niedzielnym wieczorem Ci nie pomogę, nie mam dostępu do komputera a szukanie danych co do maksymalnego czasu rozmów poszczególnych modeli na 4.5" ekranie mnie przerasta. Ale może ktoś inny będzie na tyle miły i sprawdzi na gsmarena.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #756971  autor: przemas4
 19 paź 2014, 12:14
Ktokolwiek?

[ Dodano: 2014-10-20, 14:30 ]
co myślicie o Nokia lumia 630 dual?

 #761338  autor: Darius64
 07 lis 2014, 18:18
Htc 8s to model starszy już i prawdopodobnie nie dostanie aktualki do 8.1szukałbym czegoś nowszego,aczkolwiek sam go używam i do moich wymagań to może być ale ma jakieś tam braki co innym a starcie będą przeszkodą.Ale patrząc na cyferki to w porównaniu z andkami w tej klasie to nie jednego zostawia w tyle choć ma tylko 512 ram.

 #761346  autor: cyanoone
 07 lis 2014, 18:55
Do głowy mi przychodzi:
-Myphone Luna.
-Moto G (2014).
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #761762  autor: mofom
 09 lis 2014, 22:57
myphone jako telefon biznesowy? wolne żarty.