DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #749687  autor: tk925
 17 wrz 2014, 22:22
DeGrade pisze: A mógłbyś jakieś zalety podać iphona 5s?
System np. mi się nigdy nie zawiesił, działa stabilnie, szybko i częste aktualizacje.
Jednak miałem też po paru miesiącach użytkowania z nim problemy, jakaś wada fabryczna, ale w przeciągu trzech dni wymienili telefon na nowy, dlatego szybkość działania serwisu w moim przypadku na plus.
Druga sprawa że w takim Nexus 5 jest podobnie i cena parę stów niższa.... :D

 #749726  autor: maciek20
 18 wrz 2014, 02:25
DeGrade pisze:Moja dziewczyna ma LG Swift L5 i telefon jest za przeproszeniem do d@@y ciągle się tnie wiesza odblokowuje więc nie wiem czy chce iść w LG. Jedynie Nexus 5 wydaje się być rozsądnym LG według mnie.
No wiesz, L5 jest jedną z najtańszych propozycji od LG, a za tanie pieniądze nie będzie demona prędkości, ale to nie znaczy że jak jeden jest dziad, to inne (droższe) też muszą być :) Zobacz Samsunga, zawsze na topie z konkurencją, a ma tanie dziady : galaxy mini 2, galaxy fame teraz jakiś niedawno wyszedł.

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,

 #749915  autor: DeGrade
 18 wrz 2014, 20:39
Prawdopodobnie wybiore SGS 4 aczkolwiek Iphone 5s mnie strasznie korci..

 #749918  autor: tk925
 18 wrz 2014, 20:54
SGS4 ? jest naprawdę lepszy wybór od tego telefonu, skoro myślisz też o IPhone 5S, to jest jeszcze LG G2, G3, HTC One M7-8, Z2 które są lepsze od SGS4.

 #749931  autor: DeGrade
 18 wrz 2014, 21:19
Dobra więc po ostatecznej decyzji zastanawiam się nad LG Nexus 5 lub SGS 4 , bo Iphone jest jednak za drogi.