DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #748926  autor: ChanandlerBong
 15 wrz 2014, 00:18
Witam.
-Telefon musi być dotykowy
-nie chce aby był klocem jak np. Nexus 5 czy Galaxy S4
-przednia kamera
-szybki system (najlepiej Android)

Teraz mam Gio i gdyby nie to, że jest wolny i się zacina to bym go nie zmieniał. Jest idealnych wymiarów. Myślę nad Moto G. Co jest najlepsze w tej cenie?

 #748932  autor: Maniiiek
 15 wrz 2014, 07:00
Moto G jest najlepsze

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #748936  autor: hdfunpack
 15 wrz 2014, 07:31
Ja od siebie polecam Nokie Lumie 625. Jeżeli chodzi o android to rzeczywiście Moto g.

 #748954  autor: Optek
 15 wrz 2014, 09:03
Ewentualnie jeszcze Lg l90jest w dobrej cenie:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10000079
Kupisz już za 630 zł jeśli zależy Ci na androidzie. Telefon ma 4,7 cala. Jest dosć cienki i moim zdaniem solidnie wykonany.
Moto g jest również niezłe .

 #748971  autor: Maniiiek
 15 wrz 2014, 10:21
Jeśli zależy Ci chociaż trochę na aparacie to L90 a jak nie Moto G

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #749090  autor: Wiksa11
 15 wrz 2014, 17:17
Tylko że przy Moto G w wersj 8 GB kompletnie nie nadaje się do gier i aplikacji więc jeśli też Ci na tym zależy to L90. Ktoś gdzieś tu podawał linka do oferty tego telefonu za 650 zł z kartą pamięci 32 GB.

Orange - sieć Januszy.

 #749092  autor: Maniiiek
 15 wrz 2014, 17:27
Wiksa11 pisze:Tylko że przy Moto G w wersj 8 GB kompletnie nie nadaje się do gier i aplikacji
A w czym od Moto G 8GB z 5.5GB na aplikacje jest pod tym względem lepszy LG L90 z 5.5GB na aplikacje, bo nie rozumiem. I co mają do tego karty pamięci, skoro nie da się na nich nic instalować?

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #749121  autor: ChanandlerBong
 15 wrz 2014, 19:38
Nie gram w gry, a aplikacje mam tylko najpotrzebniejsze. Jeśli w Gio mi prawie wystarczało to myślę, że te 8gb to będzie jak zbawienie. A jeśli nawet zainstaluję jakąś grę to jedną i to na krótk okres czasui, nie mam zamiaru instalować jakichś wielkich tytułów co ważą każda po 2gb jednocześnie.
Zdecyduję się na tę Motorolę.

 #749125  autor: Maniiiek
 15 wrz 2014, 19:49
ChanandlerBong pisze:A jeśli nawet zainstaluję jakąś grę to jedną i to na krótk okres czasui, nie mam zamiaru instalować jakichś wielkich tytułów co ważą każda po 2gb jednocześnie.
Zdecyduję się na tę Motorolę.
Tym bardziej, że ma ona tyle samo pamięci na aplikacje co L90.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #749127  autor: xxjanosik
 15 wrz 2014, 19:56
Polecę Nokie Lumie 625

 #749202  autor: ChanandlerBong
 16 wrz 2014, 02:41
A co z niewymienną baterią? Co w przypadku gdy będzie już tak wysłużona, że będzie trzymać kilka godzin?

 #749214  autor: hdfunpack
 16 wrz 2014, 07:46
A ile będziesz używać telefonu? 3 lata? Jeśli tak, to zanieść do serwisu i tyle.

 #749293  autor: Maniiiek
 16 wrz 2014, 12:43
ChanandlerBong pisze:A co z niewymienną baterią? Co w przypadku gdy będzie już tak wysłużona, że będzie trzymać kilka godzin?
Jeśli padnie Ci w ciągu 2 lat to Ci za darmo wymienią w serwisie w ramach gwarancji. W wypadku baterii wymiennej gwarancji na nią masz tylko 6 miesięcy

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.