DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #735361  autor: ostr777
 27 lip 2014, 15:56
Witam pytanie jak w temacie...jeżeli ktoś ma któryś z telefonów i jakieś uwagi będe wdzięczny. Przy LG zastanawia mnie jakość wykonania bo przechodze z l9 który mam 3 miesiące i cały się obudowa wyciera, co do Note 3 to zastanawia mnie czy da się go bezproblemowo nosić w kieszeni... co do S4 jakieś uwagi ? pozdrawiam..,głównie zależy mi na korzystaniu z internetu, słuchaniu muzyki, czasem robieniu zdjęć i graniu w nieskomplikowane gry.

 #735919  autor: mrkarolk
 29 lip 2014, 17:40
S4 jeśli używany to nigdy nie wiesz co robił z nim poprzedni właściciel i czy jakaś wada nie wyjdzie np. po miesiącu użytkowania. S4 bym odrzucił.

Teraz LG G2 vs Samsung Note 3 Neo.
Ja bym brał G2. Dlaczego?
- Procesor dużo lepszy w G2.
- O wiele lepszy wyświetlacz i gęstość pikseli (ponad 1.5x lepsza)
- LG G2 ma aparat 13 MPix a Neo tylko 8.
- Większa pamięć wewnętrzna co będzie skutkowało szybszym działaniem.

Ogólnie rzecz biorąc Note 3 Neo i G2 są bardzo podobne. Przejdź się do salonu, zobacz który Ci bardziej odpowiada i co byś nie zdecydował to i tak podejmiesz dobrą decyzję i będziesz zadowolony z telefonu.

 #735946  autor: ostr777
 29 lip 2014, 19:21
tak też zrobię, dzisiaj bardziej skłaniam się za Note bo jest jednak większy przy czym dodatkowo klawisze zjadają troszkę ekranu LG. Poza tym już wyszedł G3 a to zawsze sprawia że telefon jest już troszkę stary. Pozdrawiam