DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #735133  autor: rafal102
 26 lip 2014, 01:01
Witam!
Szukam nowego telefonu dla siebie. Obecnie mam Vu i lumię 920, a właśnie wyzbyłem się ZOPO ZP 998 po wielokrotnym serwisie. Szukam sprzętu szybkiego, o niezłej baterii i dobrym aparacie. Budżet to ok. 1400 zł (+/- 100 zł). Co myślicie o lumii 1020? Bo na 1520 mam za mały budżet :(

 #735134  autor: Hubertus
 26 lip 2014, 01:17
Jesli zalezy ci na aparacie lumia 1020 bedzie ok. Ja dorzucil bym jeszcze lg g2 i xperie z1tez robia calkiem ladne zdjecia.

 #735159  autor: rafal102
 26 lip 2014, 10:22
LG się obawiam, bo mam VU i szybko zostało porzucone wsparcie ,a i sony się nie popisał przy X10. Coś się zmieniło w tej kwestii?

 #735164  autor: Jumperone
 26 lip 2014, 10:33
To tylko stereotypy. G2 jest genialnym telefonem i jest jednym z lepszych wyborów w tej cenie. Wszystkie wymagania spełnia.

 #735174  autor: GLOCK
 26 lip 2014, 11:10
vu w lg był zrobiony dla bardzo wąskiej grupy odbiorców i bardziej na zasadzie -skoro możemy to robimy! telefon sprzedawał się słabo dlatego porzucili projekt który się nie przyjął. o serie G raczej nie powinieneś mieć obaw bo to sztandarowy projekt LG i za dużo kasy wpompowane aby z tego rezygnować.poza tym kolejne ewolucje G świadczą o tym iż lg nie odpuści.

jeśli nie lg to jak poszukasz po sklepach czasami są promocje na S4 i można je wyrwać za dobre pieniądze. ewentualnie zawsze jest NOTE 3 Neo albo asus padfon ale to już dla maniakóm dużych ekranów.

 #735225  autor: Doradca LG
 26 lip 2014, 16:36
Witam,

Również uważam, że w podanym przedziale cenowym LG G2 będzie najlepszym rozwiązaniem. Zależy Ci na szybkości działania oraz na dobrej baterii. W G2 masz to zapewnione, za szybkość i wydajność odpowiada Procesor Snapdragon 800 od Qualcomm o częstotliwości 2.26GHz, bateria natomiast posiada pojemność aż 3000mAh.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #735229  autor: rafal102
 26 lip 2014, 17:16
Tylko, że teraz weszło G3 i widzę dopiero ono pousuwało niektóre błędy.


Jak jest z throttlingiem w G2? Bo w zopo go nie było, ale chciał łapę odparzyć jak te 8 rdzenie zaczęło pracować konkretnie.





Jaka jest różnica między Note 2 a 3 neo? Warto wydawać pieniądze na tak wiekową konstrukcję? Bo S4 bez problemu dorwę w tej cenie jak widziałem, ale nawet na półce mam spuchniętą baterię z tego modelu- u dziewczyny są z tym problemy, bo już 3 baterie padły i nie chcę uznać reklamacji (używkę też mogę nabyć, nie musi być tel totalnie nowy)




I w sumie ostatnie, ale nurtuje mnie:


na alllegro jest sporo lumii 1020 chyba z chin ściąganych, ale sprzedawanych i wysyłanych w PL i z polskim menu. Sprzedwca zarzeka się, że tel jest nowy i ma pełną 24 msc gwarancję. Naprawdę tak jest?

[ Dodano: 2014-07-27, 14:43 ]
panowie, a jak jest z nexusem 5?

 #735584  autor: GLOCK
 28 lip 2014, 15:06
note 3 neo to konstrukcja pomiędzy note 2 a note 3-czyli coś dla kogoś kto chce mięć nowsze od 2 a nie stać go na 3. konstrukcja wiekowa to może za dużo powiedziane. telefon jest juz jakiś czas na rynku ale ma ma zapas mocy tak więc jeszcze na trochę wystarczy.

[ Dodano: 2014-07-28, 15:12 ]
co do telefonów z chin- on może mieć 24 miesięczna gwarancje tylko pytanie kto jest gwarantem sprzedawca czy producent.

jeśli producent to sobie odpuść- w razie awarii sprzedawca wyśle telefon do ChRL i będzie to trwało wieki,no chyba że sprzedawca bierze to na siebie i od razu wymienia telefon na nowy.


ja chciałem tak kupić kiedyś lenovo s750 na allego.-tez gwarancja i takie tam ale wszedłem na stronę lenovo a tam niespodzianka i taki komunikat:
"Dziękujemy za zainteresowanie produktami Lenovo. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, że smartfony Lenovo nie są jeszcze dostępne w autoryzowanym kanale dystrybucji w Polsce. Informujemy, że do czasu oficjalnego wprowadzenia produktów na teren Polski, serwis Lenovo nie udziela pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów."

i w razie "W" kogo ganiać?!