DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #734747  autor: Stavsky
 24 lip 2014, 13:37
hafcio pisze:Moglibyście polecić jeszcze jakąś używkę do ok. 600 zł?
Dwie litery i wszystko wiadome: SP :wink:
Xperia SP to aktualnie najmocniejszy sprzęt jaki można kupić do 600zł (używka) i chyba ten soniek Tobie bardziej podpasi niż wspomniany LG L9II.

 #734839  autor: 3echo
 24 lip 2014, 20:12
A powiecie na temat LG L70?czy jest wart rozważenia w tym przedziale cenowym?

 #734869  autor: Forest
 24 lip 2014, 21:39
Moja siostrzyczka ostatnio kupiła sobie LG L9 II za dokładnie 600 zł nówkę. Ogólnie muszę powiedzieć, że niezły telefonik. Jak za tą cenę ekran niczego sobie HD IPS, kolorki i rozdzielczość na prawdę spoko. Szybkość działania też w sumie nieżla a spodziewałem się masakry po opiniach na necie, w rzeczywistości jak za tą cenę to nie ma się czego bać. Oczywiście nie jest tak sprawnie jak na moim HTC One bo tu nie dość, że mam Snapa 600 to jeszcze nakładkę Sense, ale tak jak mówię za 600 zł to zdecydowanie jeden z najlepszych telefoników na dzień dzisiejszy.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #734870  autor: Doradca LG
 24 lip 2014, 21:45
Widzisz hafcio. Naprawdę nie ma czego się obawiać kupując telefon formy LG :). Tak jak większość osób tutaj mówi, warto spróbować zakupić L9 II i się samemu przekonać.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #734875  autor: darase
 24 lip 2014, 21:54
Teraz jeśli Ktoś kupuje tel. z androidem to jedynie z KitKat. :)
Dużo poprawiono.

eCoal i nie ma problemu :-)

 #736225  autor: hafcio
 30 lip 2014, 15:03
witam ponownie, dzisiaj stałem się posiadaczem motki moto g, mam już ostatnie pytanie - czy należy w nim formować baterię?

 #736227  autor: Arlon
 30 lip 2014, 15:06
To jest temat rzeka- według większości osób już się tego nie powinno robić. Choć są i osoby, które nadal to robią i nakłaniają do tego innych.

Ja nigdy tego nie robiłem i jeszcze nic strasznego się nie stało z żadnym telefonem w ciągu ostatnich 4 lat.

 #736232  autor: Maniiiek
 30 lip 2014, 15:15
hafcio pisze:witam ponownie, dzisiaj stałem się posiadaczem motki moto g, mam już ostatnie pytanie - czy należy w nim formować baterię?
Równie skutecznie co taniec nago i składanie kotka w ofierze.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #798988  autor: 3echo
 28 kwie 2015, 21:48
Ja wyrwałem dla syna niedawno LG G2 mini za niecałe 500zł.Ktoś sprzedawał miesieczny telefon.A jeśli chodzi o sam telefon,to bardzo udany model.Chodzi płynnie,ekran IPS i co najważniejsze bateria która miażdzy wszystkie Samsungowe.Spokojnie starcza na 3 dni przy dość intensywnym użytkowaniu.Mój S3 mini sie nie umywa.Jak najbardziej polecam ten telefon.