DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #733997  autor: SBys
 21 lip 2014, 16:50
Witam,

Planuje kupić nowy telefon (zmiana z Huawei Y300 nie narzekałem ale rozwaliłem ekran i dotyk powoli przestaje miejsowo działać) znalazłem HTC One (z 2013r) aczkolwiek trafiłem na HTC One Max i zastanawia mnie czy jest sens dołożyć 100-200zł bo tak sie ceny różnią na allegro czy brać normalnego One? Jak myślicie i co polecacie? M8 odpada bo mnie już nie stać. A może coś z waszych propozycji? Proszę o opinie.

Kwota do wydania 1300-1400

 #734133  autor: KaReS
 22 lip 2014, 08:51
Napisz coś więcej o swoich wymaganiach/preferencjach wtedy będzie łatwiej coś trafnego zaproponować.
Do tej pory używałeś telefonu z przekątną 4 cale. W kręgu zainteresowań masz 5,9 cala. Wniosek z tego, że tak duży rozmiar Ci nie przeszkadza. Czy aby na pewno?

 #734184  autor: chris77
 22 lip 2014, 11:20
witaj
Też się zastanawiam nad htc one max, miałem go w rękach i się trochę bawiłem.
Nie wiem czy ty też miałeś taką okazję, jest naprawdę duży i sporo waży zdaje się 214 gram, także weź to pod uwagę, jeśli dużo rozmawiasz waga telefonu może być znacząca w wyborze telefonu.Do netu i muzyki idealny. Aparat taki sobie, może ktoś z Was ma ten model i powie więcej o zdjęciach z maxa? Jedyny duży minus o którym słyszałem to nierównomierne podświetlenie matrycy, ale jeśli wyłączy się pewne ustawienia w telefonie ten problem znika, znalazłem taką informację w sieci co mnie zastanowiło bo w takim sprzęcie nie powinno być takich problemów. Ciekawe też jak się sprawa ma z baterią? Z tych dwóch które wymieniłeś wolałbym jednak maxa.

 #734775  autor: SBys
 24 lip 2014, 15:15
htc one bawiłem sie chwile bo znajomy ma i podoba mi się ale, maxa nie miałem przyjemności testować, rozmiar telefonu mi nie przeszkadza w zadnym stopniu. Telefon używam do pisania sms, bo wole pisac niż dzwonic, decyduje sie na telefon z górnej półki ponieważ ma mi on zastąpić w pewnym sensie (laptopa/tableta) coś do szybkiego internetu czasami jakieś zdjęcie i inne bajery. :)

 #734789  autor: chris77
 24 lip 2014, 16:12
Jeśli tak stawiasz sprawę to po prostu wybierz się do jakiegoś marketu i zobacz je na żywo i pobaw się nimi chwilę. Z phabletów polecam Ci maxa oraz nokie 1520. Miałem je oba w rękach i ja biorę je osobiście pod uwagę jeśli chodzi o kupno. Nokia jest trochę droższa ale jest lepsza jeśli chodzi o parametry, ma piękny wyświetlacz i dobry aparat. Także te dwa modele chodzą mi po głowie na dzień dzisiejszy. Jeśli nie zależy Tobie na czasie to poczekaj do końca wakacji, wypuszczą wtedy nowe modele a te wymienione przezemnie prawdopodobnie stanieją. Także życzę dobrego zakupu i bezawaryjnego działania. Zdaj relację co kupiłeś i jak to Tobie służy i się sprawuje. Pozdrawiam

 #734812  autor: SBys
 24 lip 2014, 17:54
Dzięki wielkie odezwę się po 30 bo kasa przypłynie :D Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2014-09-30, 16:00 ]
Witam ponowanie :)

Miałem sie odezwać po 30 ale postanowiłem po czasie aby moja opinia była bardziej wiarygodna. Kupiłem HTC ONE MAX, telefon posiadam juz miesiąc i ogolnie wrazenia bardzo pozytywne, mimo obaw o rozmiar telefonu nie przeszkadza mi to szczególnie no wiadomo biegać z takim telefonem w kieszeni w spodniach troche cieżko ale jak ktos sie postara to nawet i to da rade :) Telefon chodzi jak żyleta nic nie zacina nie ma żadnych przeskoków strony szybko ładuje tak jak filmy w hd co do filmow full HD np z youtube troszke laduje ale po chwili daje rade (chwili mam na mysli 5-10sec od załadowania strony). Co do aparatu bo o to tez mi chodziło nie jest to lustrzanka ale dla typowego "Kowalskiego" jak najbardziej ok jeśli chcecie moge podesłać jakieś zdjęcia z aparatu dla zobaczenia tylko dajcie znać czy chcecie:) Najbardziej jestem zadowolony z czytnika lini papilarnych do odblokowywania telefonu, cos genialnego i myśle ze coraz wiecej telefonow skorzysta z tej opcji, W htc one max swietnie dziala nawet jak mam jakies zatluszczone palce czy mokre radzi sobie znakomicie a co najwazniejsze nikt niepowołany nie dostanie sie do naszego telefonu bez waszego palca..:P na tą chwile to tyle jakby ktoś cos potrzebował na temat telefonu HTC ONE MAX to pytajcie chetnie w miare wiedzy odpowiem :)

Pozdrawiam :)