DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #734909  autor: Pytam
 24 lip 2014, 23:42
Tak jak pisalem wczesniej. Raczej kupie cos bardziej znanej marki.
Co sadzicie o samsung galaxy mini 2 gt-s6500 ? Kosztuje w sam raz.

 #734924  autor: darase
 25 lip 2014, 07:50
Tylko nie ten :D

" Telefon bardzo kiepski. Zawiesza się, nie
reaguje na ekran, szczególnie na
klawiature. Jakość wykonania tragiczna,
aparat taki sobie, głośnik to jedyna
rzecz w nim dobra. Ogółem bardzo
słaby, po 1,5 roku użytkowania telefon
nadaje się jedynie do niczego. Nie
polecam go nikomu!"

eCoal i nie ma problemu :-)

 #739438  autor: Pytam
 11 sie 2014, 11:25
A co powiecie na telefon alcatel onetouch 991d za 199 zl ? Oplaca sie ?
Nie wiem w jakiej ten telefon jest normalnie cenie ale ta wydaje sie byc dobra. Oczywiscie chodzi o nowke.

 #739454  autor: darase
 11 sie 2014, 12:35
Tylko nie ten ;) kiepski, mało pamięci, stary system, malutko Ram.

eCoal i nie ma problemu :-)

 #739455  autor: Pytam
 11 sie 2014, 12:41
Zwrocilem na niego uwage no jest na wyprzedazy.
To czyli wczesniejsze propozycje typu lg l3II i chociazby lg l40 bede lepsze ?

 #739458  autor: Maniiiek
 11 sie 2014, 12:46
Tak i jak już to L40 a nie L3II

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #739533  autor: Wiksa11
 11 sie 2014, 17:42
darase pisze: http://www.youtube.com/watch?v=_HBCro60 ... ata_player

jak widzimy angry birds działają :D
Angry Birds to bez zacięć działa na moim tablecie kupionym rok temu za 160 zł (nówka) ;p więc nie sądzę aby to był jakikolwiek wyznacznik.

Znajoma zamówiła ostatnio HTC Desire HD za 299 zł z przesyłką. Telefon wygląda bardzo ładnie, jak na razie przy grach się nie zacina, tylko że karta microSD w jego przypadku to obowiązek.

Orange - sieć Januszy.

 #739661  autor: darase
 11 sie 2014, 23:32
Nie żartuj :D
Mało Ramu- mam podobne cudo i nie ma rewelacji. Do tego staruszek android nie wyrabia. Poczekaj jak zacznie się zacinać.

eCoal i nie ma problemu :-)

 #739761  autor: Wiksa11
 12 sie 2014, 12:36
darase pisze:Nie żartuj :D
Mało Ramu- mam podobne cudo i nie ma rewelacji. Do tego staruszek android nie wyrabia. Poczekaj jak zacznie się zacinać.
Chyba mówimy o innym telefonie, bo ten posiada 1 GB. No chyba, że w kwocie do 300 zł znajdziesz telefon z 2 GB ramu to zwracam honor.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/evo3d/ - znajdź negatywną opinię ;>

Orange - sieć Januszy.

 #739942  autor: czamarek
 12 sie 2014, 21:05
Podobno najlepszy stosyunek cena wydajnośc w telefonach za 300 ma mało u nas znany doogee DG800 Valencia, Z wad to bateria - co dzień do ładowania
 #766488  autor: Magdalena Jarosz
 30 lis 2014, 20:38
Polecam smartphony marki Telefunken. Mają bardzo dobre parametry i są stosunkowo tanie. Produkty Naszej marki były kiedyś bardzo popularne w Polsce, teraz powoli wracamy na rynek z nowymi urządzeniami.
 #766510  autor: charlotte1991
 30 lis 2014, 21:17
Używałam smartphona tej marki. A konkretnie wersji Diamond. Wygląda całkiem nieźle i naprawdę szybko chodzi. Cena też nie jest zła chociaż z tego co wiem Telefunken ma też telefony tańsze niż 500 zł
 #773958  autor: Magdalena Jarosz
 30 gru 2014, 15:41
Czy widzieli Państwo Naszego najnowszego smartphona TS1? Został stworzony do robienia zdjęć typu Selfie, jest bardzo tani i myślę, że wielu osobom może przypaść do gustu. Czy ktoś już go testował?