DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #732032  autor: Olmo
 12 lip 2014, 06:26
dwaeuro pisze: Kanciasta, wielka, z słabym wyświetlaczem. Lepsza będzie G2 lub S4.
Tomuh pisze:
Wielka? Bo akurat G2 i S4 są mniejsze...
Kanciasta? Uważana za jeden z ładniej wykonanych telefonów. Choć na brzegach zaokrąglona nie jest, to fakt. Dobrze się ją jednak trzyma.
Wyświetlacz typowy dla Sony, niestety.

Mam Z1 Compact, miałem Z1, Z2, polecam G2 bezapelacyjnie. ;)

 #732220  autor: dwaeuro
 12 lip 2014, 23:19
marcinblack pisze:najlepszym aparacie.
Nokia Lumia 925.
Olmo pisze:Bo akurat G2 i S4 są mniejsze...
Są i o wiele lepiej leżą w dłoni.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #735632  autor: Tomuh
 28 lip 2014, 18:02
Cześć. Dzisiaj/jutro chciałem zamówić już Lumię 925, pomoglibyście mi jakąś dobrą aukcje znaleźć? jest ich mnóstwo, ceny też różne i nie chciałbym się nadziać. Ewentualnie na priv.. prosiłbym o pomoc, pozdrawiam!

[ Dodano: 2014-07-28, 18:48 ]
http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-925- ... 12601.html co sądzicie o tej aukcji?