DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #712755  autor: dwaeuro
 24 kwie 2014, 20:51
Ściągasz widget APN i wyłączasz na stałe cały internet.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #712771  autor: KiviMango
 24 kwie 2014, 21:26
No właśnie nie chcę całego, bo jednak korzystam z niego codziennie. Teraz mam xperie tipo i na niej am opcję "dane" nie wiem co tam się kryje, ale mam nadzieje, że to samo będzie w s3 i będzie zżerało tyle samo pieniędzy.

 #712786  autor: dwaeuro
 24 kwie 2014, 22:16
Spokojnie, teraz android jest o wiele bardziej cywilizowany i kontrolowanie danych jest bardzo łatwe, proste i przyjemne.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #713112  autor: KiviMango
 25 kwie 2014, 21:57
A powiedzcie mi, dużo gorszy aparat ma ten s4 mini?

 #713123  autor: dwaeuro
 25 kwie 2014, 23:00
Całkiem niezły, co prawda zwykła S4 ma lepszy, ale ten jest porównywalny z S3.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #713141  autor: KiviMango
 26 kwie 2014, 01:38
A słuchajcie, czy ta aukcja jest zaufana? tutaj macie link

W sumie to normalny sklep, tylko że nie jakiś wielki i popularny. Brać?

@edit

Znalazłem tutaj promocję - tu Sgs3 i sgs 4 mini są w dokładnie tej samej cenie. Sgs3 jest bez lte i tylko pomiędzy tymi dwoma telefonami będę się zastanawiał. Czy sgs3 poza większym wyświetlaczem i lepszym aparatem oferuje coś więcej od sgs4 mini? Czy mogę zaufać temu sklepu?

 #713157  autor: KA
 26 kwie 2014, 08:53
Nie bierz S3 bez LTE i bez 2GB ramu. Albo S3 LTE, albo S4 mini.
Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy!

 #713210  autor: dwaeuro
 26 kwie 2014, 11:49
Z dwojga złego lepiej pójść w mini, niż w zwykłą s3, bez LTE.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #713216  autor: ssosnowiecc
 26 kwie 2014, 12:03
tak właśnie, lepiej S4 mini niż S3. Natomiast S3 LTE kontra S4 mini to już kwestia minimalnych różnic choć jak dla mnie na korzyść S3 LTE :D

 #713716  autor: KiviMango
 27 kwie 2014, 15:36
To mam jeszcze takie jedno pytanie dotyczące s4 mini. Czy żeby zapisywać dane na karcie sd trzeba rootować telefon?

 #713739  autor: dwaeuro
 27 kwie 2014, 16:27
KiviMango pisze:To mam jeszcze takie jedno pytanie dotyczące s4 mini. Czy żeby zapisywać dane na karcie sd trzeba rootować telefon?
:shock: - nie nie trzeba.

Nowa Huta Wolne Miasto!