DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #712026  autor: monikaesz
 22 kwie 2014, 15:33
Mam do przeznaczenia 1000 zł na telefon, w grę wchodzi tylko i wyłącznie nowy telefon, interesuje mnie system android, najważniejsze dla mnie to żeby działał płynnie bez żadnego zacinania, ma robić przyzwoite zdjęcia i bateria ma być wytrzymała.
Myślałam nad:
Galaxy S3 I9300
Galaxy S IV Mini
Lg 7 II
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi doradzić? Bo kompletnie się nie znam a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto.
Z góry dziękuję :)

 #712027  autor: Koczkodan
 22 kwie 2014, 15:35
No to SAMSUNG GALAXY S3 w wersji z LTE

 #712036  autor: KA
 22 kwie 2014, 15:49
Czyli S3 nie 9300, tylko 9305.
Dlaczego L7 II, a nie L9 II - o wiele lepszy i kupisz go za trochę ponad 700zł na Allegro?

 #712039  autor: monikaesz
 22 kwie 2014, 15:54
A nie patrzyłam w sumie na lg l9, myślałam jeszcze nad motorolą moto g. Co myślicie?

 #712042  autor: KA
 22 kwie 2014, 15:58
Wielu twierdzi, że jest OK. Zwróć jednak uwagę na dwie sprawy, które (szczególnie obie naraz w jednym) dla mnie dyskwalifikują ten telefon: brak slotu na kartę pamięci i niewymienna bateria.

 #712059  autor: monikaesz
 22 kwie 2014, 16:35
no to w takim razie motorola odpada.

 #712061  autor: Morvius
 22 kwie 2014, 16:49
bierz L9 II i się nie zastanawiaj

Klasyczny obserwator wątku.

 #712156  autor: monikaesz
 22 kwie 2014, 22:21
a jaka jest różnica między galaxy s3 a galaxy s3 lte?

 #712163  autor: dwaeuro
 22 kwie 2014, 22:43
Wielka! W I9305 poza modułem LTE - masz 2GB RAMu, dzięki czemu telefon chodzi o wiele płynniej. Do tego ta wersja ma dostać oficjalnego KitKat-a. Przy tak niewielkiej różnicy w cenie dużym błędem byłoby kupienie zwykłej wersji.

Nowa Huta Wolne Miasto!