DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

Który telefon?

Motorola Moto G
2
25%
LG G2 Mini
2
25%
LG Swift L9 II
4
50%
 #711333  autor: miszawks
 18 kwie 2014, 23:42
Przymierzam się do zakupu telefonu i generalnie chcę, aby nie był specjalnie drogi (biorę w abonamencie). Sam w temacie smartfonów jestem zupełnie zielony i o pomoc poprosiłem kolegę. Ten polecił mi Motorolę Moto G oraz LG G2 Mini ze wskazaniem pierwszego smartfona. Oglądając sobie recenzje na yt przez przypadek wpadłem także na cenzurkę telefonu LG Swift L9 II i w pewnym sensie także on mnie zainteresował. Który Waszym zdaniem telefon byłby najlepszy? Dodam, że niespecjalnie zależy mi na hipermegagenialnych bajerach, których i tak nie umiałbym obsłużyć.

 #711370  autor: KA
 19 kwie 2014, 08:59
Bez określonych żadnych wymagań z Twojej strony - nie da się dobrze doradzić. Osobiście z nich wybrałbym L9 II, ma najlepszy stosunek jakości do ceny, slot na kartę, wymienną baterię - to cechy ważne dla mnie. Co ważne dla Ciebie - nie wiemy.

 #711401  autor: Jumperone
 19 kwie 2014, 11:25
Zastanów się na początek czy pamięć wbudowana w Moto G Ci wystarczy, bo nie posiada ona slotu microsd.

O G2 Mini prócz suchych danych nic mi nie wiadomo, ale myślę że warto byłoby poczekać na pierwsze testy tego modelu, które rozwieją wątpliwości :)