DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #708554  autor: Jaca
 06 kwie 2014, 17:12
Witam
Jak w temacie. Telefon musi byc wytrzymaly, duzo slucham muzyki na telefonie wiec musi miec jak najlepsza jakosc muzyki na sluchawkach, dobry aparat no i najlepiej jakby bateria byla dobra. tel posluzy mi kilka nastepnych lat. Mam obecnie Samsung Galaxy S3 i nie jestem zadowolony.
Dzieki za wszlekie podpowiedzi

 #708564  autor: dwaeuro
 06 kwie 2014, 17:53
Żeby nam pomóc - napisz co Ci się nie podoba w S3? Chcesz go zmienić, gdyż?

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #708567  autor: Jaca
 06 kwie 2014, 18:08
Nie podoba mi sie krotki czas pracy baterii, trzeszczy obudowa, po pol roku uzytkowania zaczal schodzic lakier.

 #708737  autor: Jumperone
 07 kwie 2014, 16:42
Jeśli nie masz jeszcze dość Samsunga to zainteresuj się Note II.
Jest to (znacznie) ulepszony SIII. Bateria trzyma znacznie dłużej, wykonanie ciut lepsze niż w SIII i w moim egzemplarzu nic nie skrzypiało. Poza tym ma wszystkie zalety S3 z dodaną lepszą optymalizacją i gb ramu.

 #710749  autor: dante1488
 16 kwie 2014, 16:50
Witam czy mogę się dołączyć komurka do tej samej ceny będę ją kupywał we wrześniu słucham durzo muzyki tak ponad 4 cale zastanawiam się nad : HTC desire 500,HTC sensation xe,HTC desire X,LG lexus 5,Samsung Galaxy Xcower 2,Samsung Galaxy Grand neo,Samsung Galaxy core plus,Samsung Galaxy S Advance,LG Swift 4X hd prosze o waszą opinie pozdrawiam 8)

 #710908  autor: ?T
 17 kwie 2014, 12:17
Mistrz, we wrześniu słucha ponad 4 cale muzyki.
Bierz lexusa, japońskie się mniej psują:)

 #710910  autor: vonski
 17 kwie 2014, 12:40
dante1488 pisze:Witam czy mogę się dołączyć komurka do tej samej ceny będę ją kupywał we wrześniu
Przyjdź we wrześniu. I ze słownikiem.
Bez złośliwości.

 #710920  autor: orson_dzi
 17 kwie 2014, 13:03
Do września ceny mogą spaść o nawet 30% w przypadku niektórych modeli.

Jaca, jakby nie patrzeć nic mądrzejszego, a na pewno lepszego muzycznie, od innego Samsunga nie znajdziemy. Do 1000zł kupisz zarówno Note 2, jak i S4. Ew. HTC One.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)