DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #680022  autor: Karolcia1
 04 gru 2013, 19:17
Witam, który z powyższych wybrać?
Wiem, że większość poleci mi Samsunga, ale czy ten LG dużo od niego odstaje, jeżeli chodzi np. o aparat, muzykę i płynność chodzenia?
Proszę o potwierdzone opinie.

I mam jeszcze pytanie, czy 600zł na używanego, ale w idealnym stanie LG l9 to duża cena czy nie ?
Proszę o pomoc.

 #680030  autor: Morvius
 04 gru 2013, 19:28
moim zdaniem SGS 2 byłby lepszy, wygodniejszy i użyteczniejszy. same parametry wskazują na odpowiedni wybór a nie chce mi się w nie zagłębiać.

Klasyczny obserwator wątku.

 #680036  autor: mn9
 04 gru 2013, 19:53
za 600 zł na allegro widziałem l9 na paru ofertach także trochę drogo co do wyboru to powiem tak płynnością systemu nieodstaje od s2, ale z wydajnością ogólną, gry itp to lekko na plus dla s2 , aparatem też troszkę odstaje ale tragedii nie ma , jak masz więcej pytań odnośnie l9 to pisz :P

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #680889  autor: luklic
 07 gru 2013, 16:25
Miałem L9 i szczerze powiem, że aparat raczej kiepski i bardzo wolno robi zdjęcia. Muzyka na słuchawkach też przecięta, mnie nie zachwyciła. Telefon o tyle dobry, że na nakładce od lg śmiga dobrze. Z tych dwóch to jednak samsung, chociaż w momencie kiedy brałem LG samsung kosztował trochę więcej, a dołożyć niestety nie mogłem.