DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #677167  autor: eRsa
 23 lis 2013, 19:08
Witam, jestem w trakcie przedłużenia umowy lub też nie u operatora PLAY. Prawdopodobnie u niego zostanę - odrzucam Orange i TMobile z zasady - ewentualnie rozważam ofertę Plus. Aczkolwiek do rzeczy:
Po przeczekaniu terminu BOK zaoferował mi warunki:
-44,90 zł miesięczny abonament,
-nielimitowane połączenia Play i inni operatorzy,
-nielimitowane sms/mms.

I teraz telefon: Z dostępnych i w cenie mi jako tako odpowiadającej kieruję się w stronę Samsung Galaxy S3 w cenie 469 zł. Plus minus jest to 40% ceny sklepowej telefonu zatem dramatu nie ma. Czy to się opłaca?

Ale nie ograniczam się, podoba mi się Nexus 4.
Telefon używane do standardowych rzeczy:
- połączenia
- sms
- zdjęcie czasami
- jakiś dokument
- internet

 #677170  autor: hahaxde5
 23 lis 2013, 19:31
Lepszy nexus 4 nie dosc ze szybszy to 2 ramu droga nie chodzi + dobre 4rdzenie a allegro kosztuje 1000 zl wiec na umowie 1 zl moze bys wygryzl

 #677307  autor: kokos-
 24 lis 2013, 15:53
Samsung S3 z LTE też ma 2 gb ramu ;-) i ma możliwość zamontowania karty micro sd :-) czego nexus niema, co nie oznacza że jest złym telefonem.

 #677311  autor: Jumperone
 24 lis 2013, 15:59
Oferują ci S3 czy S3 LTE i9305?
Jeśli tego pierwszego to nie ma co i lepiej wziąć Nexusa mimo, że ma gorszy aparat ale jesli zdjęcia okazjonalnie to da radę.

Jeśli dają LTE to lepiej jego wziąć :)

 #677314  autor: mn9
 24 lis 2013, 16:04
Ja również jestem za s3 ale tylko w wersji lte , jak dają ci zwykłą to już pewnie dla ciebie byłby lepszy nexus 4 :D

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #677326  autor: eRsa
 24 lis 2013, 17:07
Hmm rozumiem, tylko kwestia finansowa. Play nie ma w ofercie Nexusa 4 już (o ile mieli w ogóle). SGS S3 wersja zwykła, LTE 100 zł więcej. I to mimo wszystko jest różnica.

 #677337  autor: mn9
 24 lis 2013, 18:02
eRsa, myślę że warto dołożyć tą 100 , tel w wersji lte ma więcej ramu i będzie po prostu szybciej i płynniej chodził no i +lte ,nexus 4 był w play i chyba jeszcze powinien być chociaż nawet juz Google go nie sprzedaje :D

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #677339  autor: kokos-
 24 lis 2013, 18:05
Jeśli tylko 100 zl miałbyś dopłacić do wersji z LTE to naprawdę niema nad czym sie zastanawiać :-)