DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #676122  autor: bartoszc
 20 lis 2013, 01:00
Witam,
poszukuję najtańszą ofertę na abonament, telefon stacjonarny. Obecnie telefon w dialogu(musi być zachowany aktualny numer). Chodzi mi przede wszystkim o możliwość odbierania połączeń.Nie chciałbym już montować jakiś dodatkowych urządzeń. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi gdzie?

 #676135  autor: ja.michal
 20 lis 2013, 03:06
Najtańszy będzie VoIP. Powinno dać się przenieść numer. Utrzymanie numeru w VoIP kosztuje kilka zł rocznie. Oczywiście musisz mieć internet + bramkę VoIP.

 #676138  autor: kamil1221
 20 lis 2013, 07:33
Nowa Orange Strefa - jeśli możesz mieć telefon na karcie GSM ?
Za 24zł/mies. masz 100 minut na stacjonarne i Orange.

 #676496  autor: waltom
 21 lis 2013, 14:08
Orange chyba miało jeszcze ofertę za 19zł jak się nie mylę , tylko nie wiem jak z numerem. Trzeba byłoby się dowiedzieć.

chirurgia szczękowa warszawa