DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #672671  autor: SomalijskiWluczega
 05 lis 2013, 15:18
Właśnie - jeszcze został jeden dzień do momentu pokazania podobno nowej oferty plusa??

Może czas by pogdybać sobie co plus może zmienić??

Wg jednych osób w plus na kartę ma powstać nielimitowana opcja do wszystkich sieci pl za 25zł miesięcznie i opcję inną za 10zł 100min i 100smsów do wszystkich pl sieci oraz 100MB netu, analogicznie wygląda sprawa z 20zł i 30zł - to jest wersja optymistyczna...
Wersja pesymistyczna wygląda z deka inaczej.
Zamiast obniżać ceny i robić oferty bardziej atrakcyjne dla klienta indywdualnego to dodadzą dodatkowo usługi ubezpieczeniowe i bankowe (ma podobno powstać bank o nazwie PLUS Bank).
Wg jeszcze innych ma internet LTE przyspieszyć do 300Mb/s za to transfer danych ma zmniejszyć się o połowę...
Jaka jest prawda??

Może ktoś z Was ma inne pomysły lub jakieś przecieki??

Piszcie
Pozdrawiam

 #672674  autor: marcinek243
 05 lis 2013, 15:25
Co do LTE 300mbps nie jest to technicznie możliwe na obecnym 1800 ponieważ jest zbyt mało pasma do takich prędkości. Jedyną opcją na wyższą prędiość jest wdrożenie LTE na 2600

 #672692  autor: lodyga
 05 lis 2013, 16:50
Mi się osobiście marzy zmiana w mixie coś...bo czekam i czekam....albo Plus na kartei nielimitowane do wszystkich, chociaż nie wydaje mi się gdyż w Plusie na kartę zmiany dokonywane były ostatnio.



Sama mam już oferte w mix VI bo zostalo 3 doładowania...

 #672715  autor: buba1234
 05 lis 2013, 18:12
@lodyga

Mixy sie totalnie nie opłacają :P Jak weźmiesz telefon u operatora zamrozisz sb ceny minut/sms/GB na 3 lata.
Lepiej brać smartfona w supermarkecie elektronicznym na raty [bez ubezpieczenia bo nie jest wymagane] i taryfa na kartę - doladowujesz kiedy chcesz i ile chcesz bez zobowiazan. Mozesz zmienic siec z dnia na dzien, zaleznie od sytuacji na rynku.

Napisz jaki chcesz telefon i:
1 ile potrzbujesz minut/sms/MB na miesaic
2. jak korzystasz z internetu w telfonie
3. do jakiej sieci dzwonisz najczesciej
4. jaki masz zasięg play, orange, plusa, t-mobile?

Poszukamy. :D



Co do zmian w Plusie obstawiam Plusa na kartę, ale niewielkie bo niedawno robili te taryfy Mniej w Plusie :P

Otóż sprawdzenia stanu konta bedzie kosztowało 2 grosze [2 razy taniej niż w T-Mobile] przy czym pierwsze 5 sprawdzen w miesiacu będzie darmowe.

________________________________

 #672799  autor: marcin1980
 05 lis 2013, 22:49
Co do oferty Plusa czekam sam niecierpliwie już niedługo i 6 listopad, pozyjemy zobaczymy co szpece Solorza wymyślili dla nas

Uśmiechnij się szkoda życia na głupoty

 #672807  autor: buba1234
 05 lis 2013, 23:23
wymyślili chinskie plusfony

________________________________

 #672867  autor: lodyga
 06 lis 2013, 11:16
Tylko widzisz już o tym myślałam ale nie stać mnie żeby płacić ratę plus co jakś czas doładowanie. Mam możliwość jedynie 30 zł.
Pół roku temu brałam mixa 24 doładowania po 30 zł i chapnęłam w promocji LG L5 bo był bład w ceniku na moją korzyść i dałam za niego 50 zł.

Mam 29 gr za całą rozmowę w Plusie i 500 sms do plusa za 5 zł.

Średnio zostaje mi na koniec miesiąca z 15 zł. Po czym znowu doładowuje :)

Nowy telefon mam średnio co pół roku/ rok bo rodzinka przyzwyczaiła sie do swoich i mi oddają:P

 #672870  autor: buba1234
 06 lis 2013, 11:25
no to skoro nowy telefon masz co pol roku, to sama taryfa na karte z roczna waznoscia konta najlepsza i zbijesz rachunki jeszcze mocniej.

________________________________

 #672918  autor: buba1234
 06 lis 2013, 15:01
Najlepsza opcja to wyjsc z Plusa całą rodzinką/znajomymi.

Dzisiaj ktos napisal na telepolis, ze mozna zadzwonic do BOK i poprosic o wlaczenie w plusie na karte i mixie za 6zł/miesiac nolimitu w Plusie. Niew iem czy to jeszcze dziala.
Jak sie nie da, to taryfa Więcej w Plusie [trzeba niesetety ładować 50zł co 3 miesiace].
Po doł. 50zł masz miesiac nielimitowanych darmowych rozmow i smsow w Plusie, potem mozesz miec 29gr za cala rozmowe w Plusie, wykupic pakiet 5 numerow damrowych w Plusie za 10zł/miesiac.
Pakiety neta 300MB za 7zł, 1GB za 13zł [bez lejka ida szybciej niz analogiczne w innych sieciach].

W taryfie wiecej przez rok masz orczna waznosc konta i mozesz kupowac pakiet darmowych 5 numerow do plusa za 10zł/miesiac.

Co jakiś czas mozesz migrowac pomiedzy tymi 2 taryfami.
Kod: Zaznacz cały
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/wiecej_w_plusie.html
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/wiecej_przez_rok.html
http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/jak_obnizyc_wydatki.html

Natomiast jakbyscie przeszli do t-mobile Frii, lub play to po doł. 50zł macie 100 dni nielimitowanych rozmow w sieci. W kluczu jest pół roku.

________________________________

 #672998  autor: macc
 06 lis 2013, 20:34
czyli krótko to co dzisiaj zaprezentował nam plus to chrzan i mirabelki :lol: :wink:

 #675228  autor: manyaky
 16 lis 2013, 22:45
Asss pisze:Ale na Plus Forum piszą że ma być jakaś nowa oferta na kartę, w tym wątku - http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=10792&start=45
Nie nowe taryfy - to najważniejsze. Solorz widać stawia na inną grupę docelową.

Rzucą czymś na miarę 2009 roku pewnie - jakieś nielimitowane SMSy do wszystkich za 15zł po doładowaniu za 50zł ważne 14 dni. :P

 #675231  autor: słoneczny
 16 lis 2013, 22:51
Znając promocje Plusa to będzie 50% gratis do każdego doładowania na rozmowy i smsy do Plusa, albo coś podobnego. Żadnego przełomu nie będzie, tylko chwyt żeby się zasilić raz, dużą kwotą.

 #675239  autor: Flash999
 16 lis 2013, 23:22
Będzie jak zawsze, promocja na dwa miesiące i po imprezie. Mogliby wprowadzić nowe, stałe promocje. Na dzień dzisiejszy PnK leży, do tego kradnie. Totalna kompromitacja i nieopłacalność.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #675244  autor: ortax123
 16 lis 2013, 23:29
Racja. Mogliby wreszcie dodać pakiety minut, SMS-ów o darmowych rozmowach wewnątrz sieci nawet nie wspomne!

 #675254  autor: buba1234
 17 lis 2013, 00:15
Da sie w ogole zrobic tak, zeby w "Plusie na karte" miec RWK i całą rozmowe w plusie za 29gr?

edycja:
Własnie dostałem odpowiedź od max4max, że mozna.

Promocja „29 groszy za rozmowę w Plusie” dla tych, co są w taryfach: Simplus, Plus na Kartę, Twój Profil i Więcej w Plusie.
Kod: Zaznacz cały
http://nakarte.plus.pl/images/Regulamin_29_groszy_za_rozmowe_Plus_na_Karte.pdf
Tylko w taryfie "Plus na kartę" działa 29 groszy za całą rozmowe w Plusie razem z RWK.

Wbijamy kod:
*136*11*05#
- opłata jednorazowa 1,5zł

I mamy za połączenie w Plusie bez wzgledu na ilość minut tylko 29 groszy, przy czym działa z RWK, takze jedna z lepszych ofert na karte z wewnątrzsieciowymi. Tylko, ciekawe kto o tym wie.

Chyba w nowej taryfie "Więcej przez rok" nie da sie tego aktywować, takze nie zmieniajcie taryfy, juz lepiej oplacic te 10zł/rok za RWK w "Plusie na kartę", mozna potraktowac, ze te 10zł/rok jest na tansze polaczenia w Plusie. Do tego w "Plusie na kartę" mamy lejek.



Poradnik dla użytkownikow taryfy "Plus na kartę":


1. Rok ważne konto za 10zł/rok
*136*11*10#

2. Cała rozmowa w Plusie za 29 groszy - opłata jednorazowa 1,5zł
*136*11*05#

3. Nielimitowane rozmowy w Plusie za 6zł/miesiąc
aktywacja przez BOK Plusa - ale nie wiadomo czy jeszcze to działa.

4. Parę dni przed doładowaniem wysłać pusty sms na nr 8072
w ciągu paru dni przyślą informację, że po załadunku dostaniecie jakis bonus typu iles minut do wszytkich.

5. Pakiet jednodniowy 100MB z lejkiem 2zł
dziala w ten sposob, ze jak zaczniecie sciagac np. film avi 700MB to sciagnie wam cały na pelnej predkosci, dopiero po tym właczy sie lejek.

Wada tej taryfy to dalej zbyt szybkie znikanie MB z pakietow neta [przynajmniej jest lejek 32kb/s, więc konta nie sczyści].

Jak znacie jeszcze jakies "ciekawostki" to piszcie.

________________________________