DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #704065  autor: Janek1801
 14 mar 2014, 18:27
Witam, wypadł mi dzisiaj telefon Kazam 4 z szafki (ok, 1,5m) na kafelki jak się można domyślić efekt jest oczywisty - rozlany wyświetlacz. O dziwo obudowa nie jest nawet draśnięta a uderzył dość solidnie. Inne funkcje działają, ciężko stwierdzić stabilność bo ledwo widać ekran jednak wydaje mi się, że tylko ekran ucierpiał. Szukałem gdziekolwiek do niego wyświetlacza aby wymienić jednak nic nie mogę znaleźć. Proszę o jakieś rady i pomoc, czy są jakieś zamienne wyświetlacze? Opłaca się oddawać do serwisu/gwarancji?

 #704074  autor: Janek1801
 14 mar 2014, 19:07
Doczytałem pewnego newsa: "Kazam chwali się jednak, że dzięki rozszerzonej obsłudze klienta użytkownicy dostaną pomoc w każdej sprawie, a serwis przez rok będzie wymieniał stłuczone wyświetlacze." Jak mam to rozumieć?

 #704078  autor: user_delete27
 14 mar 2014, 19:15
Czyli jest szansa na wymianę w ramach gwarancji, przynajmniej teoretycznie bo praktycznie to jakoś czarno to widzę. Kazamy serwisuje CCS, zadzwoń do nich i zapytaj.

 #704082  autor: Janek1801
 14 mar 2014, 19:41
Muszę poczekać do poniedziałku. Chociaż w gwarancji nic o tym nie pisze ale już czytałem o tym w kilku znanych serwisach np. mgsm, komorkomania, androidmagazine... Nie wiem skąd ską te informacje bo na stronie głównej producenta również się nie dopatrzyłem takiej wzmianki.

Natomiast dzięki za ten sklepik. Tylko chciałbym otrzymać informacje między różnicą ekranem dotykowym a wyświetlaczem. Oba kosztują po 100zł, a z tego co wiem to ekran dotykowy powinien być przyklejony do wyświetlacza jako jednolita konstrukcja. Więc w razie czego co miałbym kupić?

 #704083  autor: user_delete27
 14 mar 2014, 19:48
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia, na dodatek na stronie nie ma zdjęć. Musisz naskrobać do nich maila w tej sprawie.

 #704771  autor: Precelos
 18 mar 2014, 20:25
Janek1801 pisze:Oba kosztują po 100zł, a z tego co wiem to ekran dotykowy powinien być przyklejony do wyświetlacza jako jednolita konstrukcja. Więc w razie czego co miałbym kupić?
nie zawsze tak jest, rzeklbym ze to sporadyczne przypadki

daj zdjecie telefonu
koszt lcd to ok 72,57 PLN brutto plus przesylka

Obrazek