DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #661961  autor: user_delete34
 15 wrz 2013, 10:18
Jak w temacie.
Dzieje się to już któryś raz.
Chciałem utworzyć indeks wydajności, wywaliło jakiś błąd. Po tym co jakiś czas na chwilę coś się dzieje na lapku, że jest obciążony (widać po dysku i zwolnieniu działania) i zmienia się kompozycja na tą z Visty Home Basic. Tylko, że zwykle powracała po jakichś 2 minutach moja własna. Teraz nie wróciła, musiałem samemu to poustawiać. Przy czym - zmieniłem tylko najprostsze ustawienia wyglądu okien, nie chce mi się teraz biegać po systemie w poszukiwaniu różnych opcji (a 7 jest trudny w obsłudze).
Co można z tym zrobić? Poza zmianą systemu, oczywiście. Ta najbardziej mnie interesuje, ale obecnie nie mam takiej opcji.

 #664412  autor: Vieslav
 27 wrz 2013, 08:28
Markadiusz pisze:Po tym co jakiś czas na chwilę coś się dzieje na lapku, że jest obciążony (widać po dysku i zwolnieniu działania) i zmienia się kompozycja na tą z Visty Home Basic.
Podejrzewam, że grafika przechodzi w tryb niskiego poboru energii. Czeka cię prawdopodobnie konfiguracja sterownika.

 #664591  autor: user_delete34
 27 wrz 2013, 19:50
Nowy laptop...
A grafika to ledwie Intel HD4000.
Problem od jakiegoś czasu na szczęście nie występuje.

 #664636  autor: user_delete19
 27 wrz 2013, 21:54
U mnie się tak działo jak windowsowi zaczęło brakować pamięci ;)

 #664637  autor: user_delete34
 27 wrz 2013, 21:58
wojciech, 5 GB RAM, wątpię, żeby udało mi się to kiedyś wykorzystać. Ale warto wiedzieć, jeśli będę miał aktywny menadżer zadań i problem wystąpi - spojrzę.