Telekomunikacja jak na dłoni
  •  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
multimedia - przedłużenie umowy
Autor Wiadomość
mantra 
Obserwator

Wysłany: 2013-08-15, 10:36   multimedia - przedłużenie umowy

Witam. Może ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę z multimedia ?

http://www.multimedia.pl/

Chodzi o następującą kwestie :

obecnie osoba zainteresowana przedłużeniem umowy posiada pakiet coś w stylu :

30 mb + PAKIET SuperBox (nie wiem czy dokładnie ten pakiet - ale mniej więcej ilość i zawartość kanałów TV się zgadza) i płaci za to 89 pln - umowa jeszcze podpisana z "Steam Comunication" - obecnie zaproponowano praktycznie ten sam pakiet ale w cenie 99 pln.

Zastanawiam się czy w/w firma w ogóle posiada coś w stylu "działu utrzymania klienta" gdzie można "coś wynegocjować".

Jeśli chodzi o samo zapotrzebowanie względem oferty :

- internet 30 mb to naprawdę wystarczająca opcja
- pakiet HD nie jest niezbędny (z racji urządzenia - 24 cale / hd rdy - podobno :P )
- pakiet kanałów który jest zawarty w/w jest wystarczający - nie ukrywam że fajnie by było jakieś HBO czy coś w rozsądnej cenie - ale to jako "wisienka na torcie"
- 1 TV
- nagrywarka jest zbędna

---

z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju rady :)

horas 
Zapalony dyskutant

Model telefonu: HTC One M8
Sieć: T-Mobile
Wysłany: 2013-08-16, 11:23   

hej,
moim skromnym zdaniem MM nie ma DUK/SUK czy jak tam zwał :)
przedłużyć umowę najlepiej można u ichniego PH lub w punkcie obsługi klienta a w ostateczności w call center 24 42 44 244

w pakiecie SuperBOX możesz sam wybrać które opcje Cię interesują, golas jest w cenie 59,00 PLN/miesiąc

dzwoń i negocjuj ;)

mantra 
Obserwator

Wysłany: 2013-08-17, 11:03   

No nic, okazało się ze Grupa Multimedia jest w trakcie reorganizacji - i jako Multimedia Południe - nie maja za dużo do zaoferowania - wiec pakiet Internet + TV (okazało się, że było 10 MB a nie 30 MB) 12 MB + SuperBOX za 89 PLN na 12 miesięcy z możliwością negocjacji pakietu TV gdy się dogadają z NC +.

Niestety Multimedia jako jedyny "poważny" operator świadczy usługi w tej lokalizacji - bo ani Orange w technologi IPTV (a montaż SAT odpada) ani też UPC, nie są zainteresowani jednym z największych osiedli w mieście :)

Horas za 59 pln jest - ale jedynie opcja TV - a tu chodziło o pakiet z Internetem :) lecz wydaje mi się, że z racji spuścizny po SC ten pakiet - jako pojedyncza usługa byłby dostępny za 49 pln - ale nie ma potwierdzonych wiadomości na ten temat :)

No i na chwile obecna Multimedia nie ma czegoś takiego jak DUK / SUK - co więcej podpisanie umowy związane jest z e-faktura (minusem - przynajmniej dla mnie - jest to że nie ma możliwości przesyłania e-faktury na adres mailowy - lecz dostępna jest jedynie z poziomu e-bok'u MM) lub 4 pln za papierową co miesiąc oraz obligatoryjny pakiet "multi saver" czy jakoś tak - ochrona antywirusowa - pierwsze 2 miesiące 1 pln - później 8 pln miesięcznie z licencją 2 stanowiskową - z możliwością rezygnacji z w/w usługi bez żadnych dodatkowych "kosztów".

Karlos20 
Znaczy: Karol się wabię

Model telefonu: Alcatel One Touch M'POP
Sieć: PLAY (Fresh, MIXtura III, Lubię To!), Orange, Aero2, VM, Multimedia Polska
Wysłany: 2013-08-17, 18:03   

mantra,
Multisaver można wyłączyć po aktywacji internetu w MM :) Opłata to tylko 1 zł i nic więcej!
W mojej lokalizacji oferta jest nieco inna i nie ma przymusu posiadanie e-faktury, lecz dzięki niej, jest o 4 zł tańszy abonament.

Nie jestem pracownikiem żadnej firmy telekom!

Kaczy 
Mordercza kaczuszka...

Model telefonu: LG Swift Black, BB 9900
Sieć: Orange
Wysłany: 2013-08-19, 23:11   

Ja rok temu przedłużałem umowę przez pracownika MM w domu. Oni mają dość dobre oferty - na pewno lepsze niż te przez telefoniczny BOK.
MM rządzi się swoimi prawami. Wiele promocji dostępnych jest lokalnie - w obrębie kilku miast. Pamiętam jak na początku przygód z nimi nie przypasowała mi oferta i dostałem promocję dla miasta Kalisz (mieszkam w Szczecinie) :)

Odpowiedz do tematu