DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #649157  autor: KSX
 22 lip 2013, 18:30
Witam!
Czy ktoś moze pomóc w znalezieniu najrozsądniejszego sposobu komunikacji z Krety do Polski?

Mam telefon z Orange Free na Kartę, zapewne mogę skorzystać z roamingu, ceny maksymalne są mi znane.

Ale czy może warto kupić prepaida na miejscu, tak aby cena rozmów była korzystniejsza? Ew jakieś rozwiązania typu specjalny numer, "tanie rozmowy międzymiastowe" ?

Druga sprawa - internet "w komórce" ew w modemie gsm usb. Znalazłem jakąś opcję virgin.gr 20 euro za no limit internet na 2 tyg. Jakies inne propozycje ??

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

 #649392  autor: Sharly
 23 lip 2013, 15:07
Klucz

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #649605  autor: Klucz_Kluczski
 24 lip 2013, 13:16
I used on Crete cosmote data (usb) and Vodafone. Speed is slow as turtle. Guys never use roaming for data. If you away from Poland more than 3 days and love surf internet - buy local usb modem. Cheapest always Vodafone, but they have very busy networks...