DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #637963  autor: Gazmenski
 07 cze 2013, 01:07
Witam!
Jeżeli zakupiłem starter, który jest ważny przez 31 dni(wychodzące), i doładowanie za 25zł(ważne 25 dni), to czy stan konta głównego(razem 35zł) będzie ważny przez 31 dni czy też 25zł wyparuje mi po 25 dniach i zostanie 10 jeszcze przez 6 dni?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2013, 18:34 przez Gazmenski, łącznie zmieniany 1 raz.

 #637982  autor: Niezgodna7
 07 cze 2013, 08:41
Czy już doładowałeś konto?
Jeśli nie, to da radę zrobić 55 dni.
Pasi?
*
PS. Stan konta będzie ważny 31 dni.
Wcześniej kasy Ci nie zabiorą.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #638014  autor: Orange Ekspert
 07 cze 2013, 11:00
Gazmenski pisze:Witam!
Jeżeli zakupiłem starter, który jest ważny przez 31 dni(wychodzące), i doładowanie za 25zł(ważne 25 dni), to czy stan konta głównego(razem 35zł) będzie ważny przez 31 dni czy też 25zł wyparuje mi po 25 dniach i zostanie 10 jeszcze przez 6 dni?
Czasy ważności poszczególnych doładowań nie sumują się. Brany jest pod uwagę ten dłuższy okres ważności. W opisanym przez Ciebie przypadku całą kwotę, którą będziesz mieć na koncie (35 zł), będziesz mógł wykorzystać w ciągu 31 dni.

Pozdrawiam,
Alicja

 #638016  autor: Niezgodna7
 07 cze 2013, 11:06
Niezupełnie, pani Alicjo z krainy czarów
:-D
Jeśli doładowanie będzie standardowe, *125, to ma pani rację.
Jeśli kumulacją, to będzie się sumować.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #638038  autor: Orange Ekspert
 07 cze 2013, 12:44
@Calm7, jak najbardziej masz rację. Można skorzystać z usługi Kumulacja okresu ważności środków :)

@Gazmenski, faktycznie, zgodnie ze słowami Calm7, dobrym rozwiązaniem będzie doładowanie konta poprzez Kumulację ważności środków. W tym celu wyślij niewykorzystany kod doładowujący w formie SMS-a, pod numer 80400. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: http://oran.ge/160KYvS.

Możesz również skorzystać z promocji Konto ważne rok, pamiętaj jednak, że jeśli od aktywacji numeru minęło mniej niż 93 dni, poniesiesz opłatę w wysokości 3 zł, za aktywację promocji. Szczegóły tutaj: http://oran.ge/19OwemD.

Pozdrawiam,
Alicja

 #638041  autor: Krzych
 07 cze 2013, 12:54
A ja się podepnę do pytania.
Czy jest jeszcze możliwość przedłużenia konta w Orange Free na Kartę? Pamiętam, że ponad rok temu można było wysłać smsa i ważność konta przedłużała się o rok a w czasie promocji nawet dwa lata.

 #638080  autor: Orange Ekspert
 07 cze 2013, 15:44
Krzych pisze:A ja się podepnę do pytania.
Czy jest jeszcze możliwość przedłużenia konta w Orange Free na Kartę? Pamiętam, że ponad rok temu można było wysłać smsa i ważność konta przedłużała się o rok a w czasie promocji nawet dwa lata.
Oczywiście, możesz skorzystać z promocji Konto ważne rok w ofercie Orange Free na kartę. Jeśli jednak, na danym numerze, będziesz aktywować tę promocję po raz pierwszy, a zależy Ci na przedłużeniu ważności bonusowego transferu danych, pamiętaj by najpierw włączyć promocję a dopiero później, po otrzymaniu potwierdzenia jej uruchomienia, doładować konto.

Pozdrawiam,
Alicja
Orange Ekspert

 #638088  autor: Gazmenski
 07 cze 2013, 15:58
a czy jest jakiś sposób sprawdzenia na telefonie ile dni zostało jeszcze na poł. przychodzące? Rozumiem, że na starterach mam 12 miesięcy na przychodzące?

 #638105  autor: Niezgodna7
 07 cze 2013, 16:42
Gaz,
pod *500 wszystko Ci wyśpiewają
*
pani Alicjo, czy kumulacja nie wyklucza przypadkiem promocji "no limit" ?
Czy będzie potraktowana tak samo jak pod *125 ?
Wydaje mi się , że nie wyklucza.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #638114  autor: Krzych
 07 cze 2013, 17:03
Dzięki Alicjo za odpowiedź.

Czyli jak na już kiedyś raz skorzystałem z tej promocji i przedłużyłem konto oraz bonus to teraz wystarczy, że po raz kolejny wyślę smsa i mój bonusowy pakiet danych oraz środki na koncie zostaną na kolejny rok, prawda?
Dopytuję się ponieważ jest to mój rezerwowy internet, który ratuje mnie jak kablówka padnie, a zostało mi na karcie jeszcze prawie 5 GB i szkoda było by to stracić.

Pozdrawiam.

 #638116  autor: Niezgodna7
 07 cze 2013, 17:08
Krzych.
N I E.
Przeczytaj raz jeszcze co Ci odpisała Alicja z krainy czarów.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #638190  autor: wook
 08 cze 2013, 00:29
ja zadam takie pytanie czy w mixie też da się wydłużyć ważność środków na koncie? Chodzi mi o środki poza miesięcznym zobowiązanie dokupione przez doładowanie? Bo czasem jak mi się kończy kasa na koncie to mam kilka dni (np. 7 max 20 dni) do okresu rozliczeniowego (czyli dnia gdy przychodzą środki na konto) a potrzebuje doładować tylko 5 PLN, czy da się by to doładowanie było ważne do końca okresu rozliczeniowego?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #638494  autor: Orange Ekspert
 10 cze 2013, 09:55
Gazmenski pisze:a czy jest jakiś sposób sprawdzenia na telefonie ile dni zostało jeszcze na poł. przychodzące? Rozumiem, że na starterach mam 12 miesięcy na przychodzące?
Dokładnie tak. Na nowo kupionym starterze czas na połączenia przychodzące ustalony jest na 12 miesięcy. Możesz to sprawdzić, zgodnie z wpisem Calm7, na *500 lub po zalogowaniu się na konto, na Orange On-Line, w zakładce „podsumowanie” (na samym dole).
Calm7 pisze:Gaz,
pod *500 wszystko Ci wyśpiewają
*
pani Alicjo, czy kumulacja nie wyklucza przypadkiem promocji "no limit" ?
Czy będzie potraktowana tak samo jak pod *125 ?
Wydaje mi się , że nie wyklucza.
Calm7, jeśli już korzystasz z Kumulacji okresu ważności środków i skorzystasz z Numer bez limitu, ważność połączeń wychodzących zostanie skrócona do 30 dni. Natomiast, jeśli najpierw skorzystasz z Numeru bez limitu a następnie będziesz doładowywać konto poprzez SMS-a pod 80400, ważność środków będzie się kumulować.
Krzych pisze:Dzięki Alicjo za odpowiedź.

Czyli jak na już kiedyś raz skorzystałem z tej promocji i przedłużyłem konto oraz bonus to teraz wystarczy, że po raz kolejny wyślę smsa i mój bonusowy pakiet danych oraz środki na koncie zostaną na kolejny rok, prawda?
Dopytuję się ponieważ jest to mój rezerwowy internet, który ratuje mnie jak kablówka padnie, a zostało mi na karcie jeszcze prawie 5 GB i szkoda było by to stracić.

Pozdrawiam.
Zgadza się. Jeśli już kiedyś aktywowałeś promocję Konto ważne rok, i na Twoim numerze nadal aktywny jest czas na połączenia wychodzące (ważność środków na koncie głównym) oraz czas ważności bonusowego transferu danych, wystarczy, że ponownie wyślesz SMS-a o treści START, pod 8002.
wook pisze:ja zadam takie pytanie czy w mixie też da się wydłużyć ważność środków na koncie? Chodzi mi o środki poza miesięcznym zobowiązanie dokupione przez doładowanie? Bo czasem jak mi się kończy kasa na koncie to mam kilka dni (np. 7 max 20 dni) do okresu rozliczeniowego (czyli dnia gdy przychodzą środki na konto) a potrzebuje doładować tylko 5 PLN, czy da się by to doładowanie było ważne do końca okresu rozliczeniowego?
Promocja Konto ważne rok dostępna jest jedynie w ofertach na kartę. W ofercie mix nie posiadamy takiej promocji.

Pozdrawiam,
Alicja
Orange Ekspert

 #638552  autor: Niezgodna7
 10 cze 2013, 16:19
Pani Alicjo.
Nie chodzi o jeden wybrany numer, a o no limit po doładowaniu za 25zł w ONE:
Czy zostanie przyznany no limit poprzez Kumulację?
Czy lepiej ładować tradycyjnie, pod *125 ?

 #638663  autor: Orange Ekspert
 11 cze 2013, 08:25
Calm7 pisze:Pani Alicjo.
Nie chodzi o jeden wybrany numer, a o no limit po doładowaniu za 25zł w ONE:
Czy zostanie przyznany no limit poprzez Kumulację?
Czy lepiej ładować tradycyjnie, pod *125 ?
Obie promocje, czyli Kumulacja okresu ważności środków i Darmowe pakiety minut po doładowaniach, nie wykluczają się. Pakiet minut powinien zostać przyznany poprzez doładowanie konta SMS-em, pod numer 80400.

Pozdrawiam
Alicja
Orange Ekspert

 #638702  autor: aster
 11 cze 2013, 11:43
Orange Ekspert pisze:Oczywiście, możesz skorzystać z promocji Konto ważne rok w ofercie Orange Free na kartę. Jeśli jednak, na danym numerze, będziesz aktywować tę promocję po raz pierwszy, a zależy Ci na przedłużeniu ważności bonusowego transferu danych, pamiętaj by najpierw włączyć promocję a dopiero później, po otrzymaniu potwierdzenia jej uruchomienia, doładować konto.

Pozdrawiam,
Alicja
Orange Ekspert
Ciekawe info, czyli za 100zł można wtedy mieć konto ważne przez rok i dostać bonusowo 6GB transferu... także ważne przez rok.

Czy w Orange jeśli np. zrobię dwa osobne doładowania jeden po drugim (oba na 100zł) to będę miał 12GB na koncie ważne przez rok?

 #638704  autor: Krzych
 11 cze 2013, 11:59
Tak, ja kiedyś doładowałem konto za 100 zł, dostałem 6 GB bonusu i wysłałem kod dzięki któremu mój bonus został przedłużony o 2 lata (wtedy na początku przedłużali o 2 lata później o rok) i do tej pory jeszcze mam ten pakiet. Niedługo będę przedłużał tym kodem bonus i konto na kolejny rok.
Jak masz doładowywać za 200 zł to zastanów się nad rozłożeniem tego na 2 raty po 100 zł i doładowaniu jak wykorzystasz pierwszy pakiet.

 #638720  autor: aster
 11 cze 2013, 12:46
Tak, drugie doładowanie najlepiej odłożyć aż zużyje się pakiet lub saldo będzie małe z uwagi na wykorzystanie większości salda na rozmowy, itd. Jeśli np. saldo będzie się zbliżało do zera i zdecyduję się doładować gdy jeszcze będzie kilka GB na koncie to rozumiem, że dodadzą mi do transferu kolejne 6GB (oprócz tego co jeszcze mi zostało)?

Ważność konta to rok na wychodzące i przychodzące czy te drugie mamy na jeszcze dłużej?

 #638783  autor: Niezgodna7
 11 cze 2013, 16:54
Zastanawiam się nad "kumulacją" w tym temacie..
Czy dadzą 365 + 150 dni ważny bonus Mb, czy tylko konto.. Hehe

 #638802  autor: aster
 11 cze 2013, 18:10
Pisali, że bonus będzie ważny tak długo jak konto, tak więc zarówno środki jak i te 6GB netu da się ustawić na cały rok ważności.