DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #631408  autor: Kamel
 06 maja 2013, 22:38
Niestety przeniesienie numeru do nju.mobile w moim przypadku nie zakończyło się sukcesem.

Jestem trochę rozczarowany. Oczywiście jest w tym moja wina, ponieważ omyłkowo zaznaczyłem opcję że przenoszę numer z abonamentu do abonamentu, a chciałem zrobić przeniesienie z prepaid do abonamentu.

Jestem zawiedziony faktem, że nju.mobile nie sprawdziło tego czy mój numer jest w prepaid czy w abonamencie. W systemie im wszystko przeszło, a dopiero po podpisaniu dokumentów wyłapali błąd. Może dopiero wtedy pojawia się taka możliwość ? Ale to dlaczego jak przy zamówieniu w sklepie Orange, chcąc zakupić jakąś słuchawkę i chcemy przenieść numer z prepaid do abonamentu to wyłapuje wcześniej że numer z obcej sieci jest w abonamencie. W takim przypadku Orange w ogóle nie wysyła dokumentów do podpisania.

Ok. Pomyliłem się mój błąd, no ale jako zależy mi na przeniesieniu numeru to nju.mobile nic z swojej strony nie zaproponował - aby np. mógłbym przesłać im pełnomocnictwo do przeniesienia numeru z prepaid do abonamentu - po prostu uzupełnić brakujące dokumenty.

Pani z nju.mobile mi powiedziała, że mogę skorzystać z 10 dniowego czasu w którym mogę odstąpić od umowy, no ale rozpakowałem kartę sim ponieważ chciałem sprawdzić czy działa i Pani nie wie czy rezygnacja z tego powodu zostanie przyjęta...
Pozostaje złożyć wypowiedzenie, czekać miesiąc, umowa się rozwiąże i mogę ponownie próbować przenieść numer.

Wiem, że popełniłem błąd - moja wina. Ale w końcu operator dysponuje systemami informatycznymi i przy ich projektowaniu powinni wziąć pod uwagę błąd ludzki oraz szybką, możliwą reakcję przy naprawieniu takowego błędu.

Spróbuję się jeszcze z nimi jakoś dogadać, jak nie to wysyłam odstąpienie od umowy na odległość.

 #631698  autor: WeBeR
 08 maja 2013, 11:04
Może ktoś się orientuje bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat faktury papierowej w ofercie RedBull Mobile no-limits, czy z tą opcją faktury jest dodatkowo płatna, czy w ogóle nie ma opcji tej faktury w taryfie no-limits ?

 #631701  autor: piokuk
 08 maja 2013, 11:24
Faktura papierowa jest w standardzie - bezpłatna.

 #631769  autor: manyaky
 08 maja 2013, 17:31
Bezpłatna, ale występuje op. aktywacyjna.

 #631809  autor: manyaky
 08 maja 2013, 19:40
WeBeR pisze:w ofercie RedBull Mobile no-limits, czy z tą opcją faktury jest dodatkowo płatna, czy w ogóle nie ma opcji tej faktury w taryfie no-limits ?
divhashmorex pisze:manyaky, Nie myl ofert nju mobile z rachunkiem z Red Bull No Limits
divhashmorex, nie mylę. W RBM no-limits występuje opłata aktywacyjna 50zł bez względu na rodzaj faktury.

 #631814  autor: Blank
 08 maja 2013, 19:59
manyaky, Uzytkownik nie pytał o opłatę aktywacyjną, tylko o dostępność / koszt faktury.
Ponieważ w konkurencyjnej ofercie faktura papierowa powoduje naliczenie opłaty aktywacyjnej, twój post mógł i moim zdaniem wprowadzał w błąd, iż wybranie faktury papierowej spowoduje naliczenie opłaty aktywacyjnej...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #631818  autor: manyaky
 08 maja 2013, 20:13
Trzeba by zapytać autora, czy wprowadziło go to w błąd. Jak dla mnie post jest jasny, ale fajnie, że doprecyzowałeś.

 #631876  autor: Emsi
 08 maja 2013, 23:48
Edmund pisze:Oraz Virgin Mobile - może w końcu wejdą z abonamentami bo zapowiadali to swojego czasu.
Oj.. ciekawie się robi na rynku telefonii..
Jakieś źródło tego info? Bo z tego co widziałem, to niejednokrotnie padały pytania o postpaid w VM na oficjalnym fanpage na Facebooku, a odpowiedzi były, że Virgin Polska nie planuje oferty abonamentowej.

 #632398  autor: WeBeR
 11 maja 2013, 22:55
Może ktoś będzie wiedział i powie jak to jest z tą taryfą nju zerowy i przejście na taryfę nju buzz wraz z docelowym numerem. Czy ten Nju buzz jest aktywny od razu po przeniesieniu numeru czy jest jakiś jeszcze okres ze na głównym numerze będzie aktywna taryfa ta prawidłowa?

Według konsultantów (dwa razy dzwoniłem na boku) zapewniało mnie ze od 8 rano była aktywna taryfa, ale według listy połączeń dopiero od 23 zaczęło naliczać na te progi. Konsultanci to chyba sami nie wiedzą co mówić. Reklamować to teraz czy dopiero jak fakturka przyjdzie?

Czytam, że mają syf z systemem bilingowym to może to tylko błąd systemowy i na fakturze będzie prawidłowo

 #632516  autor: Claudec
 12 maja 2013, 17:53
Dzwoniąc z Play na kartę 0zl do Redbull mobile będę miał bezpłatne połączenie?
Proszę tylko o pewna informacje bo od tegu zalezy czy znajomy wybierze RBM czy PNK

 #632526  autor: manyaky
 12 maja 2013, 18:19
Claudec pisze:Dzwoniąc z Play na kartę 0zl do Redbull mobile będę miał bezpłatne połączenie?
Proszę tylko o pewna informacje bo od tegu zalezy czy znajomy wybierze RBM czy PNK
Tak.

 #632710  autor: Kamel
 13 maja 2013, 13:25
W mojej sprawie - tak ogólnie nju.mobile ma problemy techniczne i nie jest możliwe przeniesienie numeru z prepaid obcego operatora do abonamentu nju.mobile.

 #666056  autor: mencel
 05 paź 2013, 21:54
Witam serdecznie czy można przenieść numer z Play prepaid (rok ważności konta) do Red Bull Mobile ten za 29 złotych ?

 #666066  autor: ciekawy
 05 paź 2013, 22:11
mencel pisze:Witam serdecznie czy można przenieść numer z Play prepaid (rok ważności konta) do Red Bull Mobile ten za 29 złotych ?
nie,nie przeniesiesz numeru prosto od Play do RedBullMobile tak samo jak nie przeniesiesz numeru z T-Mobile do Heyah ani na odwrót,jedynie przez inną sieć "na około" choć na 1 dzień numer musi być w innej sieci, czyli np Play-T-Mobile-RedBullMobile albo T-Mobile-Play-Heyah

ale w Play też jest no limit tylko sim za 29 zł w abonamencie albo Play na karte MiniMax też za 29 zł, więc jest sens się przenosić skoro to jest też w Play w którym jesteś ?

 #666158  autor: mencel
 06 paź 2013, 13:00
Niestety w abonamencie za 29 złotych połączenia z numerami stacjonarnymi są płatne a jest dla mnie bardzo ważne aby były darmowe w kwocie max 29 złotych. Dziękuję za odpowiedź.

 #667061  autor: colombo
 10 paź 2013, 22:33
mencel pisze:Niestety w abonamencie za 29 złotych połączenia z numerami stacjonarnymi są płatne
Wg regulaminu bez limitu również stacjonarne