DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #629896  autor: sysiuunia
 28 kwie 2013, 12:50
Mam wykupiony pakiet 500 sms ii gdy konto mi blokują to nie moge takze wysylas sms ..mam tez karte z orange tam jak mam 600 sms i nie mam nic na koncie , a czasami nawet jak jestem na minusie to i tak moge wysylac sms.. kurcze co mam robic , bo mam 500 sms doladuje konto za5 to te sms tylko moge wysylac przez te 2 dni:(
jestem w simplusie.
aa z plusa zrezygnowac nie moge , poniewaz moj misiek ma w plusie
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2013, 17:40 przez sysiuunia, łącznie zmieniany 1 raz.

 #629912  autor: Niezgodna7
 28 kwie 2013, 13:10
Jak misiek ma plusa, to Ty wysyłaj eski z Orange, z tego pakietu, po 1gr.
Nie jest to proste, trzeba spełnić dwa warunki, ale da się wysyłać po 1gr do Plusa. Do EryTM, pleja NIE.

 #629922  autor: Edmund
 28 kwie 2013, 13:21
sysiuunia, proszę - pisz bardziej składnie. Druga sprawa - jaką masz taryfę w Plusie. Trzecia rzecz - z tego pakietu 600sms w Orange nie wyślesz sms do Plusa. A to, że w Orange da sie przy ujemnym stanie konta wysyłać sms, a w Plusie nie, wynika z polityki operatora i jego regulaminów - tego niestety nie zmieni się.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #629964  autor: Niezgodna7
 28 kwie 2013, 16:20
Edmund, czyżbyś chciał się ze mną założyć, że się da do Plusa z pakietu Orange wysłać? Po grosiku?

 #629969  autor: Edmund
 28 kwie 2013, 17:37
Da się wysyłać sms do wszystkich sieci w pakiecie 1000 sms za 10 zł na 14 dni w Orange one. Ale z tego co mi wiadomo i co już wcześniej pisałem - nie ma w Orange pakietu 600 sms do wszystkich sieci, chyba że Calm7 stosujesz jakąś żonglerkę pakietami i promocjami o której mi nie wiadomo.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #629985  autor: sysiuunia
 28 kwie 2013, 19:08
too jest tak .. Kupilam sobie karte z plusa , zeby miec 500 sms do mojego Kochanego , ponieważ on ma na abonament ii on zmieniać nie bedzie , a mi to na rękę ... posiadam 2 telefony jeden orange jeden plus .. ii mam taryfe Simplus wykupuje 500 sms za 5 zł które są na 30 dni .. no ale jeśli doładuję kartę za 5 zl , ktora jest na 2 dni , to później blokuja polaczenia wychodzące ii nie moge pisac sms :( aa przeciez sms sa na 30 dni .. chcialam zrobic , tak jak w orange ważnosc konta na caly rok .. ale to jest tylko w Plus na Karte .. ale zaś w Plus na Karte nie ma 500 sms :(

 #629986  autor: manyaky
 28 kwie 2013, 19:22
Ciężko się czyta.

Najlepiej i najtaniej byłoby przenieść numer z Orange do nju i mieć za 9zł/miesiąc nielimitowane SMSy.

Ewentualnie przejść do Play na Kartę Rok Ważności Konta i za 10zł mieć to samo na miesiąc.

Natomiast na numerze z Plusa, jeśli chcesz go trzymać, włączyć RWK, ale nie wiem jak i czy z Twojej taryfy da się to zrobić, bo w Plusie wszystko jest zawiłe (chyba najpierw przejście na taryfę Plus na Kartę *147*11#, a potem aktywacja RWK *136*11*04# - koszt 3zł za zmianę taryfy (lol) i potem doładowanie za 5zł).

 #629987  autor: Kryniczanin
 28 kwie 2013, 20:02
Calm7, Da się da wysyłasz jako mail pod 102 a w adresie podajesz [email protected] ja tak wysyłałem dawniej.

 #629988  autor: sysiuunia
 28 kwie 2013, 20:04
noo i będe miala taryfe Plus na Karte i rok waznosci konta , ale co z sms , jakis pakiet do plusaa. ja moglabym pisac z orange .. ale misiek nie moze .. bo ma sms tylko do plusa , takze tez przeszlam zeby Jemu bylo lepiej ..

 #629990  autor: manyaky
 28 kwie 2013, 20:22
Nie wiem, czy to nie wyłącza RWK, ale możesz spróbować aktywować *136*11*02# (smsy w plusie) (koszt aktyw. 1.50zł).

Wtedy za SMSy tylko do Plusa płacisz max. 39gr dziennie.

A na marginesie, to niech 'misiek' zmieni sieć lub weźmie jakiś bardzej przyjazny abonament.

 #630015  autor: Edmund
 28 kwie 2013, 22:41
sysiuunia, również zgodzę się z propozycją kolegi manyaky - włącz sobie taryfę Plus na kartę kodem *147*11# (opłata za włączenie 3zł), a następnie usługę nielimitowane sms do Plusa kodem *136*11*02# (1,5zł za jednorazową aktywację). Wówczas będziesz miała rok ważne konto + nielimitowane smsy. Przy czym jest tak, że koszt wysłania pierwszego SMSa w Plusie w danym dniu - 0,39 zł, a następne smsy są po 0zł. Czyli jeżeli smsujesz za darmo to kosztuje Ciebie to 11,7zł.
Wg mnie i tak to bardziej się opłaca niż taryfa Simplus bez roku ważności konta.

Btw. ogromna prośba do Ciebie - naprawdę postaraj się pisać bardziej czytelnie. Szczególnie mi chodzi o podwójne litery i te wielokropki.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #630018  autor: Niezgodna7
 28 kwie 2013, 23:01
Kryniczanin.
Ale Ty mi to napisałeś, że się da wysłać po groszu do Plusa?
:-D
To Eduś mnie tu o jakieś herezje oskarża, hehe
PS. Tak, najłatwiej w ONE wykupić 1000smsów do wszystkich sieci, ale to koszt 20zł.
Jak chce do miśka wysyłać, to ma.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #630029  autor: Precelos
 29 kwie 2013, 00:07
zmien taryfe wlacz rkw pozniej doladuj za 5zl zeby wlaczyla sie roczna waznosc
poznije zmien taryfe na 36,6 i wykupujesz esy nielimitesy do plusa za 5 zl
kodow do tego poszukaj sama mi sie o tej godzinie nie chce sie robic

Obrazek

 #630036  autor: kamail86
 29 kwie 2013, 00:33
sysiuunia, najlepiej zrób tak jak napisał Edmund, a następnie oprócz aktywacji profilu Nielimitowanych SMS w Plusie, dodatkowo aktywuj kodem *136*11*03# SMSy do wszystkich sieci za 5zł. Dzięki temu na SMSy do Plusa nie wydasz więcej niż 5,90 miesięcznie.

 #630038  autor: Edmund
 29 kwie 2013, 00:56
kamail86, tego tricku nie znałem :D

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2