DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #472975  autor: user_delete26
 27 kwie 2011, 23:10
Witam,
Chcialbym sie dowiedziec czy te taryfy w Play Fresh "All Inclusive" są następcami "Play fresh darmowe polaczenia i smsy"etc... Pamietam ze kiedys byly taryfy PF 5, PF9 i nagle zeby miec darmowe polaczenia i esy do Play trzeba bylo kodem zmieniac na w/w. A w moim przypadku nie wiedzialem o tym i 60 zl poszlo na marne.
pozdro

 #472979  autor: przemek910
 27 kwie 2011, 23:32
tak.
ale darmowe rozmowy i smsy w play nadal sa w taryfach all incluisve

 #473009  autor: Karlos20
 28 kwie 2011, 06:58
przemek910 pisze:tak.
ale darmowe rozmowy i smsy w play nadal sa w taryfach all incluisve
pietro90 pisze:Witam,
Chcialbym sie dowiedziec czy te taryfy w Play Fresh "All Inclusive" są następcami "Play fresh darmowe polaczenia i smsy"etc... Pamietam ze kiedys byly taryfy PF 5, PF9 i nagle zeby miec darmowe polaczenia i esy do Play trzeba bylo kodem zmieniac na w/w. A w moim przypadku nie wiedzialem o tym i 60 zl poszlo na marne.
pozdro
Zmieniła się tylko nazwa ofert Play Fresh - ich funkcjonalności się nie zmieniły. Do tego obowiązują nowe pakiety internetowe na zasięgu Play i Plus oraz nowy profil Play Fresh All Inclusive Internet, z pakietem Internetowym z lejkiem po doładowaniach od 30 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #473117  autor: maniek89
 28 kwie 2011, 14:37
No i jeszcze jedna zmiana, nie ma limitu predkosci danych do 1mb - sam wyciagalem w hsdpa 2mb spokojnie

 #473120  autor: maciek764
 28 kwie 2011, 14:58
No i jeszcze jedna zmiana, nie ma limitu predkosci danych do 1mb
Ale w starych taryfach np pakietach działających tylko na Playu już od dłuższego czasu nie ma limitu - najpierw podnieśli download na 2Mb/s a teraz nie ma limitu, albo jest 7,2Mb/s nawet na HSPA+ - ja u siebie 7Mb/s wyciągnąłem z Fresha bo taki był lejek QoS.

 #473153  autor: maniek89
 28 kwie 2011, 18:53
Na freshu wyciagniesz bo tam limity zniesli
na playonline 1mb dalej

 #473746  autor: greenrs
 01 maja 2011, 19:28
Od niedawna jestem użytkownikiem play na kartę. Kupiłem starter z włączoną taryfą all inclusive internet. Bardziej jednak odpowiada mi taryfa all inclusive rozmowy. Czy przechodzenie pomiędzy taryfami jest bezpłatne i można przechodzić w dowolnym momencie i dowolną ilość razy? Czy migracja pomiędzy taryfami nie powoduje utraty środków na koncie? Poza tym zauważyłem, że Play ma fatalny zasięg. Gdziekolwiek wyjadę poza miasto, telefon od razu przechodzi na zasięg Plusa. Czy w takim roamingu działają wszystkie pakiety (np. darmowe minuty i darmowy pakiet internetowy)?

 #473753  autor: remi89
 01 maja 2011, 19:55
Zmieniając profil All Inclusive Internet posiadanego przez ciebie na All Inclusive Rozmowy w Play, nie ponosisz żadnych opłat. Zmiana taryfy następuje po kilku godzinach. Przechodzić między profilami możesz kiedy i ile razy chcesz także za darmo. Migracja po między profilami powoduje utratę środków bonusowych, przyznanych w ramach promocji. Usługi typu Zbieraj minuty, Program doładowań także się dezaktywują i trzeba je ponownie aktywować. Play posiada swój macierzysty zasięg głównie w miastach, poza nimi korzysta z roamingu Plusa. Możesz sobie wybrać ręczny wybór sieci i ustawić na Plusa i masz święty spokój. Ja tam mam automatyczny wybór sieci i nie narzekam. Tak na roamingu Plusa działają wszystkie pakiety. Dodatkowo w pakietach internetowych nie ma podziału na zasięg Plusa czy Play. Możesz korzystać z internetu zarówno w zalogowanym do Plusa jak i Play a nie ponosisz żadnych kosztów, tylko idzie ci z pakietu.

P@weŁ

 #473755  autor: Claudec
 01 maja 2011, 19:59
Hmm, nie wiem jak jest z all inclusive, ale wcześniej zmiana taryfy była bezpłatna.
Przepadały tylko promocyjne pakiety i minuty, kasa na koncie głównym jak i promocyjnym zostawała.
Z usług to oczywiście dezaktywuje się "zbieraj minuty".
Obecnie pakiety danych dostępne są również na sieci Plusa, to samo tyczy rozmów głosowych i promocyjnych minut.

 #473756  autor: greenrs
 01 maja 2011, 20:06
Dzięki za pomoc. :-)

 #630080  autor: manyaky
 29 kwie 2013, 16:15
Profile AI SMS i RwPlay zniknęły na dobre?
Ktoś wie kiedy?

//ok, edit
Oczywiście na konsultantów nie ma co liczyć, bo przy trzech zgłoszeniach twierdzili, że promocji już nie ma.

Tak czy inaczej, informacja z forumplay - oferty All Inclusive podzieliły los 15za10/10za5 - zniknęły ze strony Play, ale wciąż można je aktywować zgodnie z kodami w regulaminach na play.pl/dokumenty.

Już wkrótce wszystkie najciekawsze promocje wyrzucą ze strony i nikt się o nich nie dowie.

 #630154  autor: user_delete26
 29 kwie 2013, 22:54
Na starym numerze mam jeszcze taryfę Play Fresh Darmowe Rozmowy i Smsy w Play (taryfa od 08.2010) również jeszcze działa rok ważności konta. Ale pewnie niedługo zniknie ten przywilej.