DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #628266  autor: karciarz310
 21 kwie 2013, 17:36
To mój pierwszy temat :smt005
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym jakąś ofertę do SMS premium i internetu.Chodzi mi o takie rzeczy ,że:np. Wezmę starter orange i kupie doładowanie 25zł (na allegro zapłacę 20) i dadzą mi do skarbonki 1,25 i potem jeszcze wezmę doładowanie z allegro 100+10zł i dadzą mi 10% więcej z masz za staż.Na koniec rok ważności konta :roll:

Znacie lepsze sposoby? jak tak to mówcie :mrgreen:

a internet.... wystarczy mi GG ale taki problem!Jak kupie pakiet na 30dni i włączę transmisję danych na androidzie to pójdzie też na inne duperele. :x :(

 #628344  autor: AERO2 USER
 21 kwie 2013, 21:54
Przy przeniesieniu numeru do T-mobile dają +20 zł. do doładowania za 25 zł. i łączy się to chyba z promocją 2x więcej czyli dodatkowe 25 zł. ale nie można za to kupić SMS Premium tylko np. pakiet internet. Najkorzystniej chyba załadować za 30 zł. i kupić 1,2 GB. Za doładowanie przez stronę T-mobile jeszcze dadzą +10%. Konto ważne 12 miesięcy i jest to promocja za przeniesienie a nie RWK. Poczytaj regulaminy czy czegoś nie pozmieniali bo jak ostatnio sprawdzałem to nic się nie wykluczało.

 #628434  autor: karciarz310
 22 kwie 2013, 14:42
A jak z tym Orange??opłaca się?