Telekomunikacja jak na dłoni

[PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Postprzez gepard » 13 maja 2018, o 15:52

W gorącej kąpany ;)
Po pierwsze, kilka/naście stron wstecz ktoś pisał o nieokreślonym, który dostał w marcu. To już obala mit stycznia.
Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch.
A na Twoje pytania tu czy na forum Play nikt ci nie da 100% pewności, że Ty dostaniesz tą ofertę.
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: M8
Sieć: Play

Postprzez Burito » 13 maja 2018, o 18:15

Tak masz rację wyluzuję i poczekam te 2-3 tygodnie.
Burito
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Nikita_Bennet » 13 maja 2018, o 18:43

gepard napisał(a):W gorącej kąpany ;)
...Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch....

Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)
Nikita_Bennet
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: play i plus i era

Postprzez Burito » 13 maja 2018, o 20:34

@Nikita_Bennet ale o jakiej bezterminówce mówisz jak złożyłem wypowiedzenie umowy. Z dniem 20.06.2018 r. mój numer zostanie przeniesiony do oferty Play na kartę. Nie mógłbym być za bardzo na bezterminówce, bo wtedy zamiast 49,99 zł miesięcznie abonamentu płaciłbym 69,99 zł. Średnio to opłacalne.
Burito
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez krzychu.pl » 13 maja 2018, o 20:58

krzychu.pl napisał(a):Witam,
już jakiś czas temu (a tak po prawdzie 19.11.2013 r. ;) ) skończyła się moja umowa jeżeli chodzi o Play Internet w ramach promocji Nowy RePlay Online Ekstra GU.
Umowa obecnie jest na czas nieokreślony i warunki cały czas te same: 12 GB internetu + Nocny Transfer za łącznie 9,95 zł brutto

Przejrzałem ostatnie 10 stron tego wątku z forum ale nie ma informacji o ofertach jeżeli chodzi o
:arrow: Play Internet na przedłużeniu umowy.

:arrow: Jaka jest obecnie oferta SIMO jak i ze sprzętem (modem/router)?

Proszę o wskazanie lub odesłanie gdzie mogę znaleźć takie informacje :)

Naprawdę nie ma żadnej aktualnej informacji na temat aktualnej oferty DATA, tylko voice?
krzychu.pl
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Burito » 14 maja 2018, o 11:51

dudi998 napisał(a):Dziś zadzwoniło biuro obsługi i bez zbędnych negocjacji: RePlay SOLO z rabatem na abonament I + za 25zł z umową na czas nieokreślony. A jeszcze parę dni temu konsultanci twierdzili, że niema, nie da się :)

Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".
Burito
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez gepard » 14 maja 2018, o 18:13

Nikita_Bennet napisał(a):Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)

Nie wiem jak w Play, ale jak w UPC walczyłem o dobre oferty to każdy kolejny konsultant wiedział kiedy i z kim gadałem, mało tego, wiedzieli co mi oferowano :)
Permanentna inwigilacja ;)

Burito napisał(a):Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".

Czy kłamstwo, taka gra, taktyka, jak wiesz nie ma tak że dostaniesz co chcesz niestety. Uda się lub nie, kto kogo wyczeka, kto ma silne nerwy. Wiadomo, jak klient dzwoni to mu zależy, jak wspomniano wcześniej, więc po co mu dać maxa? Zadzwoni jeszcze 10 razy, przy okazji zapłaci drugi rachunek w samych połączeniach z BOK i interes się kręci.
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Karlos20 » 15 maja 2018, o 11:35

gepard napisał(a):Jest, o ile pamiętam, 1PLN opłaty dla operatora.

Operatora szybkiej płatności, czyli Blue Media. Play nie otrzymuje też kwoty, bo nie jest ona widoczna na fakturze. Przypomnę: za 1 zł masz kasę zaksięgowaną w kilka sekund. Porównaj ją sobie z przelewami błyskawicznymi w bankach - kosztują między 5 a 10 zł. Niektórzy płacą rachunki na poczcie czy w banku, gdzie kasę księgują do kilku dni roboczych za kilka zł. Operator serwisu Przelewy24 pobiera 50 gr za szybką płatność za faktury w T-Mobile, tak dla porównania. Więc proszę nie marudzić.
Karlos20
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 127
Model telefonu: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
Sieć: PLAY - ABONAMENT Smartfon, Internet Domowy T-Mobile

Postprzez gepard » 15 maja 2018, o 12:12

Tak tak, o tego operatora mi chodziło, operatora płatności, kasę pobiera z karty czyli +1PLN do rachunku.
I ja nie marudzę, o ile to do mnie, ino przedstawiłem jak to wygląda z prowizją, a o to pytał autor zapytania w tej sprawie ;)
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Nikita_Bennet » 16 maja 2018, o 11:13

@Karlos20 - kwestia tego w jakim banku posiada się konto tak naprawdę - ja mam 0zł za direct debit i za zwykły przelew, po co mam płacić 1zł? Przelewy zlecam raz w miesiącu (energa,netia, odpady itp) no chyba że leci to z DD. I tak i tak nie płacę nic za to.
Nikita_Bennet
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: play i plus i era

Postprzez Burito » 16 maja 2018, o 12:30

gepard napisał(a):
Nikita_Bennet napisał(a):Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)

Nie wiem jak w Play, ale jak w UPC walczyłem o dobre oferty to każdy kolejny konsultant wiedział kiedy i z kim gadałem, mało tego, wiedzieli co mi oferowano :)
Permanentna inwigilacja ;)

Burito napisał(a):Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".

Czy kłamstwo, taka gra, taktyka, jak wiesz nie ma tak że dostaniesz co chcesz niestety. Uda się lub nie, kto kogo wyczeka, kto ma silne nerwy. Wiadomo, jak klient dzwoni to mu zależy, jak wspomniano wcześniej, więc po co mu dać maxa? Zadzwoni jeszcze 10 razy, przy okazji zapłaci drugi rachunek w samych połączeniach z BOK i interes się kręci.

No to czekam, umowa mi się kończy 19.06.2018 r., może jak wejdzie w ostatni miesiąc to się pojawią jakieś nowe oferty.
Burito
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez fasolasty88 » 16 maja 2018, o 13:19

Pisząc o ofercie 25PLN (czy o jakiejkolwiek innej) macie na myśli ceny netto czy brutto? Mam numer na firmę i proponują mi co najwyżej 30PLN netto przy przedłużeniu - bez telefonu, rozmowy, sms, 10GB i lejek.
fasolasty88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gepard » 16 maja 2018, o 16:18

Brutto drogi Panie :)
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez terefere » 17 maja 2018, o 11:46

Zarejestrowałem się aby rozwiać wasze wątpliwości:
1) złożyłem wypowiedzenie w play jakoś na początku kwietnia
2) proponowali mi ze 3 razy jakieś kiepskie oferty które odrzucałem
3) na przełomie kwietnia/maja odezwał się konkretny już Pan, który bez ogródek zapytał "Co musi być, żeby Pan został"?

- umowa bezterminowa
- jakieś pierdoły tidal play now, nie wiem czy showmaxa dorzucił bo szczerze to mnie to nie interesuje
- no limit rozmowy/smsy
- 10 GB neta + potem niby z ograniczeniem
- 25 PLN brutto

Na koniec poprosił, żebym nigdzie nie mówił, że dostałem taką ofertę, ale mam to w du..nosie, bo sami lecą w kulki non stop.

Kursuję między Łodzią a Warszawą i generalnie:
1) zasięg taki sobie, ale w plusie trochę lepiej
2) internet najpierw mi zrywa w play, potem w plusie
3) bawiłem się speedtestem z 15 razy w róznych porach dnia i różnych miejscach, tylko raz play wygrał, pozostałe razy leżał na deskach z wynikiem 2-4 razy gorszym od plusa

Ja szukam dalej szczęścia, może stestuję TMobile tym razem.

W wawie działa spoko, ale gdzie indziej, tam gdzie bywam, internet leży w porównaniu do plusa.
terefere
Obserwator
Obserwator

Postprzez gepard » 17 maja 2018, o 22:32

Ktoś ma wątpliwości? Tu na forum nieliczni :)
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa