DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #604420  autor: rak24
 30 gru 2012, 07:19
Obecnie posiadam Taryfę "Play online na kartę 19".
Używałem wyłącznie jako internet mobilny. Teraz chcę zrobić z tego numeru mój numer główny do rozmów telefonicznych ale nigdzie nie piszę jak zmienić to na zwykłą taryfę np.: "play na kartę" itp

Jak się loguję do Play24 to pisze
Brak dostępnych taryf do zmiany :?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 11:58 przez rak24, łącznie zmieniany 1 raz.

 #604421  autor: Ruben
 30 gru 2012, 07:29
rak24, z karty Play Online nie możesz przejść do taryf głosowych.

 #604422  autor: rak24
 30 gru 2012, 07:33
to jaki ma sens przenoszenie numeru z plus przykładowo do play jak w samym PLAY nie można zmienić taryfy ...

powiem też że jak czytam cennik to nie widzę różnicy między play online na kartę a Play na kartę.

Czy warto kupować nowy starter czy lepiej dzwonić już z tego który posiadam ?

 #604423  autor: Ruben
 30 gru 2012, 07:38
Między taryfami głosowymi w Play ( jest ich 3 i w jednej 3 rożne profile) można migrować. Natomiast między taryfą data a voice nie można. Tak było jeszcze niedawno i raczej nie zmieniło się.
TUTAJ prowadzona była dyskusja na ten temat

 #604424  autor: rak24
 30 gru 2012, 07:42
a co byś doradził drogi Ruben, zostać na tym ?
czy kupić nowy starter do rozmów...

dużo korzystam z poczty to i transfer się przyda
ale nie chcę przepłacać za rozmowy, nie wiem za bardzo jako że nigdy się tym nie interesuje co jest na czasie

 #604426  autor: Ruben
 30 gru 2012, 07:59
rak24, to zależy, czy dużo rozmawiasz oraz, czy chcesz zostac w Play.
Taryfy typowo internetowe ma też Orange: Orange Free a w Play to Lubię to i Red Bull Mobile
Największe paczki MB po doładowaniu są w Orange i RBM ale połączenia głosowe to 29gr/min. W Lubię to są pakiety obniżające koszty połączeń.

 #604427  autor: rak24
 30 gru 2012, 08:07
ok, poużywam trochę tego i ewentualnie kiedyś jak zmienię .... to tu opiszę
nic nie obiecuję :P
lekko rozczarowany Playem ;s

 #604430  autor: Andrzej24
 30 gru 2012, 08:39
rak24 pisze:to jaki ma sens przenoszenie numeru z plus przykładowo do play jak w samym PLAY nie można zmienić taryfy ...

powiem też że jak czytam cennik to nie widzę różnicy między play online na kartę a Play na kartę.

Czy warto kupować nowy starter czy lepiej dzwonić już z tego który posiadam ?
Jest 1 bardzo ważna różnica. Play online działa tylko na UMTS. Nie łączy się z GSM i chyba nie korzysta z roaminku.

 #604433  autor: Kryniczanin
 30 gru 2012, 09:21
rak24 pisze:Teraz chcę zrobić z tego numeru mój numer główny do rozmów telefonicznych ale nigdzie nie piszę jak zmienić to na zwykłą taryfę np.: "play na kartę" itp
Zarejestrować Play Online na siebie pójść do jakiegoś operatora złożyć wniosek o przeniesienie przenieść i na następny dzień iść do Play złożyć wniosek o przeniesienie do oferty głosowej na kartę i masz już swój nr netowy jako taryfa głosowa.

 #604442  autor: dawca
 30 gru 2012, 10:57
Dokładnie tylko taką masz możliwość nic więcej sie nie da zrobić.

 #604690  autor: Edmund
 31 gru 2012, 00:07
rak24, tylko należy mieć świadomość, że przy przenoszeniu numeru tracisz wszystkie środki na koncie i nawet po powrocie z numerem do macierzystego operatora nie odzyskasz ich.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2