DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 675
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 675

 #665397  autor: Ruben
 02 paź 2013, 06:56
ciekawy pisze:dlaczego jeszcze chcecie być w tej sieci skoro tak was traktują ? poza Orange są jeszcze trzy sieci do wyboru, ja jestem szczęśliwy, że nie jestem w Orange,
To żyj w swoim szczęściu długo a innym pozwól decydować, u którego operatora wykupią usługi bez tłumaczenia się z tego. ;)
Nie każdy ma podobne opinie do twojej i wyobraź sobie, że inni chcą korzystać z usług Orange, bo są np. zadowoleni. Tak, znam takie osoby. Wiele rzeczy możesz nie rozumieć np. od czego mogą zależeć rabaty przy przedłużeniu i stąd wynika twoje zdziwienie. Nie każdy operator ma obowiązek stosowania takich samych kryteriów jak np. Play.
Jak nie byłoby rabatów, to byłoby lepiej? Wtedy też hejtowałbyś, że nie dają. W TM też nie każdy otrzymuje maksymalne zniżki.
ciekawy pisze:jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy
Po co Ci taka wiedza, jeżeli i tak nigdy nie będziesz korzystał z ich usług? ;)

 #665420  autor: szejkeR
 02 paź 2013, 09:22
Witam,
mam umowę w Orange do 01.2014 w związku z tym zdaje się, że niedługo będę mógł ją przedłużyć. Obecnie mam abonament firmowy Optymalny 100 - płatności na poziomie 40-45 zł miesięcznie z tym, że w ubiegłym miesiącu została wykonana cesja tak żeby przenieść numer z firmy na osobę fizyczną. To krótki opis stanu obecnego moje pytanie natomiast jest takie - czy przedłużając umowę przy założeniu abonamentu za ok 70 zł jestem w stanie uzyskać Iphone 4 w cenie do 200-300 zł? Standardowo w sklepie internetowym w abo 69,9 Ip4 kosztuje 549 zł a w abo 89,9 zł 149 zł przy przedłużaniu umowy. Czy ktoś może się orientuje czy taki rabat jak opisałem powyżej jest możliwy?

 #665493  autor: okti51
 02 paź 2013, 16:06
Dzisiaj rozmawiałem z BOK w sprawie mojego zamówienia (z kuponem 30%) i pan zaczął wymyślać jakieś historie, że niby nie było telefonu, a potem jak już był to jakiś błąd w systemie. Ogólnie jedno wielkie kłamstwo. I na koniec stwierdził, że zamówienie nie zostanie zrealizowane i teraz mogę tylko złożyć nowe zamówienie, czyli bez kodu.
Jakieś pomysły jak z nimi rozmawiać ?

 #665537  autor: baryla1969
 02 paź 2013, 18:44
okti51 pisze:Dzisiaj rozmawiałem z BOK w sprawie mojego zamówienia (z kuponem 30%) i pan zaczął wymyślać jakieś historie, że niby nie było telefonu, a potem jak już był to jakiś błąd w systemie. Ogólnie jedno wielkie kłamstwo. I na koniec stwierdził, że zamówienie nie zostanie zrealizowane i teraz mogę tylko złożyć nowe zamówienie, czyli bez kodu.
Jakieś pomysły jak z nimi rozmawiać ?
Z własnego doświadczenia, składaj przez strone internetową - kontakt z BOK - opisz całą sytację łącznie z rozmowami telefonicznymi jakie prowadziłeś, Żadaj wyjasnienia w trybie skargowym i żadaj nadal realizacji zlecenia przedłużenia umowy. Jak przyjdzie jakaś głupia odpowiedż bo wątpię zeby te matoły były tam rozumujace, to ponownie pisz. Dobrze jeszcze byłoby żebys miał zrobione screeny z komputera ze strony z zamówienie. Wymówka , że nie ma telefonu jest idiotyczna. Tam po prostu nie wiedzą co mówić, Też zostałem poinformowany, że zamówienie odrzucono z uwagi na brak telefonu. A następnego dnia na pytanie kolejne, że w ogóle zaomówienia nie bylo, burdel tam panuje. Trzeba być wręcz upierdliwym żeby swojego dojść, a że ja mam wredny chaakter to nie odpuściłem i wyszło na moje.

 #665540  autor: okti51
 02 paź 2013, 19:04
Złożyłem reklamację przez konto na orange.pl opisując całą sytuację oraz wcześniej napisałem na email z którego dostałem potwierdzenie złożenie zamówienia ([email protected]) zapytania, dlaczego to tak długo trwa ?
Starczy tylko, czy mam dodatkowo opisać im to na maila ?
I mam jeszcze takie pytania, bo jak złożyłem zgłoszenie to była ono w zakładce "kontakt z BOK" i "statusy zgłoszeń", a teraz jest w zakładce "podsumowanie" i "historia operacji". Jak dla mnie wygląda to jakby była już rozpatrzona ta reklamacja, ale nie ma ta żadnego statusu, ani ich odpowiedzi.

[ Dodano: 2013-10-02, 19:08 ]
Dodam jeszcze, że około godziny temu dzwonili do mnie (chyba) z Orange, ale nie odebrałem, bo nie słyszałem i tak sobie myślę czy czasem nie dzwonili w związku z tą reklamacją.

 #665545  autor: baryla1969
 02 paź 2013, 19:24
okti51 pisze:Złożyłem reklamację przez konto na orange.pl opisując całą sytuację oraz wcześniej napisałem na email z którego dostałem potwierdzenie złożenie zamówienia ([email protected]) zapytania, dlaczego to tak długo trwa ?
Starczy tylko, czy mam dodatkowo opisać im to na maila ?
I mam jeszcze takie pytania, bo jak złożyłem zgłoszenie to była ono w zakładce "kontakt z BOK" i "statusy zgłoszeń", a teraz jest w zakładce "podsumowanie" i "historia operacji". Jak dla mnie wygląda to jakby była już rozpatrzona ta reklamacja, ale nie ma ta żadnego statusu, .
To chyba normalne bo mi też tak przerzucało ale nie znaczy że rozpatrzone, Ja dostałem smsmy z informacją, że przyjęta do rozpatrzenia.
Co do telefonu to wąpię żeby tak szybko ktoś się zainteresował.
Pisz do nich ile się da i co się da. I w razie czego nie proś o nic tylko żądaj. Bo proszenie to jakoś nie na miejscu jest w takim przypadku.

 #665588  autor: ciekawy
 03 paź 2013, 03:12
Ruben pisze:
ciekawy pisze:dlaczego jeszcze chcecie być w tej sieci skoro tak was traktują ? poza Orange są jeszcze trzy sieci do wyboru, ja jestem szczęśliwy, że nie jestem w Orange,
To żyj w swoim szczęściu długo a innym pozwól decydować, u którego operatora wykupią usługi bez tłumaczenia się z tego. ;)
Nie każdy ma podobne opinie do twojej i wyobraź sobie, że inni chcą korzystać z usług Orange, bo są np. zadowoleni. Tak, znam takie osoby. Wiele rzeczy możesz nie rozumieć np. od czego mogą zależeć rabaty przy przedłużeniu i stąd wynika twoje zdziwienie. Nie każdy operator ma obowiązek stosowania takich samych kryteriów jak np. Play.
Jak nie byłoby rabatów, to byłoby lepiej? Wtedy też hejtowałbyś, że nie dają. W TM też nie każdy otrzymuje maksymalne zniżki.
ciekawy pisze:jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy
Po co Ci taka wiedza, jeżeli i tak nigdy nie będziesz korzystał z ich usług? ;)
nie napisałem że nigdy nie będę korzystał z usług Orange bo ofertę mobilnego netu tylko sim ta sieć narazie ma ok,dlatego mnie interesuje czy stali klienci mogą mieć lepszą ofertę od tej która jest dla wszystkich ?

co do oferty głosowej to od lat jak dla mnie oferty Orange nawe z rabatem w ogóle mi nie odpowiadają, ale nie ma sensu się o tym rozpisywać bo to temat przedłużania umów więc czytaj dokładnie co napisałem bo nie krytykowałem mobilnego netu i nie napisałem że nie będę w Orange,na tej ofercie głosowej napewno nie będę w Orange bo mi nie odpowiadają taryfy tej sieci,a co do netu mobilnego to narazie mam w innej sieci,a co do Orange to poprawiła się oferta netu mobilnego i nie mówię że z tej oferty nie skorzystam, jak masz jakieś info ja temat warunków przedłużania umów na net mobilny to napisz :)

 #665733  autor: okti51
 03 paź 2013, 20:27
Napisałem chyba z pięć maili (jeden chyba tydzień temu) i reklamacji do nich, ale na żadną jeszcze nie odpowiedzieli. Tylko szkoda, że jak pisałem w sprawie oferty to odpisywali w tym samym, albo w następnym dniu. Jutro mija ostateczny, czyli 10 dzień roboczy. Będziemy dzwonić i ciekawe jaką znowu bajeczkę wymyślą.
Jak coś to żądać rozmowy z kierownikiem, czy jakieś inne propozycje ?

 #665810  autor: orson_dzi
 04 paź 2013, 10:50
Jak coś to żądać rozmowy z kierownikiem, czy jakieś inne propozycje ?
Od razu z prezesem, ale uprzedzam, biegle po polsku nie mówi.
Kierownik co najwyżej przyjmie Ci reklamację, bo nie ma żadnych większych uprawnień.

Zgłoszeń w tej samej sprawie możesz wysłać i 50, odpowiedź dostaniesz jedną. A czas ustawowy na rozpatrzenie reklamacji, to 30 dni.

Jak masz zrzuty ekranu, to na tej podstawie w zdecydowanej większości przypadków dostaniesz wszystko i to jak najbardziej zasadnie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #665829  autor: okti51
 04 paź 2013, 13:57
Ku mojemu zdziwieniu wczoraj po 21 zadzwonił konsultant, że bardzo przeprasza, ale mieli błąd w systemie i potwierdził całe zamówienie. Jedyne co mi się nie podoba to to, że muszę czekać kolejne dwa tygodnie. Ciekawe czy zadzwonili sami z siebie, czy może przez moje maile, czy przez siedzenie pół godziny telefonie i przełączenie między różnymi działami.
Ale coś mam takie przeczucie, że tu było tylko, aby spławić, bo ani żadnego maila nie dostałem, ani status zamówienia się jeszcze nie zmienił i na dodatek zadzwonił praktycznie na ostatnią chwilę. Chyba poczekam kolejne dwa tygodnie, potem kolejne dwa i może za rok dostanę telefon.

[ Dodano: 2013-10-04, 15:15 ]
Przed chwilą dostałem maila o takiej treści
Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że Pana zamówienie nosi status Zarezerwowane - status ten
utrzymuje się przez tak długi okres w wyniku błędu systemu. Zamówienie to nie
zostanie zrealizowane.

Proszę podać kod rabatowy, którego Pan użył przy składaniu zamówienia -
prześlemy zapytanie o nowy kod, aby mógł Pan złożyć nowe zamówienie z rabatem.


--
Zapraszamy do korzystania z oferty Sklepu Internetowego Orange.pl.

Pozdrawiam,
Maciej Zahorski
Sklep Internetowy Orange

I kto teraz mówi prawdę ? Konsultant, który wczoraj dzwonił czy on ?

 #665922  autor: trus1991
 05 paź 2013, 09:53
ciekawy pisze:jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy
Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #665933  autor: Matsss
 05 paź 2013, 10:38
Czy orange ma jakiś błąd na stronie czy robi sobie żarty dla przedłużających umowę? Oferta smart plan multi taka sama jak dla osób zakładających nowy numer, a osoby przenoszące numer mają dodatkowe minuty + 3 miesiące za darmo. Ktoś coś wie na ten temat?

 #665962  autor: misiek45
 05 paź 2013, 15:37
skad wziac taki kod na znizke w abonamencie ?
ktos moze powiedziec co mozna wynegocjowac w dziale utrzymania klienta ?
matka ma abonament za 55zl a chce przejsc na nizszy za 39 zł
co mozna jeszcze utargowac w tej sytuacji ?
telefon sobie upatrzyla za 1zl

 #666014  autor: ciekawy
 05 paź 2013, 19:52
trus1991 pisze:
ciekawy pisze:jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy
Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-
możesz rozpisać bardziej szczegółowo to 35 i 14 zł za co to jest który to jest abonament,domyślam się że 35 zł, a 14 zł jest za co, za dodatkowy pakiet gb ?

 #666023  autor: trus1991
 05 paź 2013, 20:46
ciekawy,

http://www.orange.pl/kid,4003445680,id, ... ticle.html

tu jest link do oferty.

W standardzie jest abonament 89.90 w którym jest 35 GB danych do wykorzystania.

Ja przy przedłużeniu mam abonament obcięty o połowę (44.90) i dodatkowo 14 GB danych więcej (w sumie 49) aneks standardowy, no i modem/tablet w promocyjnej cenie.

P.S. Tu jest odpowiedni temat na forum: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=69699

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #666024  autor: pumba
 05 paź 2013, 20:48
ciekawy pisze:
trus1991 pisze:
ciekawy pisze:jak macie oferty netu mobilnego to napiszcie jakie oferty daje Orange na przedłużenie umowy
Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-
możesz rozpisać bardziej szczegółowo to 35 i 14 zł za co to jest który to jest abonament,domyślam się że 35 zł, a 14 zł jest za co, za dodatkowy pakiet gb ?
Z tego co ja zrozumiałem to jest abonament w wariancie 89,90zł a z rabatem 50% był by za 44,95zł. Natomiast jeśli chodzi o to 35 i 14 to chodzi o pakiet danych przy tym abonamencie jest 35GB a te 14GB to dostał jako bonus przy przedłużeniu umowy.

Ja natomiast mam pytanie do trus1991 czy to wszystko co napisałeś dostajesz jednocześnie czyli upust na abonament wraz z dodatkowym pakietem danych i zakupem tableta lub modemu w promocyjnej cynie, czy albo upust na abonament i dodatkowy transfer albo zakup tableta lub modemu?

Sam chce wziąć mobilny internet z orange i zastanawiałem się na Orange Free Net 89,90 w ofercie bez terminala w opcji na 2 lata bo wtedy dostaje się 35GB za 44,95 tylko szkoda że oferta bez terminala nie łączy się z Orange Open Combo bo wtedy można dostać dodatkowo rabat 10zł, ale jeśli takie warunki można dostać na przedłużenie umowy to chyba zrobie taki manewr że najpierw podpiszę umowę na 6 miesięcy w opcji 59,90 gdzie nawet można dostać modem za 5zł a po 3 miesiącach będę mógł przedłużyć umowę i powalczyć o warunki o jakich wspomniał trus1991

 #666040  autor: ciekawy
 05 paź 2013, 21:18
pumba pisze:
ciekawy pisze:
trus1991 pisze: Mam obecnie OF 39 do Lipca 2014, dostałem następującą ofertę za przedłużenie:

Orange Free net 89.90 z rabatem 50% na cały okres umowy (24m)
Dodatkowe 14 GB Danych do wykorzystania (35 + 14 = 49 GB)

Alcatel One Touch EVO za 49,-

lub Modem obsługujący technologię LTE (kieszonkowy bądź stacjonarny) za 1 ,-
możesz rozpisać bardziej szczegółowo to 35 i 14 zł za co to jest który to jest abonament,domyślam się że 35 zł, a 14 zł jest za co, za dodatkowy pakiet gb ?
Z tego co ja zrozumiałem to jest abonament w wariancie 89,90zł a z rabatem 50% był by za 44,95zł. Natomiast jeśli chodzi o to 35 i 14 to chodzi o pakiet danych przy tym abonamencie jest 35GB a te 14GB to dostał jako bonus przy przedłużeniu umowy.

Ja natomiast mam pytanie do trus1991 czy to wszystko co napisałeś dostajesz jednocześnie czyli upust na abonament wraz z dodatkowym pakietem danych i zakupem tableta lub modemu w promocyjnej cynie, czy albo upust na abonament i dodatkowy transfer albo zakup tableta lub modemu?

Sam chce wziąć mobilny internet z orange i zastanawiałem się na Orange Free Net 89,90 w ofercie bez terminala w opcji na 2 lata bo wtedy dostaje się 35GB za 44,95 tylko szkoda że oferta bez terminala nie łączy się z Orange Open Combo bo wtedy można dostać dodatkowo rabat 10zł, ale jeśli takie warunki można dostać na przedłużenie umowy to chyba zrobie taki manewr że najpierw podpiszę umowę na 6 miesięcy w opcji 59,90 gdzie nawet można dostać modem za 5zł a po 3 miesiącach będę mógł przedłużyć umowę i powalczyć o warunki o jakich wspomniał trus1991
tylko pojawia się pytanie czy po 3 miesiącach czyli po połowie umowy będą chcieli dać ten 50% upust czy np będziesz musiał poczekać do miesiąca przed końcem umowy,no i czy nie trzeba będzie składać wypowiedzenia żeby dostać takie warunki

 #666258  autor: frodo7777
 06 paź 2013, 21:24
11 lat w orange, złożyłem wypowiedzenie, umowy konczy sie w marcu. oto co mi zaproponowali:
abonament 56zł po rabacie 20%
1000 minut do wszystkich orange za darmo smsy i rozmowy, 1gb internetu, jeden numer spoza sieci, xperia L - 49zł rabat 100zł

czy można coś ugrać więcej? Ogólnie jestem za przeniesieniem numeru do Play'a ale zasięg orange mi wystarcza. Może ktoś może zaproponować coś lepszego?

 #666416  autor: PiotrP.s-c
 07 paź 2013, 19:55
kolega powyzej napisal ze konczy mu sie umowa w marcu ,mnie tak samo ,dokladnie 20marca ,czy moge juz wyslac wypowiedzenie ,w koncu pozostalo mi jeszcze jakies 165dni ,nie za wczesnie ?

 #667039  autor: munio
 10 paź 2013, 20:50
Czy podczas przedłużania umowy dla firm udało się komuś dostać w atrakcyjnej cenie abonament bez limitów do wszystkich wraz z sms/mms i netem? Dokładnie chodzi mi o abonament Firma bez ograniczeń 79 netto bez telefonu. Dzisiaj jest to bardzo wysoka cena. Przykładowo Tmobile od niedawna ma nowe taryfy biznesowe i podobny abonament pro firma fri M za 49 zl netto. A w Playu jest Formuła 4.0 unlimited z netem za 39zl netto. Czy Orange może zafundować coś podobnego cenowo (rabat?) dla przedłużających umowę? A może Orange wprowadzi odpowiedź na nowe taryfy konkurencji?
  • Strona 48 z 675
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 675
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 675