DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #587319  autor: mike93
 08 paź 2012, 23:44
Witajcie forumowicze, chciałbym się poradzić w wyborze telefonu. Obecnie jestem w posiadaniu Noki C3:00, i z wagi na to że jestem zwolennikiem pisania sms, chciałbym tego typu telefon tzn. z fizyczną klawiaturą qwerty - na pewno nie dotykowy :). Telefon służyłby głównie do pisania sms, słuchania czasem muzyki, korzystania z WiFi!, przydałby się w nim w miarę dobry aparat aby wystarczyło na robienie zdjęć np. notatek ;p, a co najważniejsze chciałbym się dowiedzieć czy znajdę tego typu telefon z latarką? Byłoby dobrze.
Obecna Nokia, już swoje ma, i bardzo denerwuje mnie w niej gdy wyciągnę baterię, to muszę ręcznie ustawiać datę i godzinę. Czy to jest jakiś mankament tego modelu, czy ogólnie samych Noki?

A na koniec, po za tymi wymogami, chciałbym się dowiedzieć jaką markę tego typu telefonów(tzn. z fizyczną klawiaturą qwerty) najbardziej polecacie :P?

Z góry dziękuje za wszystkie/odpowiedzi informacje :).

 #587352  autor: Maniiiek
 09 paź 2012, 09:14
Szkoda, że ceny nie podałeś. Chociaż jak przeczytałem wymagania to zobaczyłem w myślach tylko jeden model: Nokia E72. No chyba, że zaszalejemy. Wtedy Nokia E90

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #587424  autor: mike93
 09 paź 2012, 15:28
Nokia E72 wygląda ciekawie. Jeszcze jakieś inne propozycje dotyczące Noki? A może znajdę coś takie w Sony Ericssonach? Miałem kiedyś SE i byłem bardzo zadowolony z tej marki. Samsung? A co sądzicie o firmie Blackberry?

Co do ceny, przepraszam, ale aż tak ważnej roli nie gra, chociaż nie jestem zwolennikiem najnowszych i najlepszych technologi więc telefon za 1000zł mi nie potrzebny, ma być prosty i funkcjonalny :).

A i chciałbym się jeszcze zapytać czy lampa błyskowa i latarka w telefonie to to samo :P?

 #587501  autor: Maniiiek
 09 paź 2012, 22:11
mike93 pisze:A i chciałbym się jeszcze zapytać czy lampa błyskowa i latarka w telefonie to to samo ?
Zwykle tak. Chyba, że producent wprowadzi idiotyczne ograniczenia lub lampa jest kesonowa (np. Nokia N8)
mike93 pisze:A co sądzicie o firmie Blackberry?
Chyba tylko code ma większe pojęcie na ten temat.
mike93 pisze:A może znajdę coś takie w Sony Ericssonach?
Nie znajdziesz. Chyba, że czujesz parcie na dotyk.
mike93 pisze:Samsung?
Jak wyżej.
No, chyba że lubisz staruszki ale tam płynność działania leży a i coraz trudniej dostać taki w dobrym stanie.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.