DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
 #541984  autor: Karlos20
 21 mar 2012, 11:26
Co sądzicie o nowym projekcie europejskiej dywizji koncernu Viacom (właściciel MTV) i T-Mobile w Polsce?
Zarys oferty jest tutaj: Szczegóły oferty MTV Mobile
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 15:33 przez Karlos20, łącznie zmieniany 2 razy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #541988  autor: ManiacGSM
 21 mar 2012, 11:44
Generalnie będzie kilka pseudonowosci, w linku którym umiesciłeś nie brakuje również głosów na nie. Osobiście sądzę ,że to będzie kolejny nic nieznaczący w naszym kraju op na rynku.

Naturalną koleją rzeczy na początku będą notować wzrost nowych ''użytkowników'' , ale tak jest zawsze , bo ludzie po prostu są z natury ciekawscy. Reszta weźmie simkę na próbę, stali maniacy ''kolekcjonerzy'' od razu wsadzą do klasera ,lub szuflady. ;-)

Jedyne z czym mogą zaistnieć-tudzież namieszać to rynek mix-a, i ceny telefonów, no chyba że przyjmią politykę PTC i ceny telefonów w mixie będą z kosmosu. Dodam tylko ,że nie mam 15 lat na karku i zdaję sobie sprawę ,że nie ma nic za darmo ,ale jak patrzę na ceny telefonów w mixie i to nie tyczy sie tylko T-mobile ,to jest jakaś kpina. Kupić telefon w przystępnej cenie przy niskich doładowaniach graniczy z cudem.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #541990  autor: pakierhakierxd
 21 mar 2012, 12:35
Wg mnie oferta nie powala przez 39 gr za minutę ciekawe tylko czy taka cena też jest do play ale i tak drogo bo reszta ma 0,29 to co że bez play ale lepiej zrobić 0,29 a do play 0,39 to jest moje zdanie trochę skopiowali rozwiązanie od play z smsami ale dali no limit średnio w to wierze będzie tak jak z nie limitowanym internetem pewnie :D,pakiety jeśli chodzi o rozmowy spoko szkoda że za każdy nr 3zł kto kontaktuje się z paroma numerami to wtedy to się opłaca najbardziej jak ktoś jest w mtv lub t-mobile.

Pozdrawiam :)

 #541991  autor: potargany
 21 mar 2012, 12:40

Pieniądze to nie wszystko ...

 #541996  autor: aquick
 21 mar 2012, 13:12
potargany pisze:www.mtvmobile.pl
Jak wchodzę na tę stronę to pojawia mi się tylko jakaś galaktyka 8)

Obrazek

 #541997  autor: lee
 21 mar 2012, 13:14
Zobaczymy co fakrycznie z tego wyjdzie...

I jak i czy konkurencja w ogóle zechce odpowiedzieć na tą ofertę bo... chyba nie :-)

 #542000  autor: Karlos20
 21 mar 2012, 13:26
Ściągnięte z oferty Play:
> nielimitowane SMSy do wszystkich sieci na określony czas (z profilu All Inclusive SMS) - 5 zł: 5 dni, 10 zł: 10 dni, 25 zł to 30 dni (tu lekko korzystniej).
> cennikowa stawka za internet: 12 gr/100 kB (aktualnie to żadna rewelacja).
> dodatkowy kontent video (Red Bull Mobile TV - a MTVM ma 2 stacje mobilnej TV do wyboru), w tych przypadkach kontent jest darmowy
> cennikowa stawka za SMS - 9 groszy.

Szkoda, że te MVNO nie dało przynajmniej tych 30 gr za minutę, ale śmiem twierdzić, że te 39 gr jest do wszystkich wraz z Play...
Dobrą opcją jest ustawienie do 3 numerów, gdzie można dzwonić od 15 gr do W3, za darmo w ramach MTVM i T-Mobile (bez Heyah - to oczywiste), a do Play za 30 gr za minutę. Ale rewelacji nie ma, bo utrzymanie każdego numeru to 3 zł miesięcznie (czyli do 9 zł za 3 numery).

Pakiety netowe: wyróżnia się pakiet 600 MB za 16 zł na 30 dni wraz z lejkiem (16 kbit/s). Inne pakiety są trochę drogie.

Nie wiadomo jeszcze o starterach, ważności konta, o ofercie telefonów w mixie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #542010  autor: Wulo
 21 mar 2012, 14:38
Cena za minutę w tych czasach poraża, nielimitowane smsy ujdą, reszta nie powala.

 #542019  autor: lee
 21 mar 2012, 15:14
o ważności połączeń na razie cisza więc póki co trzeba poczekać na wszystkie szczegóły
nie mniej jednak na mój gust może nie być roku ważności ech...

 #542020  autor: Karlos20
 21 mar 2012, 15:16
lee pisze:o ważności połączeń na razie cisza więc póki co trzeba poczekać na wszystkie szczegóły
nie mniej jednak na mój gust może nie być roku ważności ech...
Niekoniecznie... Ale po podstawowym zarysie oferty chcą zachęcić do regularnych doładowań (wszak bez nich nie otrzyma się nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci czy też nie utrzyma się takich opcji jak wybrane numery czy pakiety netowe na 30 dni).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #542021  autor: lee
 21 mar 2012, 15:22
niby tak ale porównując play i RBM gdzie nie ma takich ważności... tutaj niby MVNO od MTV ale też przypomina jakby nową markę na rynku (obok HEYAH)
pozdro

 #542025  autor: Wolf
 21 mar 2012, 15:41
To które już MVNO na rynku, bo straciłem rachubę? :)
Lycamobile, EzoMobile, RedBullMobile, mBankmobile, tuBiedronka, Mobilking, FreeM, wRodzinie, W naszej Rodzinie... Splajtował myAvon, Virgin chce wejść... Jakiegoś pominąłem?

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #542029  autor: drcox
 21 mar 2012, 15:49
Kolejna bezużyteczna i nikomu nie potrzebna marketingowa kupa syfu.

 #542032  autor: user_delete34
 21 mar 2012, 15:57
Karlos20 pisze:Ściągnięte z oferty Play
Not sure if Karol or Marcin Gruszka. ;)
Podoba mi się ta opcja tańszych numerów z innych sieci za 3 zł. U siebie mam dużo drożej, więc nie skorzystam, tam bym pewnie kupił ze dwa.
Bardzo nie podoba mi się tworzenie nowych pakietów z lejkiem w cenach OD powyżej 10 zł. Nie mam androshitu ani nie potrzebuję być na fejsbuku 24/7, odświeżając stronę co sekundę. Wielu wystarczyłby pakiet nawet 50 MB z lejkiem ale za normalną cenę-do 5 zł. Może w ogóle zrobić w prepaidach możliwość korzystania z jakichś usług dopiero po wykupieniu pakietu (bez konta głównego), którego cena jest kosmiczna, żeby ludzie wzięli abo?
Oferta dla mnie mało ciekawa. Wolę ultrakrótkie pakiety Orange.
Przy okazji zapytam: czy jest jakaś taryfa prepaid oferująca tańsze zarówno SMSy i rozmowy z danym numerem (chodzi mi głównie o numer docelowy w Plusie) w jednym, niedrogim pakiecie co najmniej 30-dniowym? Wiem, że mnóstwo promocji jest w Orange i tyle, jak na chwilę obecną, nie chce mi się szukać po stronach opów, bo to tylko z ciekawości, nie przenoszę póki co numeru głównego.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 15:59 przez user_delete34, łącznie zmieniany 2 razy.

 #542033  autor: grzegi
 21 mar 2012, 15:57
Szału nie ma. Jak dla mnie są przegrani. Kilka tysięcy klientów mogą ugrać. Pewnie wśród pracowników MTV.

 #542037  autor: lee
 21 mar 2012, 16:06
robią podchody pod użytkowników play fresh tylko że jakoś marnie im to wychodzi

zamiast tego lepiej poprawić trochę taktaka ale przecież nic z tego... ;) a Heyaha już poprawili dali program na andka :) hehe

 #542051  autor: Edmund
 21 mar 2012, 17:03
Wolf pisze:To które już MVNO na rynku, bo straciłem rachubę? :)
Lycamobile, EzoMobile, RedBullMobile, mBankmobile, tuBiedronka, Mobilking, FreeM, wRodzinie, W naszej Rodzinie... Splajtował myAvon, Virgin chce wejść... Jakiegoś pominąłem?
WPMobi, GaduAir i SnickersMobile też plajtły. Jeszcze istnieją Aster, Diallo, Carrefour Mova, FM Mobile.
Dość specyficznie działają natomiast Lycamobile, Cyfrowy Polsat i wRodzinie - część infrastruktury jest własna (np. HLR itp.), jednak korzystają z roamingu krajowego.
A co do RedBull Mobile ja bym powiedział że to jest brand Play, podobnie jak Heyah jest brandem PTC.
Podobnie będzie i tym razem - MTV Mobile też będzie brandem PTC/T-Mobile.
Ciekawe jak im wyjdzie działalność, bo ogólnie MVNO na naszym rynku jakoś słabo przędzie (poza mBankmobile), a brandy mają się lepiej (vide Heyah).

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #542057  autor: bolek2004
 21 mar 2012, 17:18
To nowe mvno jest tyle samo warte co polskie mtv w którym to można raptem usłyszeć ze 2 piosenki na dobę. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu w Polsce wprowadzać kolejnych opów mvno, bo nie odniosą sukcesu, żeby odnieść sukces trzeba mieć stawki niższe niż W3, wiadomo że nikt z W3 na to się nie zgodzi, bo by tracili swoich użytkowników, zaraz ktoś powie że jest mbank no tak ale oni dokładają do interesu i nie zajmują się tylko gsm, u nich gsm to dodatek do usług bankowych za którym stoi Komertz bank. Z drugiej strony jeżeli targetem tej sieci mają być osoby które oglądają polskie mtv to być może nałapią klientów :)

 #542065  autor: Zakrza
 21 mar 2012, 17:37
Te nielimitowane smsy są niby fajne, ale ich termin niestety nie powala.
39 za minutę to przesada.
9 za smsa jest w Playu i pewnie gdzieś jeszcze
12 gr/100 kB - gruba przesada
pakiety internetowe szału nie robią.

Ustawienie tych trzech numerów też raczej nie. Gdyby to była jednorazowa opłata lub rozmowy byłyby darmowe to jeszcze. Tak to słabo.

Generalnie MTV chce się wypromować, a PTC zdobyć jak największą liczbę kart sim (bo wiadomo, że ludzie rzucą się na nowość, tym bardziej jeśli będą rozdawali darmowe startery). Rewolucji na rynku nie zrobią.

 #542076  autor: kwistas
 21 mar 2012, 18:59
Nie wiem jak mają zamiar zdobyć te 500tys. abonentów przy takiej stawce i promocjach, pewnie w moje ręce dostanę ten starter przy okazji darmowego rozdawania, jak zwykle przetestuje i wyrzucę.
  • Strona 1 z 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12