DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #574217  autor: ozzi7788
 11 sie 2012, 01:00
Wszystko jak w temacie. W sumie telefon bedzie uzywany głównie do gier i internetu, ale słuchanie muzyki smsmowanie i dzwonienie to podstawa ; ) ciekawi mnie ten NFC w LG i szybki iternet, za to Xperia ma lepsze "wnętrzności" Który telefon wybralibyście na moim miejsu? wybór uzasadnijcie , z góry dzięki ; D

 #574264  autor: xTRA
 11 sie 2012, 11:50
Więcej wymagań, cena (jeśli w abonamencie to cennik). Xperia ma gorszy ekran, lepsze podzespoły, muzykę lepszą i gorsze wykonanie oraz aparat lepszy.

 #574269  autor: Artur051
 11 sie 2012, 12:37
Xperia Arc S. Szybszy procesor, lepszy hardware - do gier w sam raz, muzyka, oraz aparat duzo lepszy. Dodatkowym plusem jest wygląd, ale to kwestia gustu ;).

 #574270  autor: T-mati1
 11 sie 2012, 12:47
Nie ma sie nad czym zastanawiać. Jak głównie do gier to arc s . Lg można powiedzieć, że nie jest stworzony do tego typu zastosowań

THUNDER UP!!!

 #574398  autor: ozzi7788
 11 sie 2012, 23:52
Słyszałem dużo dobrych opinii o Xperi a o LG praktycznie nic, mało moich znajomych go ma i dlatego on mnie tak ciekawi. Teraz mam HTC Wildfire a3333 i chciałbym kupić właśnie któryś z tych telefonów tylko te 2 wchodzą w rolę , bo planuję kupić wbrany telefon w jakimś markecie typu "mediaexpert" gdyż żaden abonament mnie nie interesuje. tak jak pisałem zależy mi na gierkach, muzyce, często śmigam po necie, dużo piszę czasem zadzwonię i nie wiem właśnie oba telefony bardzo mi się podobają ale potrzebuję opini użytkowników. Dzięki za odpowiedź.

 #574417  autor: orson_dzi
 12 sie 2012, 00:38
ozzi7788 pisze:planuję kupić wbrany telefon w jakimś markecie typu "mediaexpert"
To widać masz nadmiar środków finansowych. W internecie kupisz dużo taniej.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #574419  autor: ozzi7788
 12 sie 2012, 00:40
tak wiem, sprawdzałem. Ale nie w tym problem czy kupię tu czy tu, po prostu tak mi wygodniej ; D

 #574857  autor: Gitarka
 14 sie 2012, 08:47
T-mati1 pisze:Nie ma sie nad czym zastanawiać. Jak głównie do gier to arc s . Lg można powiedzieć, że nie jest stworzony do tego typu zastosowań
Tak? a to dlaczego?
Miałam kilka modelów LG i na wszystkich gry chodziły, może za duzo nie gram, ale od czasu do czasu dla zabicia nudy tak.

 #574930  autor: orson_dzi
 14 sie 2012, 16:06
Gitarka pisze:a to dlaczego?
A to ze względu na słaby układ graficzny.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #575118  autor: peacemaker23
 15 sie 2012, 13:54
Gitarka pisze:Miałam kilka modelów LG i na wszystkich gry chodziły
Miałem kilka samochodów i każdy z nich wyciągał spokojnie 200 km/h, zatem dlaczego fiat 126p ma być wolniejszy? To też samochód! L7 ma antyczne GPU- Adreno 200, Xperia Arc ma Adreno 205, dodatkowo lepszy procesor. Rada na przyszłość: jak chcesz się wypowiedzieć, to najpierw upewnij się, że nie przemawia przez Ciebie ignorancja.

 #575516  autor: lukasixd
 17 sie 2012, 10:09
arc s to podobno hit tego roku :D, do gier nadaje się każdy nowszy smartfon, ale za rok, dwa będą coraz nowsze gry które już może z trudem uciągnąć najlepszy współczesny smartfon. Radziłbym Ci patrzeć na funkcjonalność, a od gier masz PCta

LG KU311 > Nokia 2700c > Omnia i900> Samsung Galaxy Fit > ?

 #575550  autor: Maniiiek
 17 sie 2012, 12:35
lukasixd pisze:arc s to podobno hit tego roku
Tak, tak. Co prawda teraz modne są 4 rdzenie a Arc S ma jeden i mało wydajne GPU w porównaniu z topowymi urządzeniami ale hit tego roku i Miss Polonia 2022 :roll:
lukasixd pisze:do gier nadaje się każdy nowszy smartfon, ale za rok, dwa będą coraz nowsze gry które już może z trudem uciągnąć najlepszy współczesny smartfon.
lukasixd pisze:a od gier masz PCta
Ale za 3-4 lata PC nie uciągnie nowych tytułów. To po co go brać, lepiej czekać.
lukasixd pisze:Radziłbym Ci patrzeć na funkcjonalność,
Akurat tutaj Arc S jest bardzo dobry.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.