DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #782314  autor: pawelvoll
 04 lut 2015, 15:17
Witam. Niedawno kupilem karte Micro SD HC 32GB klasy 10. Mam pewien problem odnosnie filmow. Karta jest sformatowana w FAT32 (gdy sformatowalem ja do NTFS Xperia T3 jej nie wykryla).
Wrzucam na karte filmy poprze adapter poniewaz gdy robie to przez USB z telefonem to wrzucanie filmu sie zawiesza a tel jakby rozlacza z komputerem. Jeden film ktory mam sie odtwarza wazy okolo 2.5GB to plik avi AC3 i odtwarza sie bez problemow. Moj odtwarzac VLC.

Pytanie dlaczego tak sie dzieje ze gdy wrzucam inne filmy o podobnej wadze czy to avi mkv czy mp4 to na telefonie pokazuje mi ze maja 0sekund i nie da sie ich odtworzyc bo sa nieobslugiwane a na karcie SD miejsce jest zajete i przez adapter na laptopie normalnie odtwarzam filmy. Przez kabel USB nie moge wrzucac nawet piosenek poniewaz sie zwiesza o rozlacza z komunikatami. Zeby karta SD byla uszkodzona to by sie przez adapter nie wrzucalo.

PS. Dlaczego jeden film dziala a inne nie?
 #782617  autor: wook
 05 lut 2015, 22:31
do oglądania na fonie polecam odtwarzacz MX Player, sam używam i jeszcze nie miałem filmu który by nie dał się odtworzyć.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"