DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #570098  autor: artix
 25 lip 2012, 15:17
No chyba, że im chodzi o to, że nie ma naklejki? :?

[ Dodano: 2012-07-26, 10:14 ]
Właśnie uzyskałem odpowiedź operatora:
"W celu rejestracji proszę o przysłanie oryginału Karty Rejestracyjnej wraz z kodem kreskowym, listownie na adres:

PTC S.A. Aleje Jerozolimskie 181; 02-222 Warszawa.

Formularz dostępny jest w każdym punkcie sprzedaży sieci T-Mobile oraz na stronie http://www.t-mobile.pl > Klienci indywidualni > Strefa klienta > Obsługa klienta > Pomoc > Cenniki i dokumenty.

Ponadto numer może Pan zarejestrować w Salonie lub Sklepie firmowym T-Mobile (nie w punkcie sprzedaży - APS), również w przypadku braku oryginału naklejki zawierającej kod kreskowy. Adresy naszych placówek zamieszczone są na naszej stronie internetowej > Sieć sprzedaży (zamieszczone u dołu strony)."

Czyli tylko w Heyah da się to załatwić mailowo.

 #707147  autor: Peter06
 31 mar 2014, 13:30
Ile się zazwyczaj obecnie czeka na rejestrację numeru, muszę dostać potwierdzenie smsem? Jak można sprawdzić czy numer został zarejestrowany?

Czy by później nie było problemów z przeniesieniem numeru lub samą rejestracją to muszę zaznaczyć któryś z tych podpunktów:

Prosze o dostarczanie proponowanych zmian warunków umowy, okreslonych w szczególnosci w obowiazujacym mnie regulaminie
swiadczenia usług telekomunikacyjnych i cenniku tych usług, wyłacznie droga elektroniczna na podany adres e-mail.


Wyrazam zgode na przetwarzanie i udostepnianie moich danych osobowych obejmujacych imie, nazwisko, numer telefonu oraz pełen
adres zamieszkania, w celu swiadczenia usługi Biura Informacji o Numerach Telefonicznych przez Operatora oraz innych
przedsiebiorców telekomunikacyjnych. Przyjmuje do wiadomosci, ze (a) usługa Biura Informacji o Numerach Telefonicznych moze byc
realizowana jako usługa głosowa oraz w postaci spisu abonentów w formie ksiazkowej lub elektronicznej, (b) informacja o adresie
opublikowana w spisie abonentów bedzie ograniczona do nazwy miejscowosci i ulicy, (c) a w przypadku spisu elektronicznego,
mozliwe jest korzystanie przez jego uzytkowników z wyszukiwarek, które do tego spisu zostały dołaczone. Przyjmuje do wiadomosci, ze
dla powyzszych celów moje dane osobowe zostana przekazane Telekomunikacji Polskiej S.A.

Wyrazam zgode na otrzymywanie tekstowych i głosowych informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych dotyczacych
mojego numeru telefonu przygotowanych przez Operatora i Partnerów oraz zwiazane z tym przetwarzanie danych transmisyjnych**.

 #707151  autor: artix
 31 mar 2014, 13:44
A co Ty chcesz pocztą wysłać kartę rejestracyjną do T-Mobile?
Smsa zwykle wysyłają jak zarejestrują, a i sprawdzić rejestrację możesz na infolinii, a cytowanych podpunktów nie musisz zaznaczać.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2014, 13:48 przez artix, łącznie zmieniany 1 raz.

 #707152  autor: JacekK
 31 mar 2014, 13:48
W Heyah obecnie czeka się do 14 dni. Bez względu na to, czy dokumenty prześle się pocztą, czy złoży w salonie T-Mobile.

Operator potwierdza rejestracje SMS-em. Ok rok temu w salonie T-Mobile można było zarejestrować numer należący do TAK TAK "od ręki". Jak jest teraz - nie wiem. Wówczas wychodziło się w wydrukiem potwierdzającym rejestracje numeru.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #707154  autor: Peter06
 31 mar 2014, 13:55
artix pisze:A co Ty chcesz pocztą wysłać kartę rejestracyjną do T-Mobile?
Smsa zwykle wysyłają jak zarejestrują, a i sprawdzić rejestrację możesz na infolinii, a cytowanych podpunktów nie musisz zaznaczać.
Nie, mailowo. Chodziło mi głównie o drugi podpunkt, gdyż nie wiem na jakiej zasadzie jest później przenoszony numer i czy później inny operator miałby do niej dostęp przy przenoszeniu numeru, z drugiej strony pisze tam o tpsa, więc raczej nie.
mvno-gsm_pl pisze:W Heyah obecnie czeka się do 14 dni. Bez względu na to, czy dokumenty prześle się pocztą, czy złoży w salonie T-Mobile.

Operator potwierdza rejestracje SMS-em. Ok rok temu w salonie T-Mobile można było zarejestrować numer należący do TAK TAK "od ręki". Jak jest teraz - nie wiem. Wówczas wychodziło się w wydrukiem potwierdzającym rejestracje numeru.
W tym roku zostałem pogoniony z salonu i kazano mi zarejestrować mailowo, no chyba, że akurat trafiłem na niezbyt uprzejmy personel. Właśnie doszedł do mnie sms z potwierdzeniem rejestracji, maila wysłałem w czwartek.

 #707160  autor: artix
 31 mar 2014, 14:32
Ale mówisz o rejestracji numeru w Heyah czy Tak Tak?

 #707197  autor: ciekawy
 31 mar 2014, 17:33
artix pisze:"T-Mobile: Twoje dane nie zostały zarejestrowane. Prosimy o przesłanie oryginału karty z naklejką na adres: PTC S.A. [...]"
Więc raczej nie rejestrują mailem w taktaku :P
a jak nie ma naklejki to nie da się zarejestrować numeru ?

 #707205  autor: artix
 31 mar 2014, 18:19
W salonie się da. Mailowo ściemniają, że nie mogą odczytać kodu kreskowego a zwykłe listy z kartami rejestracyjnymi wyrzucają (nie wiem jak z poleconymi).

 #707210  autor: JacekK
 31 mar 2014, 18:51
Trzeba przyznać, że standardowa procedura, jaką jest przeniesienie numeru nie należy w T-Mobile Polska do najłatwiejszych.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #707245  autor: ciekawy
 31 mar 2014, 21:09
artix pisze:W salonie się da. Mailowo ściemniają, że nie mogą odczytać kodu kreskowego a zwykłe listy z kartami rejestracyjnymi wyrzucają (nie wiem jak z poleconymi).
jaki mają w tym interes,żeby utrudniać rejestracje numeru ?

 #707272  autor: Przemix
 31 mar 2014, 22:56
Bo jest tylko jeden powód dla którego w t-mobile rejestruje się numer. Swoją drogą jeszcze w styczniu zarejestrowałem w 5 minut w salonie, i był zarejestrowany, bo poszedłem zaraz do playa i nazajutrz karta się zalogowała u nowego operatora.

 #707314  autor: Sahim
 01 kwie 2014, 08:59
Przemix pisze:Swoją drogą jeszcze w styczniu zarejestrowałem w 5 minut w salonie, i był zarejestrowany,
A mnie "ściemniają" w TM że muszę czekać 2 tygodnie od zarejestrowania numeru aż "system przetworzy" dane dopiero będę widoczny w systemie. :D

 #707316  autor: usiu128
 01 kwie 2014, 09:13
Teraz, żeby zarejestrować numer w T-Mobile trzeba czekać do 14 dni. Konsultant w sklepie nie może wprowadzić karty rejestracyjnej (tak jak to było dawniej) - tylko wysyła jej skan do Centrali (jak już się ktoś uprze, żeby zostawić ją w punkcie). Ma to na celu zmniejszenie ilości właśnie takich klientów którzy zaraz po wyjściu z T idą do innego opa i przenoszą chwilę wcześniej zarejestrowany numer.

 #707323  autor: artix
 01 kwie 2014, 09:39
Z pół roku nie rejestrowałem już Tak Taka, aż mnie zachęciliście przetestować te nowe porządki :d

 #707458  autor: Sahim
 01 kwie 2014, 18:05
Potwierdzam informacje usiu128. Dodam tylko, że dziś w salonie TM zażądano ode mnie własnoręcznie pisanej informacji rejestracyjnej (bo nie ma już formularzy do wypełniania) + ksero dowodu osobistego. Można powiedzieć: "wymagania rosną".

 #707462  autor: ciekawy
 01 kwie 2014, 18:11
to tak się traktuje klienta który chce zarejestrować numer ?

a jakby ktoś chciał zarejestrować numer żeby go przenieść do abonamentu to też każą czekać 2 tygodnie ?

 #707515  autor: DanielR
 01 kwie 2014, 21:31
Ja kto czytam, to mnie śmiech ogrania. Jak to dobrze, że już dawno temu ewakuowałem się z tego niemieckiego obozu. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #707975  autor: ciekawy
 03 kwie 2014, 23:31
ja na szczęście trzymam się z dala od T już od czasów Ery i dobrze na tym wychodze :)

 #747614  autor: Emsi
 09 wrz 2014, 21:20
Chcę zabrać mamę z tego dziadostwa, ale w salonie koleś nie chciał mi zarejestrować numeru bez numeru z karty SIM. Numer chcę zarejestrować na siebie, żeby mamy nie fatygować, a jednocześnie nie chcę jej zabierać tej SIM-ki. Nie wystarczy zanieść wydrukowanego już formularza?

 #747675  autor: artix
 10 wrz 2014, 09:09
To pewnie zależy od gościa. Ja ostatnim razem przyniosłem tylko wydrukowane formularze i zarejestrowali. A ramki z karty też nie masz?