Telekomunikacja jak na dłoni

plus gsm rozwiazanie umowy

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: thonka, Pawrzes, darkangel, Kaczy, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

plus gsm rozwiazanie umowy

Postprzez 111zenek » 1 lip 2012, o 17:48

witam,
kto podpowie jak to zrobić i kiedy. umowa kończy się 31 sierpnia. kiedy należy złożyć rezygnację?

dzięki
pozd
111zenek
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: neo
Sieć: plus

Postprzez Ruben » 1 lip 2012, o 18:34

111zenek, istotne jest kiedy kończy się okres rozliczeniowy ale wypowiedzenie wysłać można wysłać już z zaznaczeniem, że wypowiadasz umowę z zachowaniem trybu i terminu przewidzianego w Regulaminie. Tak się składa, że sam właśnie wysyłam wypowiedzenie do Plusa :)
Czy chcesz zachować numer i przejść z tym numerem na ofertę Plus na kartę, czy masz inne plany?
Jeżeli chcesz przenieść numer do innego operatora, to wystarczy, że pójdziesz do nowego operatora i on załatwi za Ciebie wszystko. Jeżeli chcesz, to mogę na PW podesłać gotowy wzór wypowiedzenia.
Ruben
-#
-#

Model telefonu: BlackBerry, Moto G, Nokia
Sieć: Plus, Play, nju

Postprzez 111zenek » 1 lip 2012, o 18:44

Ruben napisał(a):111zenek, istotne jest kiedy kończy się okres rozliczeniowy ale wypowiedzenie wysłać można wysłać już z zaznaczeniem, że wypowiadasz umowę z zachowaniem trybu i terminu przewidzianego w Regulaminie. Tak się składa, że sam właśnie wysyłam wypowiedzenie do Plusa :)
Czy chcesz zachować numer i przejść z tym numerem na ofertę Plus na kartę, czy masz inne plany?
Jeżeli chcesz przenieść numer do innego operatora, to wystarczy, że pójdziesz do nowego operatora i on załatwi za Ciebie wszystko. Jeżeli chcesz, to mogę na PW podesłać gotowy wzór wypowiedzenia.

tak poproszę.
111zenek
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: neo
Sieć: plus

Postprzez Ruben » 1 lip 2012, o 19:00

111zenek, poszło :)
Ruben
-#
-#

Model telefonu: BlackBerry, Moto G, Nokia
Sieć: Plus, Play, nju

Postprzez raphal » 1 lip 2012, o 19:42

jesli nic sie nie zmienilo w ciagu ost roku,to wystarczy udac sie do salonu plusgsm(nie koniecznie firmowego) i zlozyc wypowiedzenie i wyjsc z salonu z potwierdzeniem przyjecia wypowiedzenia.ja tak ost zrobilem.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
raphal
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: c6
Sieć: plus,orange,play

Re: plus gsm rozwiazanie umowy

Postprzez Reyes » 3 lip 2012, o 12:39

111zenek napisał(a):kto podpowie jak to zrobić i kiedy. umowa kończy się 31 sierpnia. kiedy należy złożyć rezygnację?

Nie później niż na 30 dni przez upływem czasu oznaczonego umowy. Rezygnację mozna złożyć w dowolnym POS-ie lub Salonie Firmowym, albo wysłać listem poleconym na adres:

Departament Kompleksowej Obsługi Klienta
Polkomtel Sp. z.o.o.
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa
Minds are like parachutes, they only function when they're open.
Reyes
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Sony Xperia Sola
Sieć: Plus

Powrót do Oferta abonamentowa