•  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
[Play Fresh] Biling online
Autor Wiadomość
darkangel 

Model telefonu: Samsung Galaxy Ace 2
Sieć: Play na kartę, Lycamobile
Wysłany: 2012-05-11, 13:13   [Play Fresh] Biling online

Chciałem wczoraj zobaczyć na bilnigu pewne połączenie gdzie pisałem z kimś SMSy na przełomie styczeń-luty w tym roku.

Wybieram przedział że od stycznia 2012 do lutego 2012, a tam mi wyskakuje że tylko 35 ostanich dni moge zobaczyć, ale że historia jest cała dostępna.

Jak mam to rozumieć? że jest to zapisane gdzieś na serwerze play, ale dla klienta nie dostępne?

Czy moge w jakiś sposób mieć biling sprzed 4-5 miesięcy?

zoltan666 
Spamer ;)

Model telefonu: myPhone Next
Sieć: Play Fresh / Aero2
Wysłany: 2012-05-11, 13:37   

Czy, aby napewno wyskakuje ci to co napisałeś? A nie jest to przypadkiem cos takiego: "Dostępna jest cała historia połączeń, ale wyświetlany zakres nie może być dłuższy niż 35 dni"? Wyświetl sobie najpierw styczeń, potem luty i wszystko ci wyjdzie. Ewentualnie przełom stycznia i lutego, ale okres nie dłuzszy niż te 35 dni z rzędu.

Karlos20 
Znaczy: Karol się wabię

Model telefonu: Alcatel One Touch M'POP
Sieć: PLAY (Fresh, MIXtura III, Lubię To!), Orange, Aero2, VM, Multimedia Polska
Wysłany: 2012-05-11, 13:55   

Można przejrzeć historię billingową nawet od dnia aktywacji karty SIM. Ale radzę to przeglądać w tzw. miesięcznych pakietach, np. od 1 do 31 stycznia - i dalej - od 1 do 28/29 lutego, itd.
Sam w taki sposób przeglądałem wszystkie informacje billingowe na swoim głównym numerze.

Nie jestem pracownikiem żadnej firmy telekom!

darkangel 

Wysłany: 2012-05-11, 16:29   

Dzięki zoltan666, i Karlos20, na to nie wpadłem :) .
Myślałem że powyżej 35dniu to moge oglądać, ale w wersji papierowej dodatkowo płatnej.

Karlos20 
Znaczy: Karol się wabię

Model telefonu: Alcatel One Touch M'POP
Sieć: PLAY (Fresh, MIXtura III, Lubię To!), Orange, Aero2, VM, Multimedia Polska
Wysłany: 2012-05-11, 16:45   

darkangel napisał/a:
Myślałem że powyżej 35dniu to moge oglądać, ale w wersji papierowej dodatkowo płatnej.

Po co masz płacić 10 zł za głupie kilka czy kilkanaście stron papieru, jak wszystko znajdziesz w Play24 zupełnie za darmo, w każdej chwili.

Nie jestem pracownikiem żadnej firmy telekom!

darkangel 

Wysłany: 2012-05-11, 17:20   

Racja, w sumie to raczej jako ciekawostka było mi potrzebne, bo znam pewną dziewczyne, i chciałem się upewnić ile się dokładnie znamy :) .

armator11 
Ostrożny rozmówca

Wysłany: 2012-05-12, 13:56   

ad nowe play24
Brakuje w podsumowaniu połączeń informacji ile minut poszło z pakietu minuty do wszystkich, ile złotówek z pakietu złotówkowego, ile smsow z pakietu smsy do wszystkich. Dlaczego z tego zrezygnowano?

Odpowiedz do tematu