DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #519910  autor: speedzenon
 03 gru 2011, 09:25
Witam

Nie wiedziałem gdzie zadać pytanie to zadam tutaj. Czy istnieje w Polsce najlepiej w okolicach lodzi. Jak wypożyczenie telefonu za oplata na dzień/kilka dni zastanawiam się na przesiadka z galaxy s na s2 lub note. s2 jest ok. Ale zastanawia mnie note i jego wielkość czy sprawiała by trudności w normalnym funkcjonowaniu.

 #520770  autor: bp121
 07 gru 2011, 14:58
Wypozyczenie? Nie slyszalem, zeby gdziekolwiek byla taka mozliwosc.
Idz do salonu Plusa/Play/Orange/T-Mobile i zobacz sobie jak Ci lezy w dloni :)

 #520771  autor: orson_dzi
 07 gru 2011, 15:06
bp121 pisze:Wypozyczenie? Nie slyszalem, zeby gdziekolwiek byla taka mozliwosc.
Jest możliwość. Są agencje, czy inne cuda się tym zajmujące. W końcu telefony do testów skądś się biorą. Ale nic więcej nie wiem na ten temat.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #523593  autor: ganc2
 22 gru 2011, 00:57
wez w lesasing lub sprawdz wypozyczalnie sprzetu technicznego, raczej nie beda mieli tam najnowszych modeli i wypozyczanie ich do testow raczej mija sie z celem, popytaj w duzych sklepach w oknach ratalnych lub sklepach internetowych, przykladem duzego wypozyczajacego sa chociazby morele.net