DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #595523  autor: gucio269
 15 lis 2012, 18:37
Witam,

około rok temu kupiłem sobie Iphona 4s podpisując papiery na abonament (opcja biznesowa-sieć T-Mobile) sprzedawca zaproponował mi opcje dokupienia ubezpieczenia. Pierwszym moim pytaniem było na jakiej zasadzie ono działa, Pan stwierdził, że jeśli mój Iphone zostanie na przykład ukradziony ja dostane nowego za darmo. Słysząc to stwierdziłem, że warto poświęcić parę złotych miesięcznie i nie przejmować się w razie jakichś problemów. Minął rok telefon na moje nieszczęście został ukradziony i teraz pojawia się pytanie na jakiej zasadzie to ubezpieczenie działa na prawdę. Z tego co wyczytałem polega ono na możliwości kupna nowego za "promocyjną cenę" zależną od wysokości abonamentu, lecz szczerze taka opcja nie satysfakcjonuje mnie i nie zgadza się z wersją opowiedzianą przez sprzedawce. proszę o wyjaśnienie, może w przypadku firm (biznes opcja) ubezpieczenie działa na innej zasadzie?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 16 lis 2012, 16:01 przez gucio269, łącznie zmieniany 1 raz.

 #595528  autor: st.konsultant
 15 lis 2012, 19:08
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... urzadzenie


Usługa działa tak samo dla Klientów biznesowych jak i prywatnych. Zgodnie z zasadami można kupić telefon w takiej samej cenie jak przy podpisywaniu umowy.


http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... urzadzenie


pkt 2

"W pierwszej kolejności Abonent ma możliwość zakupu takiego
samego modelu Urządzenia, jaki zakupił w momencie aktywacji
Usługi, według wykazu i w cenie promocyjnej, określonej w
obowiązującej ofercie promocyjnej Operatora, na podstawie której
zawierał Umowę lub Aneks do Umowy. W przypadku, gdy Abonent
przy aktywacji Usługi kupił Urządzenie na raty, nowe Urządzenie
będzie mógł kupić za kwotę równą pierwszej racie zapłaconej za
kupione Urządzenie. W przypadku skorzystania z uprawnienia
zakupu nowego Urządzenia, Abonent zobowiązany jest do spłaty
rat za pierwotny model Urządzenia."

 #595566  autor: gucio269
 15 lis 2012, 22:20
oki dzięki za informacje w takiej sytuacji nasuwa mi się troche inne pytanie. Czy operator może podać mi numer sim (numer telefonu) karty która jest w chwili obecnej w telefonie zarejestrowanym na MNIE?

 #595570  autor: st.konsultant
 15 lis 2012, 23:04
gucio269 pisze:oki dzięki za informacje w takiej sytuacji nasuwa mi się troche inne pytanie. Czy operator może podać mi numer sim (numer telefonu) karty która jest w chwili obecnej w telefonie zarejestrowanym na MNIE?

Być może technicznie jest to do sprawdzenia, ale TM (podejrzewam że inny Operatorzy podobnie) nie udziela takich informacji.