Telekomunikacja jak na dłoni
  •  
  •  

FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Album      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
MIX Plus kod pin/puk
Autor Wiadomość
Laluskaa 
Obserwator

Wysłany: 2011-07-26, 11:38   MIX Plus kod pin/puk

Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Karlos20 
Znaczy: Karol się wabię

Model telefonu: Alcatel One Touch M'POP
Sieć: PLAY (Fresh, MIXtura III, Lubię To!), Orange, Aero2, VM, Multimedia Polska
Wysłany: 2011-07-26, 14:21   Re: MIX Plus kod pin/puk

Laluskaa napisał/a:
Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?

Czy rzeczywiście zwróciłaś uwagę na kartę, która musiałaś wyłamać z plastiku i włożyć ją do telefonu?
Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Sprawdź jeszcze raz co dostałaś - jeśli nie znajdziesz PUK i PINu - zadzwoń do BOK Plusa.

Nie jestem pracownikiem żadnej firmy telekom!

Espi 
Stały bywalec

Sieć: Plus/Orange
Wysłany: 2011-07-26, 15:22   Re: MIX Plus kod pin/puk

Laluskaa napisał/a:

Zreguły pin jak i puk do nowej aktywacji karty sim w umowie Plus Mix , że dane kody są udostępniane dopiero po zwrocie podpisanej umowy przez abonenta przez kuriera do operatora, po potwierdzeniu zawarcia umowy najczęściej na tel. kontaktowy lub korespondencje elektroniczną są przekazywane przypisane kody do karty, max czas jest do do 7 dni, w praktyce natomiast 24- 48h , uzależnione jak szybko kurier odwiezie podpisaną umowę.

neoptb 
Stary wyjadacz

Model telefonu: SGS III
Sieć: +
Wysłany: 2011-07-28, 10:05   

Laluskaa napisał/a:
Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym.
Pin oraz puk do karty znajdziesz przy w dokumentach. Jest zawsze podpięty pod umowę dla klienta.

Na samym plastiku od karty sim masz numer telefonu oraz numer seryjny karty.

Karlos20 napisał/a:
Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Na duplikatach nie na pierwszych kartach z samym numerem.

Odpowiedz do tematu