DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #489871  autor: paw.wesoly
 17 lip 2011, 13:46
Witam,
mam pytanie mój tata ma telefon samsung S5200 i ma tak skonfigurowane MMSy że za wysłanie ich nie pobierana jest opłata gdyż wysyłają się one z pakietu internetowego który otrzymał za darmo przy przedłużaniu umowy. Ja natomiast mam nokie 5130. I nie jestem w stanie tak skonfigurować tych MMSów by szły z pakietu internetowego.
Chciałbym tak skonfigurować MMSy bo wtedy mógłbym za darmo wysyłać MMSy do innej sieci. Dodam że ja i tata mamy sieć PLUS.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2011, 19:59 przez paw.wesoly, łącznie zmieniany 1 raz.

 #489889  autor: Pijo
 17 lip 2011, 15:04
Twój tata otrzymal zapewne 300 darmowych MMSów do Plusa przy przedluzeniu umowy. One nie idą z pakietu internetowego, tylko z pakietu tych 300 MMSów.
paw.wesoly pisze:I nie jestem w stanie tak skonfigurować tych MMSów by szły z pakietu internetowego.
To nie jest możliwe.
paw.wesoly pisze:Chciałbym tak skonfigurować MMSy bo wtedy mógłbym za darmo wysyłać MMSy do innej sieci.
Nie da się.

 #489891  autor: paw.wesoly
 17 lip 2011, 15:10
Właśnie otrzymał 2000 MMSów ale po wysłaniu MMSa ubywa kilobajtów z pakietu a ilość darmowych MMSów nie ulega zmianie.

[ Dodano: 2011-07-17, 15:11 ]
Dodam że Konfiguracja MMSów w Samsungu jest następująca:
Adres strony domowej: http://mms.plusgsm.pl:8002
Proxy: Wł
Wersja: 1.2
Ustawienia GPRS:
Adres:212.2.96.16
Port: 8080