DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #66244  autor: gudcezar
 08 kwie 2006, 22:26
Te pytanie w temacie kieruję do tych co już przedłużali umowę w erze. Czy jest u nich sens "potargowania" się o cene nowego telefonu lub o jeszcze niższy abonamęt niż oni proponują. Ja będę (chyba) przedłużał umowę z nimi na początku lipca i chcę zejść z taryfy "Nowa Moja 40 Medium" za którą płacę 47zł i mam tylko 40minut w tym abonamęcie. Co myślicie, jak powiem im że chcę przejść na abonamęt 25zł i do tego kupić w tym abonamęcie nokię 6230i (przez którą każdej nocy nie śpię, bo po prostu "zakochałem się" w niej) za jakieś 400-450zł to zgodzą się na to????

Prosze o pomoc...

 #66287  autor: D@rio
 09 kwie 2006, 00:39
Potargować się zawsze można a nawet trzeba. Myślę że przy takiej cenie jakiej tutaj piszesz powinno się zgodzić, zwłaszcza że to jeszcze trochę czasu do Lipca a więc wiele się może zmienić ;) ...

 #66290  autor: gudcezar
 09 kwie 2006, 02:33
To fajnie :D