DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #487173  autor: grzegi
 06 lip 2011, 02:14
Witam,

we wrześniu wyjeżdżam na rok do Szwecji, a co za tym idzie, korzystanie z polskiej karty sim będzie mijało się z celem. W związku z tym mam pytanie do obeznanych w temacie: jaką sieć, ew. ofertę na kartę byście polecali? Wiem, że są stronki z takimi porównaniami, ale nie bardzo rozumiem te szwedzkie zasady, tzn. opłaty za wykonanie połączenia i tym podobne cuda.

Do Polski z tej karty dzwonił nie będę, będzie używana w Szwecji - interesują mnie tylko rozmowy w kraju - priorytet to cena rozmów, zasięg i na końcu ważność konta.

Jakieś opinie?

P.S. Przy okazji szukam dobrego, niedrogiego telefonu dual-SIM, macie jakichś faworytów? Dobra jakość rozmów to priorytet.

 #487184  autor: Abcn
 06 lip 2011, 09:14
polecac w ciemno nie moge ,
patrzyles ne prepaidGSM.net ?
+ moze na forach polonii w SZ, fb, n-kl ?

pozdrawiam
A

 #487224  autor: grzegi
 06 lip 2011, 12:06
patrzyłem na tej stronce, ale nie ogarniam tam tego - za dużo tych opcji. Na forach Polonii w Szwecji piszą, że każda oferta jest dobra... Czyli nic nie piszą... Na fb i n-k? Po co? Tam nie dowiem ...się niczego konkretnego...

Piszę tutaj, bo może ktoś miał już doświadczenie w wyborze i jasno powie co się opłaca a co nie... W ciemno polecać nie możesz? Nie rozumiem jak można polecać coś w ciemno ;p