DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #487633  autor: szarygumis
 08 lip 2011, 08:50
Witam :)
Mam pytanie uaktywniłem sobie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play. Doładowałem za 30 zł i dostałem po pewnym czasie informację że przez 30 dni mogę za free do play.

Teraz 2 pytania:
1. Jeśli uruchomię sobie pakiet 10/30 to jaka będzie kolejność schodzenia (czy weźmie mi z pakietu jak zadzwonię do play) czy z tych darmowych?
2. Gdzie na stronie po zalogowaniu na swoim koncie to widać? Bo przeszukałem te zakładki i nigdzie nie widzę tego włączonego?

Dzięki za info i pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 08 lip 2011, 21:41 przez szarygumis, łącznie zmieniany 1 raz.

 #487636  autor: Ruben
 08 lip 2011, 09:08
szarygumis, do Play będziesz miał darmowe połączenia przez 30dni. Datę ważności darmowych połączeń do Play sprawdzisz kodem *107#. Z pakietu 10/30 będzie schodziło na połączenia i smsy poza sieć Play.

 #487637  autor: piotr10
 08 lip 2011, 09:08
1.Jeśli uruchomisz pakiet 30 za 10, a będziesz wykonywać połączenia do Play lub wysyłać smsy bierze z tych darmowych.

2. Jeśli się nie mylę jest tylko w usługach informacja, że masz włączony profil Darmowe rozmowy i smsy w Play, nic więcej nie ma.

 #487639  autor: szarygumis
 08 lip 2011, 09:12
Dzięki za odpowiedź w takim razie aktywuję sobie 10/30 - bo szkoda by było nie :)
Myślałem że na online coś jest bo sms przyszedł że więcej na twoim koncie - jakoś tak.

Dobra dziękuję i pozdrawiam :smt006

 #487654  autor: Blank
 08 lip 2011, 10:45
2. Co do tego pytania, to nie pamiętam jak jest z play24, a korzystam z komórki, więc nie sprawdze teraz, ale możesz sprawdzić do kiedy masz aktywny bonus za doładowanie krótkim kodem:

*107# lub *109#. Pierwszy pokaże do kiedy masz promocyjne minuty, a drugi do kiedy promocyjne smsy. Ponieważ to będzie ta sama data, wystarczy że wybierzesz jeden z powyższych kodów.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #487688  autor: Spamer ;)
 08 lip 2011, 14:09
szarygumis pisze:Myślałem że na online coś jest bo sms przyszedł że więcej na twoim koncie - jakoś tak.
Logując się na swoje konto Play24, masz wszystkie informacje dotyczące ważności konta i pakietów, a także możesz włączyć lub wyłączyć którąś z usług, widnieją statusy, czy jest dany pakiet/usługa włączona czy nie.