DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 59 z 70
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 70

 #714261  autor: bolek2004
 29 kwie 2014, 21:18
Mi się też to nie udało, aero 2 mija się z prawdą bo te trudne obrazki z plamami pojawiły się już drugi raz w ciągu 2 tygodni, jak one się pojawią to przez kilka dni wszystkie obrazki będą trudne, po kilku dniach dopiero google zmienia na łatwiejsze że jest jedno słowo czytelne, drugie mniej, bez żadnych plam. Jedyne wyjście to się z tymi kodami z plamami męczyć albo przeczekać kilka dni, powinny wrócić łatwiejsze obrazki tylko pytanie na jak długo.

 #714296  autor: Ufo atakuje
 29 kwie 2014, 23:45
Solorz musi być zdesperowany, że LTE mu nie schodzi, bo te kody są prawie nie do odczytania. Sam musze 10-15 razy zmieniać, żeby podjąc się rozszyfrowania tego gówna.. :) Nie dość , że to chodzi jak krew z nosa to jeszcze takie gówno włożóne na dokładkę. Kto kontroluje tych cwaniaków ???

 #714308  autor: Kryniczanin
 30 kwie 2014, 07:27
K**** mać j***** nie byłem przeciwnikiem kodów captcha jednak to co odwala ta sieć z właścicielem to przechodzi ludzkie pojęcie mam prawie 32 lata nie mam problemów ze wzrokiem i nie odczytam poprawnie tego. Gdzie jest ustawa o języku Polskim? Kody powinny być tak jednak czytelne i tylko i wyłącznie po Polsku.

Niech Pan Solorz nie myśli że kupię jego pseudo internet plusa. I jeszcze jedno wszystkim znajomym będę pokazywał te kody i mówił patrzcie tak działa plus.

 #714313  autor: KR2615
 30 kwie 2014, 08:19
Ludzie, to co piszecie jest co najmniej smieszne. Co ma wlasciciel z tym wspolnego? U niego raz na jakis czas pojawia sie tylko raport dotyczacy wynikow finansowych, ew. dzialania uslugi a kody Captcha na pewno wymyslil ktorys z dyrektorow/managerow nizej i to tez on ma wplyw na ich trudnosc.

Aczkolwiek nie ukrywam, ze mnie to tez wkurza. Wczesniej sie nie odzywalem bo przez te 3 tygodnie pojawil mi sie raz ale jak przed wczoraj przepisalem dopiero za 4-tym razem posanowilem zajac glos w sprawie.

 #714359  autor: JacekK
 30 kwie 2014, 14:37
Odnośnie czarnych plam i niewyraźnych kodów CAPTCHA, wystarczy odświeżyć kod, kolejne są już ok.

Oczywiście nie tak powinno to działać, jednak docelowo pomaga.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #714464  autor: jakubd
 01 maja 2014, 11:43
Na podstawie eksperymentatorów i informacji od użytkowników - procedura uzyskania standardowych, prostszych kodów. Samo odświeżanie - to za mało.
http://jdtech.pl/2014/05/aero2-i-captch ... -kody.html

 #714561  autor: tylrog
 01 maja 2014, 21:38
Ciekawe co piszecie. Dwa tygodnie temu zamieniłem aero2 na orange free i batony lion. Na obecną chwilę mam w czterech literach darmowy internet od Solorza i jego zasmarkane kody capchowe. Traktuję go jako rezerwowy. Do końca sierpnia pojadę na pomarańczy a potem się zobaczy.
PS. U mnie coś na wzór kapcia pojawia się co dwa dni gdy muszę dobić kod z batona. 5 GB na dwa dni to trochę dużo i na pewno mi wystarczy.

 #714606  autor: JacekK
 02 maja 2014, 09:29
jakubd pisze:Na podstawie eksperymentatorów i informacji od użytkowników - procedura uzyskania standardowych, prostszych kodów. Samo odświeżanie - to za mało.
http://jdtech.pl/2014/05/aero2-i-captch ... -kody.html
Zgadza się. W niektórych przypadkach odświeżanie nie pomaga. Niestety. Chyba faktycznie pomaga zalogowanie na konto w Google. W skrócie - dramat.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #717212  autor: JacekK
 14 maja 2014, 12:41
Emsi pisze:Na chwilę obecną nie mam możliwości sprawdzić. Na facebooku pojawiło się takie zdjęcie - https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 6572_n.jpg Zmieniło się coś w tej kwestii?
Nic się nie zmieniło. Nadal łaciate krowy.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #717557  autor: Emsi
 15 maja 2014, 14:55
facebook Aero2 pisze:Znikają łaciate kody w BDI Aero2!

Za nami 6 tygodni z nowym mechanizmem autoryzacji w BDI. Przez ten okres z wielką uwagą śledziliśmy Wasze opinie i problemy. Za kilka godzin łaciate kody przejdą do historii. Będzie wyświetlana zdecydowanie bardziej czytelna wersja kodów:
- tylko 8 znaków alfanumerycznych
- brak spacji i "łatek/kleksów"
- większe kody

Mamy nadzieję, że zmiana zwiększy zadowolenie i jednocześnie usprawni korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu. Poniżej przedstawiamy jeden z przykładowych kodów autoryzacyjnych, które niebawem będą dostępne dla Was.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.aero2.pl
Aero2
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 9864_n.jpg

 #717636  autor: Kryniczanin
 15 maja 2014, 18:31
Ok takie są ok.

 #717744  autor: bolek2004
 16 maja 2014, 08:00
Gdzieś tak od wczoraj od godziny 20 są już łatwiejsze kody tylko teraz wyświetlają się co godzinę. Nie jest to losowe tak jak było wcześniej.

 #717755  autor: JacekK
 16 maja 2014, 09:42
bolek2004 pisze:Gdzieś tak od wczoraj od godziny 20 są już łatwiejsze kody tylko teraz wyświetlają się co godzinę. Nie jest to losowe tak jak było wcześniej.
Dokładnie tak jest. Zmienił się również tekst napisu po odblokowaniu dostępu do internetu. Użytkownik nie jest już proszony o zrestartowanie połączenia a po prostu o rozłączenie się i ponowne połączenie. To spore ułatwienie, gdyż sporo osób nie wiedziało o co chodzi ze zrestartowaniem.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #717758  autor: Vero
 16 maja 2014, 09:56
Potwierdzam, u mnie działa tak samo: dużo prostsze kody CAPTCHA i pojawiają się teraz regularnie jak w zegarku.

A tak się zarzekali w oficjalnych komunikatach, że rzekomo nie mają wpływu na kody jakie generuje Google :lol: . Jak się okazało po naszych protestach i reklamacjach (ja złożyłem reklamację, mam nadzieję, że więcej nas było), to była zwykła ściema, taka na "odczepcie się". Nagle okazało się, że jednak zleceniodawca (Aero2) ma zasadniczy wpływ na to, jak usługę CAPTCHA wykonuje zleceniobiorca (Google). Teraz kody można wreszcie odczytać bez sprzętu szpiegowskiego 8)

 #717778  autor: bolek2004
 16 maja 2014, 10:54
Możemy się tylko domyślać ale uważam że to wszystko to celowe działanie, najpierw captcha googlowa, i trudniejsze kody z plamami, a potem zmiana tego na łatwiejsze, po to tylko żeby użytkownicy zapomnieli o tym że captcha została wprowadzona, a cieszyli się prostszymi kodami.

 #717784  autor: JacekK
 16 maja 2014, 11:30
Vero pisze: (...)
A tak się zarzekali w oficjalnych komunikatach, że rzekomo nie mają wpływu na kody jakie generuje Google :lol: . Jak się okazało po naszych protestach i reklamacjach (ja złożyłem reklamację, mam nadzieję, że więcej nas było), to była zwykła ściema, taka na "odczepcie się". Nagle okazało się, że jednak zleceniodawca (Aero2) ma zasadniczy wpływ na to, jak usługę CAPTCHA wykonuje zleceniobiorca (Google). Teraz kody można wreszcie odczytać bez sprzętu szpiegowskiego 8)
Aero2 nie kłamało, jak pisało, że nie ma wpływu na mechanizm firmy Google. Dzisiejsze kody to już inny skrypt niemający z firmą Google już nic wspólnego. Zmienili "usługodawcę".

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #717795  autor: Vero
 16 maja 2014, 12:16
Aero2 nie kłamało, jak pisało, że nie ma wpływu na mechanizm firmy Google. Dzisiejsze kody to już inny skrypt niemający z firmą Google już nic wspólnego. Zmienili "usługodawcę".
1. Tak czy siak, protesty odniosły skutek. Najgorzej jest jeżeli wszyscy narzekają, ale nie znajdują się chętni aby złożyć oficjalną reklamację, na szczęście tym razem było inaczej.
2. Nie wierzę, że Google nie oferuje wielu wersji Captcha, łatwiejszych, trudniejszych, dużych, małych, itp. Zresztą w necie pisano o tym, że podawanie błędnego kapcia (np. na skutek niemożności jego prawidłowego odczytania), powoduje zwiększanie trudności kolejnych kapci. A więc istnieje mechanizm gradacji stopnia trudności kapci.
3. Jeżeli nawet Aero2 zmieniło dostawcę (a swoją drogą, skąd ta informacja?), to tym lepiej, w końcu to Aero2 odpowiada za usługę BDI i to jest ich zadanie, aby zorganizować dostęp do usługi bez przesadnych utrudnień.

 #717802  autor: bolek2004
 16 maja 2014, 12:49
To był właśnie cel aero który uważam został osiągnięty, nikt już nawet nie pamięta że captcha została wprowadzona, a każdy się cieszy z tego że jest łatwy kod do odczytania.

 #717832  autor: Vero
 16 maja 2014, 14:16
Możliwe, że taki był ich cel, ale z drugiej strony, usługa jest darmowa, więc chyba trzeba się pogodzić z jakimiś metodami weryfikacji dostępu, o ile są sensowne.
  • Strona 59 z 70
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 70
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 70