DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #473563  autor: Matyk
 30 kwie 2011, 19:21
[center]Nic prostszego! Wystarczy że masz konto na facebook-u i klikniesz LUBIE TO!
każdy nowy fan to 1kg suchej karmy dla wybranego schroniska!
to nic nie kosztuje!


Obrazek
O Akcji!

Obrazek

"1 kliknięcie "Lubię to!" = 1 nowy Fan = 1 kg suchej karmy

Wszyscy wiemy, że warunki panujące w schroniskach dla zwierząt nie są najlepsze. Dzięki naszej aplikacji możesz pomóc zwierzakom z najbiedniejszych placówek dla bezdomnych zwierząt w Polsce. Wystarczy, że zostaniesz nowym fanem "PLAY" a my dostarczymy 1 kg suchej karmy.

Aby dołączyć do grona osób pomagających zwierzętom, wystarczy kliknąć "Lubię to!".

* * *

Akcję "Podaruj karmę zwierzakom w schronisku" rozpoczęliśmy 1 czerwca 2010 i trwa ona od tego czasu nieustannie. Początkowo mieliśmy przekazać 10 ton suchej karmy, co jest równoznaczne z uzyskaniem 10.000 nowych fanów. Okazało się jednak, że nasza akcja cieszy się ogromną popularnością wśród facebookowiczów i dlatego postanowiliśmy ją kontynuować.

Do tej pory, dzięki osobom "lubiącym" Play, do schronisk dotarło aż 15 ton jedzonka!

* * *

Dlaczego to robimy? Powodów jest kilka.

Nie da się ukryć, że głównym zapalnikiem była sprawa nieszczęsnego virala, który pojawił się w sieci pod koniec maja. Niemniej, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo koniec końców to zwierzaki zyskują najwięcej. I chyba to jest najważniejsze :)

Zresztą, ktoś kiedyś ładnie powiedział, że nie sztuką jest popełnić błąd, ale sztuką jest przyznać się do błędu i ten błąd naprawić. Wydaje nam się, że my nie tylko przyznaliśmy się do błędu, ale i ten błąd naprawiliśmy.

Co więcej, postanowiliśmy dotrzeć do najbardziej potrzebujących schronisk. Udaje nam się to dzięki naszym facebookowym fanom, którzy wskazują nam najbiedniejsze schroniska w ich okolicy oraz Fundacji Viva - Akcja dla zwierząt, z którą współpracujemy od kilku miesięcy.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Play pomaga zwierzętom od kilku lat. Od 2007 roku pomagamy zaprzyjaźnionemu schronisku w Warszawie, od 2008 współpracujemy z Fundacją Azyl Pod Psim Aniołem a w lipcu miną 2 lata odkąd rozpoczęliśmy współpracę z WWF. Zamiast rozdawać kubki, koszulki i inne Playowskie gadżety pomagamy zwierzakom przeznaczając pieniążki właśnie na ten szczytny cel. Przykro nam więc, kiedy słyszymy zarzuty, że zaczęliśmy pomagać zwierzakom dopiero po sprawie z niefortunną reklamą i że kopiujemy akcję Heyah, bo nie jest to prawdą. Jednie zintensyfikowaliśmy i nagłośniliśmy naszą pomoc zwierzakom :)

* * *

Zachęcamy zatem do klikania "Lubię to!" przy naszej aplikacji, aby podarować zwierzakom 1 kg suchej karmy :)

No i na koniec, idąc tropem słów piosenki wrocławskiego Hurtu...

"...Nie jest ważne czy nosisz dredy
Czy chodzisz w drogim garniturze
Nie jest ważne kim jesteś
Na którym piętrze masz mieszkanie..."

...można by dalej napisać:

Nie jest ważne kto jest twoim operatorem
Czy to Play czy inna sieć
Ważne jest by wspólnie, razem
Pomagać, jeśli tylko macie chęć..."[/center]

Obrazek

 #473760  autor: maniek89
 01 maja 2011, 20:13
Klikniete.

 #473923  autor: Forest
 02 maja 2011, 21:25
Lubię, nie lubię, ale kliknąłem :P

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #474108  autor: Vieslav
 04 maja 2011, 11:43
Nie mam fejsbuka to nie kliknę, ale mogę zanieść worek karmy do salonu :P .

 #474314  autor: DeLirQa
 05 maja 2011, 14:50
Kliknąłem :)

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #476598  autor: Karlos20
 18 maja 2011, 20:28
Ja już to dawno zrobiłem, warto zwierzakom pomagać. Najfajniejsze jest to, że to tylko "kliknięcie" :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥