DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #462394  autor: kowcio
 28 lut 2011, 15:21
Witam

Zdecydowałem się na zmianę operatora. Obecnie jestem na etapie podawania nowego numeru znajomym, ale już myślę nad przyszłością. Chciałbym wziąć abonament w sieci PLAY "All Inclusive 79". Mam tam 350 minut do wszystkich sieci (6h) wymiennie na 563 SMS + darmowe rozmowy do PLAY, a także 250 MB co miesiąc na transmisję danych. W owej taryfie jest kilka ciekawych telefonów, ale ostatnio jakoś tylko z Nokiami miałem kontakt.
Dotychczas używam poczciwej E51, którą doceniam wraz z biegiem czasu i jest dla mnie naprawdę udanym modelem. Tak więc szukam telefonu na pewno niezawodnego, z dobrą baterią, w miarę przyzwoicie wykonanego (nie musi być super, ale by nie rozleciał się po pewnym czasie- zwłaszcza SLIDER!!).
Na telefon chce przeznaczyć najlepiej 1 PLN, ale równie dobrze mogę zapłacić 200 czy nawet troszkę więcej za słuchawkę. Cena jest na razie sprawą drugoplanową.

Daję link do telefonów; http://www.playmobile.pl/resources/pdf/ ... owy_II.pdf All Inclusive 79 (za 69 zł)

Myślałem o Samsungu Galaxy 551, ale nic o nim nie wiem. Podoba mi się także SE X10 Mini Pro, ale boję się o sliderek w tym telefonie. Odpowienio kosztują one 99 zł i 1 zł.
Odpadają telefony dotykowe bez klawiatury.. Podoba mnie się także HTC Desire Z jak i Nokia E7.. Ale cena zaporowa, nie dam za telefon w abo po 1300 zł za HTC, bo Nokii nie ma.

Musi na pewno mieć przyzwoitą jakość połączeń, chciałbym bardzo wygodną klawiaturę, dobrą baterię o czym już wspomniałem, czytelnego wyświetlacza i żeby ten telefon mi starczył na długo- czyli nie może być jakiś awaryjny. Fajnie jak będzie aparat z AF (inne rzeczy mnie nie interesują przy aparatach), przyzwoitej jakości odtwarzacz MP3 i radio- ale jak nie będzie radia to mu głowy nie urwę.

Z racji, że będę miał co miesiąc 250 MB na Internet, to chciałbym by był to smartfon. W innym wypadku brałbym jakąś Nokię typu 6700/E52/C5/6730 i tyle, a najlepiej został przy E51.

Koniecznie musi obsługiwać UMTS 900, bo inaczej będę miał problem na wsi z korzystania z telefonu. Inaczej musi być telefonem 4G, jak to Play nazwał :D

Docelowo chcę zlikwidować telefon w Orange i zostać z tym jednym. Co byście mi polecili? Jak mnie się coś jeszcze przypomni to dopiszę.

 #462440  autor: DeLirQa
 28 lut 2011, 19:09
Patrząc na Galaxy 551 to aż chce się powiedzieć, że jest to I5800 z QWERTY, bo przypomina go bardzo i wyglądem, i specyfikacją. Jednak nie miałem z nim kontaktu, więc zbytnio o nim nie mogę powiedzieć. Zapewne ma wygodną klawiaturę, bo wygląda jak ta z Wave 533. Czytając opinię o I5510 to ludzie narzekają na niezbyt dobrą baterię. Ja bym dorzucił do tego zbyt małą rozdziałkę(240*400). Ale poza QWERTY i słabszą baterią nie różni się od I5800.

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #462475  autor: orson_dzi
 28 lut 2011, 20:26
Wypisz wymaluj E71 lub E72. Przedstawiać Ci nie trzeba, wiesz jak to wygląda. A skoro jesteś zadowolony z E51, to z tych tez będziesz.

i5510, to to same szrotowate towarzystwo, co i5800 i cała reszta. Wszystko to takie same. Nie wiem jak teraz ale jeszcze kilka dni tego ceny na Allegro tego modelu były potężnie zaporowe, bo wynosiły 650-1100zł.

Nokie byłyby najbezpieczniejszym wyjściem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #462504  autor: kowcio
 28 lut 2011, 22:16
Dzięki za info. Mnie obudowa w i5800 pasuje. Ona fajna jest. Nie zauważyłem tandety.
orson_dzi pisze:Nie wiem jak teraz ale jeszcze kilka dni tego ceny na Allegro tego modelu były potężnie zaporowe, bo wynosiły 650-1100zł.
Ale cena na allegro mnie mało interesuje, bo biorę abonament i ceną na allegro sugerować się nie bede.
Tylko czy ten slider w 551 jest dobry? Nie popsuje się zbyt szybko? Przyznam, ze bardzo mi się on spodobał, ale tylko go na zdjęciach widziałem...
To ile ta bateria wytrzyma mi i przy jakim uzytkowaniu? Nie będzie problemu z wytrzymaniem od rana do wieczora przy intensywnym użytkowaniu? To jakoś przeżyję. Wiadomo, że nie wytrzyma mi tygodnia jak E51..
Ta rozdzielczość jest aż tak kiepska? W Tym Wave 2 pro chyba taki zły ekran nie jest? Ten ma taki sam.
Kupiłbym tego Wave 2 pro, ale Play i telefon 2G?! Nie oszalałem ;)

 #462511  autor: DeLirQa
 28 lut 2011, 22:47
Ekran jest taki sam jak w Wave533/723/I5800. Jeżeli odpowiada Ci to będzie ok. A co do mechanizmu slidera to radzę Ci sprawdzić w salonie Play, nawet z tego powodu, że Samsungi na ogół robią porządne slidery(bo może być tak, że slider w tym Samsungu może być lipny). Bateria na pewno będzie słabsza od tej w E51(niektórzy ludzie na nią narzekają, że w tej Galaktyce zbyt długo nie trzyma).
Albo jak orson_dzi mówi weź Nokie E71/2.

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #462523  autor: bob
 28 lut 2011, 23:32
kowcio pisze:Mnie obudowa w i5800 pasuje. Ona fajna jest. Nie zauważyłem tandety.
jednak lepsza byłaby gumowana, bo tyl strasznie paluchy lapie.
jesli obudowa nie przeszkadza, t ospx. Jednak wg mnie są lepsze androidy niz i5800 - jednak troche boli ta rozdzialka na 3,2". Chociaz mozna sie przyzwyczaic ;] O ile nie zestawiasz kolo siebie np. wave 533 i bladego/x8 czy czegos z hvga< to nie ma tragedi.
kowcio pisze:To ile ta bateria wytrzyma mi i przy jakim uzytkowaniu? Nie będzie problemu z wytrzymaniem od rana do wieczora przy intensywnym użytkowaniu?
jesli to ejst ta standardowa bateria ktora samsung ostatnio pakuej do wszystkiego, to powinna 24h wytrzymac przy sporym uzytkowaniu.

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #462544  autor: kowcio
 01 mar 2011, 09:27
Co do E71- ta odpada. A E722 droga jest. Nie dam za taki telefon 400 PLN, który i tak już stary jest. Jakoś mam ochotę spróbować czegoś nowego, dużo ludzi ma takie telefony jak ten Wave 2 pro i mnie podoba się rozwiązanie dotyku + dużej, pełnej klawiaturki.
bob pisze:kowcio napisał/a:
To ile ta bateria wytrzyma mi i przy jakim uzytkowaniu? Nie będzie problemu z wytrzymaniem od rana do wieczora przy intensywnym użytkowaniu?

jesli to ejst ta standardowa bateria ktora samsung ostatnio pakuej do wszystkiego, to powinna 24h wytrzymac przy sporym uzytkowaniu.
Tzn. intensywne użytkowanie to głównie internet będzie, bo nie będę gadał po 10 godzin dziennie ;-) Najczęściej to będę sobie na GG siedział.
bob pisze:kowcio napisał/a:
Mnie obudowa w i5800 pasuje. Ona fajna jest. Nie zauważyłem tandety.

jednak lepsza byłaby gumowana, bo tyl strasznie paluchy lapie.
To ja wiem, gumowaną mam w k510i i miałem w kilku nokiach i to jest chyba lepsze niż metal.
DeLirQa, zapewne nie będzie to slider z u900 którego teraz też mam, gdzie nawet nic sie nie rusza minimalnie ;-) Ale mnie chodzi oto, żeby mi sie nie zużył (zużywały się te plastikowe mechanizmy w E250, D900i- później tak ciężko działały). No i żeby taśma mi nie poszła ;) Nie będę 100 razy dziennie otwierał jak U900, ale telefon musi być porządny kosztem nawet wyświetlacza czy czego tam.
Teraz przyzwyczaić sie nie mogę, ze w Play mam full zasięg, gdzie Plusa były szczątki.. Tak zupełnie inny widok, jak na ekranie mam 1 kreskę, a inny jak mam cały czas 7.

Wczoraj położyłem się wieczorem z cennikiem- telefonów na życzenie i normalny. Są te Motki Milestone, ale one drogie są, masakrycznie drogie... I podobno też mają b. słabe bateryjki.
Ten Desire Z jest super, ale nie mam 1250 zł. Chyba będę próbował z Galaktyką i moim pierwszym androidem i taką klawiaturą

 #462576  autor: stypulkovski
 01 mar 2011, 14:07
kowcio pisze:Odpadają telefony dotykowe bez klawiatury..
Zapewne ze względu na wygodę pisania SMSów. Ale kup sobie choćby Swifta albo innego Androida na próbę. Do czasu pojawienia się Swype'a takie rozwiązanie miało sens. Ale jak jest Swype na różne wersje Androidów, to moim zdaniem (IMO :-D) nie ma sensu ;). Raz, mniejszy ciężar, dwa bezszelestne pisanie, trzy szybsze, cztery w wypadku sliderów - eliminujemy element, który być może się zepsuje. Jak masz styczność z Androidem, to poproś tą osobę, by wgrała Swype'a i zobaczysz o co biega ;). A - i jeszcze - na upartego, po treningu da się pisać bezwzrokowo ;).

EDIT:
Oscypek pisze:2. Milestone. Nawet najszybsza ekranowa jest wolniejsza od klasycznej.
vonski pisze:
Oscypek pisze:2. Milestone. Nawet najszybsza ekranowa jest wolniejsza od klasycznej.
Używałeś klawiatury Swype (które jest w Galaxy S) ??. Założę się z Tobą, że po tygodniu używania ja będę pisał szybciej na Samsungu, niż Ty na Milestonie, TouchPro czy dowolnym innym sprzętowym qwerty

Odkopane z pewnego wątku.
Szczerze mówiąc, nie bardzo wtedy w to wierzyłem. Ale Swype seryjnie jest szybszy. Nawet od idealnego HTC TP2 ;-).

 #462583  autor: DeLirQa
 01 mar 2011, 14:50
kowcio, te Samsungi, które wspominasz, czyli E250, D900/i to rzeczywiście mają denne slidery(wyjątki wśród Samsungów), jednak ta firma robi najlepsze rozsuwane telefony(porządny mechanizm rozsuwania i płynność). Co do taśmy to niewykluczone, że może padnąć, bo ten element u wszystkich producentów nie jest superwytrzymały. Jednak wśród telefonów z wysuwaną QWERTY taśma jest na ogół mocniejsza niż u "klasycznych" sliderów.

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #462589  autor: kuwejt
 01 mar 2011, 15:19
Ja bym powiedział tak: jeśli rozważasz Samsunga i X10 mini pro to napewno spokojniejszy o mechanizm slidera byłbym w samsungu. Chociaż powiem Ci szczerze, że bawiąć się x10 pro byłem pod tym względem bardzo pozytywnie zaskoczony! Naprwdę wszystko ładnie współgrało i nie miałem się do czego przyczepić.

Audyt UX, www i SM
Szukasz pomysłu na prezent?
Satysfakcja użytkownika na FB

 #462606  autor: bob
 01 mar 2011, 16:40
kowcio pisze:Wczoraj położyłem się wieczorem z cennikiem
hm, goracy, erotyczny cennik? ... ;]
kowcio pisze:Tzn. intensywne użytkowanie to głównie internet będzie, bo nie będę gadał po 10 godzin dziennie Najczęściej to będę sobie na GG siedział.
to te baterie w galaxy i5800 powinny dac rade spokojnie caly dzien, pokusilbym sie nawet o 2, ale to juz zalezy od usera.
Mi x8 trzyma caly dzien z kawalkiem jak gadam 3h i siedze ok. 4,5h po wifi.
kuwejt pisze:X10 mini pro
tja, polozy kciuk na ekranie i ma 2/3 zasloniete. Daj se spokój z x10 mini pro.

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #462644  autor: kowcio
 01 mar 2011, 18:49
Oscypek pisze:kowcio napisał/a:
Odpadają telefony dotykowe bez klawiatury..


Zapewne ze względu na wygodę pisania SMSów.
Nie stać mnie na SMSy z abonamentu :roll: jak kilkanaście tygodniowo wypiszę, to będzie ok. Będę dzwonił.
Oscypek pisze:Ale kup sobie choćby Swifta albo innego Androida na próbę.
Akurat mam co z kasą robić, pojadę do salonu i kupię od razu normalny telefon. Swifta wezmę za 1 zł i go sprzedam za 300/350..
A czy na 551 jest ekranowa Qwerty? Tak z ciekawości pytam
Oscypek pisze:Do czasu pojawienia się Swype'a takie rozwiązanie miało sens. Ale jak jest Swype na różne wersje Androidów, to moim zdaniem (IMO :-D ) nie ma sensu ;) . Raz, mniejszy ciężar, dwa bezszelestne pisanie, trzy szybsze, cztery w wypadku sliderów - eliminujemy element, który być może się zepsuje. Jak masz styczność z Androidem, to poproś tą osobę, by wgrała Swype'a i zobaczysz o co biega ;) . A - i jeszcze - na upartego, po treningu da się pisać bezwzrokowo ;)
Nikt nie ma telefonu z tym systemem i nigdy go nie widziałem..
Z tym bezszelestnym pisaniem... Co, ten 551 ma klawiaturę jak maszyna do pisania? ;o
bob pisze:kuwejt napisał/a:
X10 mini pro

tja, polozy kciuk na ekranie i ma 2/3 zasloniete. Daj se spokój z x10 mini pro.
Ok, to X10 nie wezmę.
bob pisze:kowcio napisał/a:
Wczoraj położyłem się wieczorem z cennikiem

hm, goracy, erotyczny cennik? ... ;]
Co masz na myśli? Cennik Hot All Inclusive? :-D
bob pisze:kowcio napisał/a:
Tzn. intensywne użytkowanie to głównie internet będzie, bo nie będę gadał po 10 godzin dziennie Najczęściej to będę sobie na GG siedział.

to te baterie w galaxy i5800 powinny dac rade spokojnie caly dzien, pokusilbym sie nawet o 2, ale to juz zalezy od usera.
Mi x8 trzyma caly dzien z kawalkiem jak gadam 3h i siedze ok. 4,5h po wifi.
No to spoko, a jak wygląda wskaźnik baterii w androidach? Bo to też wazne, ja mam obsesję na tym puncie po LG!
Mi x8 trzyma caly dzien z kawalkiem jak gadam 3h i siedze ok. 4,5h po wifi.
A cóż to się stało z Twoim ZTE Blade?


Dobra, a jak mógłby być telefon bez klawiszy, dotykowy? To co byście polecili? Jest LG P500 i Samsung Wave 723 który mnie się bardzo podoba z wyglądu, ale jakoś tak kusi mnie ten cały android by zobaczyć co to za ustrojstwo. Bo bada to taki system, jaki odtwarzacz MP3 z Nokii 3310.. Ale ma to swoje zalety.

Jeśli byłby jakiś super telefon, to byłbym skłonny wziąć nawet All Inclisive 109, ale wolałbym 79. Cennik w PDF w pierwszym poście. Chciałbym jakis nowszy model, nie jakieś leżaki typu Galaxy Lite.

Koniecznie musi mieć UMTS 900.

 #462662  autor: DeLirQa
 01 mar 2011, 19:48
kowcio pisze:A czy na 551 jest ekranowa Qwerty? Tak z ciekawości pytam
Powinna być :)
I jeżeli tak chcesz Androida to ZTE Blade jest porządnym budżetowym Andkiem. Wykonanie ok, bateria przyzwoita, duży, o dobrej rozdziałce ekran, czuły dotyk. Aparat słaby, ale AF jest. Do tego szybki, nawet na standardowym sofcie jak na budżetówkę jest w miarę wydajny(nieoficjalne ROMy wydajność zostaje sporo zwiększona). Na dodatek w Twojej taryfie kosztuje złotówkę ;)

Miałem: Sagem myX5m, Siemens C75; J700; N73; ME45; K310i; X700; S7220; S8300 x2; KP500; U8500; N8; KE970; E2600.
Teraz mam:Alcatel One Touch Idol+8GB, Samsung G810, Samsung U900.

 #462684  autor: orson_dzi
 01 mar 2011, 22:02
kowcio pisze:Cennik Hot All Inclusive? :-D
W końcu nazwa zobowiązuje.
kowcio pisze:byłbym skłonny wziąć nawet All Inclisive 109
Wtedy masz Milestone za 49zł i to byłby dość pewny wybór. Bo Galaxy S, mimo że ciekawy, będzie za 650zł.
kowcio pisze:Jest LG P500 i Samsung Wave 723 który mnie się bardzo podoba z wyglądu
Optimusa jeszcze nie widziałem.
Wave wiesz jak wygląda, miałeś przecież S8500. A 723 jest zgrabny, malutki jak moja Arena, chyba nawet cieńszy. I wykonanie bardzo solidne.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #462706  autor: bob
 01 mar 2011, 23:13
kowcio pisze:No to spoko, a jak wygląda wskaźnik baterii w androidach? Bo to też wazne, ja mam obsesję na tym puncie po LG!
zaleznie od launchera. Przy czym mozesz sobie widgety opchnac zawsze, z 60 wersji jest w markecie.
kowcio pisze:A cóż to się stało z Twoim ZTE Blade?
stwierdzilem, ze 2 stówy piechotą nie chodzą - a pierwszy mój blady się sfajczył. Po wymianie sprzedalem nowego i kupilem x8.
kowcio pisze:Dobra, a jak mógłby być telefon bez klawiszy, dotykowy? To co byście polecili? Jest LG P500 i Samsung Wave 723 który mnie się bardzo podoba z wyglądu, ale jakoś tak kusi mnie ten cały android by zobaczyć co to za ustrojstwo. Bo bada to taki system, jaki odtwarzacz MP3 z Nokii 3310.. Ale ma to swoje zalety.
wg mnie blade > p500, chocby wydajnosciowo i w kwestii modów. No i wiekszy ekran ;]
DeLirQa pisze:Wykonanie ok,
przy czym ogladaj egzemplarze w salonie, bo czasem mają wypaczona tylna klapke ktora sie nie dociska i odstaje 2mm w lewym dolnym rogu.
DeLirQa pisze:Do tego szybki, nawet na standardowym sofcie jak na budżetówkę jest w miarę wydajny(nieoficjalne ROMy wydajność zostaje sporo zwiększona).
tylko launcher zmien, bo ten stockowy ssie na maxa. A na custom romie u mnie wydajnosc wzrosla 3-krotnie.

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #462764  autor: kowcio
 02 mar 2011, 10:12
DeLirQa, ZTE nie kupię. Wystarczy mi modem, który używałem 2 miesiące i później nie wytrzymałem. A co dopiero telefon. Nie mam zaufania do tej marki. Nie chcę później lecieć od razu sprzedawać ten telefon lub serwisować.. Jaki wezmę, taki chce używać :-)
Chociaż cena->parametry to jakaś rewelka. Ale podobno nie ma UMTS900, a bez tego to.. Cięzko mi będzie korzystać z Play na wsi
orson_dzi pisze:kowcio napisał/a:
byłbym skłonny wziąć nawet All Inclisive 109

Wtedy masz Milestone za 49zł i to byłby dość pewny wybór. Bo Galaxy S, mimo że ciekawy, będzie za 650zł.
Wiesz co, przemyślalem i stwierdziłem, że nie będe płacił tyle za abonament co miesiąc, bo i tak nie wydzwonię wszystkiego. Ten 79 mi wystarczy. A Milestone ma podobno słabą baterię ;-/
orson_dzi pisze:kowcio napisał/a:
Jest LG P500 i Samsung Wave 723 który mnie się bardzo podoba z wyglądu

Optimusa jeszcze nie widziałem.
Ja zrobię tak. Pójdę do Play podpisać umowę i powiem, żeby wyciągnęli mi 3 telefony. Właśnie Galaxy 551, P500 i Wave. Ja wstępnie jestem nastawiony na Galaxy ze względu na klawiaturę, jakoś tak spodobało mi się to. A Wave to taki malutki piękny telefonik i ta klapka :mrgreen: I to mnie się w nim podoba. Taki mały i porządny!
Zaś P500 z ciekawości pomacam ;)
bob pisze:kowcio napisał/a:
No to spoko, a jak wygląda wskaźnik baterii w androidach? Bo to też wazne, ja mam obsesję na tym puncie po LG!

zaleznie od launchera. Przy czym mozesz sobie widgety opchnac zawsze, z 60 wersji jest w markecie.
A to będę musiał się pobawić. Tylko chciałbym żeby telefon mnie sensownie informował o naładowanej baterii, a nie jak LG: 3 dni mam full, a 4 dnia rano mam 2 kreski i za godzinę telefon zdechł.
bob pisze:kowcio napisał/a:
A cóż to się stało z Twoim ZTE Blade?

stwierdzilem, ze 2 stówy piechotą nie chodzą - a pierwszy mój blady się sfajczył. Po wymianie sprzedalem nowego i kupilem x8.
Ożesz kurdesz. Coś mu zrobił, że się sfajczył? Pod ładowarką?

Także jak mówię, na razie mam na oku tego Galaxy i tak oglądam sobie filmy na YT i jestem zdecydowany. Ale kurdę podoba mi się ten Wave, on super jest. Tylko nie opłaca mi się go brać, bo... Galaxy jest drogi i z niego ok 700 zł mógłbym wyciągnąć, a tego Wave to za mniej niż 500 kupię (tak myślę). więc jeśli Android i taka klawiatura by mi nie podpasowała, to w ostateczności uruchomię Allegro. Za galaxy zapłacę 99 zł w niższym abonamencie, więc jest ok. Pojadę podpisać umowę po 10. Może poczekam do 16. jak będą urodziny :-D
Ale jak macie jakieś pomysły czy opinie o 551 to proszę pisać :-) A jak nie, to raczej zrobie tak jak powiedziałem.

 #462846  autor: bob
 02 mar 2011, 18:53
kowcio pisze:Ożesz kurdesz. Coś mu zrobił, że się sfajczył? Pod ładowarką?
zostawilem na noc standardowo i podobno plyta mu sie sfajczyla. Nie wiem, moze przepiecie w sieci bylo a moze zwarcie na plycie. W kazdym razie play nie robil problemów z wymiana.
kowcio pisze:Także jak mówię, na razie mam na oku tego Galaxy i tak oglądam sobie filmy na YT i jestem zdecydowany. Ale kurdę podoba mi się ten Wave, on super jest. Tylko nie opłaca mi się go brać, bo... Galaxy jest drogi i z niego ok 700 zł mógłbym wyciągnąć, a tego Wave to za mniej niż 500 kupię (tak myślę). więc jeśli Android i taka klawiatura by mi nie podpasowała, to w ostateczności uruchomię Allegro. Za galaxy zapłacę 99 zł w niższym abonamencie, więc jest ok. Pojadę podpisać umowę po 10. Może poczekam do 16. jak będą urodziny
nie jest glupie wziecie galaxy, pobawienie sie 2 dni z oryginalnymi foliami na fonie. Potem go sprzedajesz jako nowy. :twisted:

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #462887  autor: kowcio
 02 mar 2011, 21:33
Ok proszę Państwa
To na dzień dzisiejszy tak zostawiam sprawę. Do Play planuję jechać za tydzień w piątek (11.)
Chcę mieć okres rozliczeniowy od 1., wtedy wypłata jest.
Dam znać co kupiłem i czy w ogóle oraz czy mi pasuje nowa zabawka :-) Dziękuję za pomoc i później wynagrodzę niektóre posty

 #463840  autor: kowcio
 07 mar 2011, 17:22
Rzucam hasło: HTC DESIRE
Mogę go mieć za 299 zł
Co o nim powiecie? Pewnie baterię ma słabą
Ten Samsung chyba faktycznie słaba rodziałkę ma i może mi się nie spodoba. HTC w ostatecznosci za sporo mógłbym sprzedać i to jest wypas telefon

Zawsze chciałem spróbować HTC. Może ten będzie dobry, dołożyć te 200 zł?

 #463842  autor: stypulkovski
 07 mar 2011, 17:31
Sprawa jest prosta. Telefon z takim ekranem i procesorem, RAMem nigdy nie wytrzyma Ci więcej niż 2-3 dni. A 3 dni to już sporadycznego korzystania. I nic z tym nie zrobisz.

Jak chcesz sprzedawać, to OK. Maszyna piekielnie szybka, rozdzielczość trochę oszukana, ale sam sprzęt robi dobre wrażenie. Bardzo dobre wykonanie, do rozmów zero zastrzeżeń, podobnie jak w innych HTC.