Telekomunikacja jak na dłoni

[Nokia C5-00] - Kilka pytań

Wszystko, co związane z Symbian OS

Moderatorzy: castagnet, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

[Nokia C5-00] - Kilka pytań

Postprzez lukades » 20 lut 2011, o 11:20

Witam.
Nie wiem jak zainstalować jakieś gry w telefonie Nokia C5-00. Dostałem telefon nowy, nie instalowałem w nim żadnych aplikacji. Czy muszę zainstalować jakieś aplikacje żeby móc zainstalować gry? Chodzi mi o instalację poprzez kabelek USB podłączony do komputera. Ściągnąłem sobie gry z rozszerzeniem .jar ale nie wiem co dalej. Do jakiego folderu je wrzucić, jak zainstalować?
Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio edytowano 4 mar 2011, o 12:09 przez lukades, łącznie edytowano 1 raz
lukades
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez szczeka » 20 lut 2011, o 18:14

obojetnie do jakiego folderu wrzucisz

po wrzuceniu, wejdz do lokalizacji, w ktorej jest plik *.jar poprzez menedżer plikow i otworz go, uruchomi sie instalacja gry

BTW - w nokii c5 mozesz pokusic sie o gry na symbiana, z rozszerzeniem *.sis :)
szczeka
-#
-#

Model telefonu: xperia:)
Sieć: PLAY

Postprzez lukades » 4 mar 2011, o 12:15

Witam.
1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
2 Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje? Czy nie utracę przy tym jakiś danych i nic mi się nie sknoci?
3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.

Z góry dzięki za pomoc!
lukades
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Jaca » 4 mar 2011, o 20:43

lukades napisał(a):1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
wystarczy usunąć konfiguracje w ustawieniach wtedy nie połączy sie z internetem to jest w Ustawienia>Łączność/Połączenia>Ustawienia (będziesz tam miał profile- wystarczy je skasować)
lukades napisał(a):3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.
poprzez nokia pc suit
lukades napisał(a): Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje?
to jest program do instalacji na kompie a nie w komórce.
Jaca
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Model telefonu: Nokia Lumia 820, Nexus 7
Sieć: Virgin

Powrót do Symbian OS